Ξενερωτικά Σημεία

εισαι λαθος εδω.Δεν ειμαι μπλακ μεταλας.Ουτε καν μεταλας.Μη λεμε και οτι να ναι ε? :wink:

Παιδια ας σταματισουν τα ΑΣΧΕΤΑ με το thread , post . Ως εδω ! αν έχετε κατι να πειτε πάνω στο θέμα …

Συγνώμει τότε δεν ήξερα ότι είσαι emo.

Εχεις δίκιο . Είσαι ένας άσχετος γενικά . Μπραβο πάντος εχεις αυτογνωσία .

Ετσι ετσι.Εισαι και ΤΕΙ πειραια πουλακι μου ε? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

18 deletes και πάλι με τους ίδιους υπαίτιους… Δε σέβεστε τους υπόλοιπους χρήστες του φόρουμ και αυτό θα διορθωθεί, θέλετε δε θέλετε…

Κουβέντα χωρίς πλάκομα δεν μπορεί να γίνει εδώ μέσα…σαν το γαλατικό χωριό έχει γίνει το forum.

Και το punk Και το black metal είναι διαφορετικά είδη,με αξιόλογα και μη αξιόλογα συγκροτήματα.Καλό θα ήτανε να μην θάβουμε και γενικεύουμε έτσι εύκολα-κάτι που έχω κάνει δυστηχώς και εγώ-

Ον τόπικ:ξενερώνω στο Battle Metal των Turisas,όταν μπαίνει το ρεφρέν που ο τραγουδιστής φωνάζει σαν βίκιγκ.Ενώ η μουσική είναι καή,το σημείο αυτό με χαλάει τόσο που δεν μπορώ να ακούσω το υπόλοιπο κομμάτι.

1 . Εγώ είμαι ο Αστερίξ

2 . Στο κενούργιο album έχουν προσέξει περισσότερο τις συνθέσεις . Δεν ξέρω αλλά εμένα μου φάνικε πιο καλό απο το πρώτο .

3 . Διασκευή στο Rasputin . http://www.youtube.com/watch?v=HpwNJGr8EM4

Εγώ είμαι ο Οβελίξ…:roll:

Mε το dark light των ΗΙΜ…πέρα από 2-3 τραγούδια τα άλλα δε μου άρεσαν+δεν μπήκα καν στον κόπο να διαβάσω τους στίχους!Βαρετό!:frowning:

Και εγώ αυτό έχω ακούσει.Και το πρώτο καλό ήτανε,αλλά αυτά τα σημεία μου κάτσανε περίεργα στο αυτί.

Χμ,τώρα που το αναφέρεις,αυτό το δίσκο δεν τον έχω πάρει,αλλά όλοι το ίδιο μου λένε.Εγώ ξενέρωμα από δίσκους HIM είχα φάει μετο Deep Shadows and Brilliant Highlights.3-4 καλά κομμάτια,και μετά τραγούδια που άνετα παίζανε σε κάποια εφηβογκόθικ μεταφορά της Εσμαράλδας.Φρίκη.:frowning:

Κοκκινουλη λιγα για τους Χιμ ε 8)

Αχ όχι,μη μου λες τίποτα για αυτό το cd!είναι από τα αγαπημένα μου!:frowning: έχει απίστευτα τραγούδια! (πχ.love you like i do!)
Πάντως αν θέλεις κατέβασε το dark light…αλλά για να το αγοράσεις δε λέει και πολλά!

Συγνώμη τόλκι,δεν θα το ξανακάνω,το υπόσχομαι:oops: :stuck_out_tongue:

nephelie,ok,ευχαριστό για τη συμβουλή.

To σημείο του “Do the evolution” των Pearl Jam όπου ο ρυθμός θυμίζει εκκλησία και στα φωνητικά ακούγεται “Αληλούια, αληλούια”. Ξενέρωτο σημείο ενός επικού κομματιού. Ξενέρωτο ήταν και το ότι δεν το έπαιξαν στο ΟΑΚΑ.

για ενα και δυο δε θα πω αλλα θα πω για την κατηγορια τρια

3)ACDC-Thunderstruck.τη στιγμη που αρχιζει
Nightwish-Bye Bye Beautiful.To arxiko riff ειναι γαματο,αλλα μετα…
Avenged Sevenfold-Unholy confessions.Rifara stin arxi,pou akougete poli xalia apto drumming kai paragogi.
Dragonforce-Valley of the Damned.Επισις ενα γαματο ριφ που παει χαμενο,γιατι μετα το τραγουδι γινεται χαζοχαρουμενο
Evanescence-Call me when you are sober.Ιδια περιπτωση με πανω,μια χαμενη ριφαρα

Αυτα μου ρθαν στο νου τωρα

Kαποιες πολυυυυ