Αχ μωρε, χιλια συγγνωμη

Όντως είναι δύσκολο, κυρίως γιατί δεν υπάρχει ωραίος τρόπος να το πεις. Ό,τι και να πει ο καθένας θα τη σπάσει του άλλου, εστω στην αρχή… Κοινώς ανώδυνα δεν τη γλιτώνει κανένας από τους 2 όταν υπάρχει βέβαια κάποιο ενδιαφέρον -έστω και άλλου είδους-. Προσωπικά νομίζω όμως ότι πάντα αξίζει να δοκιμάσει κανείς όταν το θέλει! Χωρίς να έχει στο μυαλό του όλες τις πιθανές παρερμηνεύσεις… Στο κάτω-κάτω πάντα υπάρχει το “αν…” :roll: και η γνωστή φρασούλα “καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες παρά…”.

Σωστοίιιιιιιιιι!

Αυτό που λες πηγαίνει και για τις γυναίκες ή μόνο για τους άντρες? Ρωτάω γιατί πολλές γυναίκες λένε “ναι βρε, είναι ωραίο να τολμάει ο άλλος και να εκδηλώνει τα συναισθήματα του”, αλλά ουσιαστικά μιλάνε μόνο για την συμπεριφορά που θα ήθελαν να έχουν απέναντι τους οι άντρες.

συμπληρωνω “οι αντρες που τις ενδιαφερουν”

Είπα να μην απαντήσω στο εν λόγω ποστ αφενός γιατί έχουν παρέλθει χρόνοι και δεν θυμάμαι πως γίνονται αυτά τα πράγματα αφετέρου έχω δύο θεωρίες στην ζωή μου η πρώτη λέει μην κάνεις ποτέ αυτά που δεν θέλεις να σου κάνουν πράγμα που μεταφράζεται εν προκειμένω να είσαι πάντα ειλικρινής και να λες αυτό που νιώθεις με τρόπο ανάλογο του συνομιλητή σου και η δεύτερη αναφέρει έχει κι αλλού πορτακαλιές κλπ κλπ κλπ αλλά αλλά αλλά

Έτσι και ξαναδώ πόστ ή μάθω κάτι περί μεγαλύτερων γυναικώνκαι δεν εννοώ ένα δύο χρόνια που και κει έχω τις αντιρρήσεις μου κλπ κλπ κλπ θα τα πάρω στην κράνα το δηλώ ευθαρσώς

Τι πάτε να κάνετε ρε παιδιά???

Να πέσετε στο λάκο με τα φίδια???

Ξέρετε τι σημαίνει γυναίκα στα 35 40 45 και νηστικιά???

Θα σας ρουφήξει το αίμα με το καλαμάκι θα…σας κάνει πέντε κόλπα αεροπλανικά θα νομίζετε οτι εσείς κι αλλος κανείς με πιθανή κατάληξη να σας σπιτώσει και δεν θα μπορεί να σας απεγκλωβήσει ούτε η ΕΜΑΚ με τα αλυσσοπρίονα με ότι αυτό συνεπάγεται…

γιατί άν είναι χορτάτη θα το πάρει για αστείο και θα σας πει σε βλέπω σαν φίλο σαν αδελφό σαν γυιό άντε το πολύ πολύ αν ειναι καμμιά δικιά μας να σας γουστάρει να κάτσει να σας πει πέντε πραγματάκια

και όλα αυτά τα περί εμπειριών και άλλων τινών είναι μην πω τι είμαι και μάμμυ γυναίκα οι εμπειρίες έρχονται με τον καιρό και όχι με το πάτε με την κάθε κομπλεξική αμάμητη σαραντάρα

Μητρική συμβουλή Προσέχετε πάρα μα πάρα πολύ που την πέφτετε βεβαιως είστε νέοι κλπ κλπ κλπ ψάξτε το λιγάκι παραπάνω πριν κάνετε την πρώτη κίνηση θα γλυτώσετε την βαρυστομαχιά πιστέψτε με
τώρα βέβαια αν φάτε καμμιά χυλόπιτα δεν χάλασε ο κόσμος όλα μέσα στην ζωή είναι και καλό θα σας κάνει αφού το πιθανότερο είναι το πάθημα να σας γίνει μάθημα
και όλα αυτά τα περί γυναικών αν πας κοντά μακριά δίπλα πίσω μπροστά ναι δεν λέω έχετε δίκιο αλλά τα ίδια επιτρέψτε μου συμβαίνουν και με σας χαρακτηριστικό της ηλικίας σας είναι και ουχί του φύλου σας

μάμυ θάψε τώρα κ τα κορίτσια που μας χυλοπιτιάζουν κ σε κάνω mod στην θέση του karvou

Αυτό είναι αλήθεια. Γενικά το είπα… Απλά κάθε φύλο εκδηλώνεται με διαφορετικό τρόπο -και κάθε άτομο βέβαια-. Απλώς επειδή συνήθως οι άντρες έχουν αυτό το ρόλο και τους αντίστοιχους προβληματισμούς ίσως τους αφορά πιο πολύ.

Κι εγω παιδια θα ψηφισω οτι “εισαι πολυ καλος για μενα” γιατι οντως ειμαι!

Επισης αντι να καθισουμε να πλακωθουμε αντρες-γυναικες, αναλυουμε καταστασεις και φιλοσοφουμε περι ερωτος και αλλων δαιμονιων. ΞΕ-ΝΕ-ΡΑ.

Δίκιο έχει. Βγάλτε τα γιαταγάνια

Τα κορίτσια αγαπητέ μόντε δεν πρόκειται να τα θάψω διότι πλην ελαχίστων εξαιρέσεων ντίβες ψώνια κλπ κλπ κλπ δεν φταίνε τα κορίτσια αλλά εσείς που αφενός δεν προσέχετε που την πέφτετε αφετέρου δεν ξέρετε και να την πέφτετε ::wink: :wink:

όσο για το μοδερατοριλίκι και εισητήριο για την συναυλία των λεντ να μου δώσεις πρώτη θέση αναμέσα σε έρικ κλάπτον και τζέφ μπεκ χαλίφης στην θέση του χαλίφη εν προκειμένω μοδεράτορας στην θέση του καρβού δεν γίνομαι ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ :smiley: :smiley:

Aααααεεεεερρροοοοοοοο
(όυπς λάθος, δεν είναι εδώ το τόπικ για τα Σααμπ!)¨:$

Make love not war :hippy: :hippy: :hippy:

Θα έγραφα μια αντικειμενική όσο γίνεται και προσγειωμένη άποψη για το “τις πταίει” τελικά, οι άντρες ή οι γυναίκες, αλλά εδώ βλέπω έχουν ανάψει τα πνεύματα και είναι κρίμα να το χαλάσω. Γι’ αυτό προτιμώ να πάρω μια σακούλα ποπ-κορν, να αράξω και να παρακολουθήσω τη ΜΑΧΗ…

ελάνορ αν δεν πεις σε κάνω μπαν. πες κ ρίξε λάδι στη φωτιά

Ακριβώς αυτο.

θα προσπαθησω να μαι οσο πιο αγενης μπορω!!!οι γυναικεσ ειναι θεοτρελες δν την παλευουν καθολου!!!οι γυναικες θελει φτυσιμο και ξυλο!!!φτυσιμο οταν παιζει κατι…και ξυλο παντα επειδη στο κατω κατω εμεις εχουμε το πανω χερι!!!δυστηχως πια το ξυλο θεωρειτε αντι δημοκρατικο[-X [-X [-X !!!

η πιο γελεια μποτα που εχω φαει
!!!μιλαγα μσν με μια και στελνβαμε φιλακια και λοιπα!!!και σε καποια στιγμη τησ λεω—ξερεις εκοψα το τσιγαρο δεν κανω πια μπαφους δν εχω τρυπεσ πια και σταματησα να βγαινω κηφισια!!!
και μου κανει omg kai 3 lol egines kagkoyras!!!
αι απο τοτε δεν ξαναμιλησαμε!!!

Δεν μπορεις… :har:

Μονο ο αντμινιστρατορας μπορει…[-X

όταν τονίσεις σωστά μια φορά το όνομα μου θα πω. στο “ε” τονίζεται, όχι στο “α” :stuck_out_tongue:

(πάω να φέρω υλικά για να φουντώσει η φωτιά, στο μεταξύ ανάψτε τη εσείς)

Μα εμείς φταίμε άμα μοιάζει αυτή για 23χρονη???:slight_smile:

(καλά ούτως ή άλλως διακοπές ήταν τότε, και να γινόταν κάτι προφανώς θα ήταν μόνο για εκείνη τη νύχτα
Με τόσο μεγαλύτερη και στα σοβαρά σχέση και τέτοια πράγματα δεν παίζουν:wink: )

Thnx για τις συμβουλές πάντως:)

Αυτο μου βρισκεται προχειρο τωρα. Να το φερω για καμια απιστη??? :twisted: :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :twisted: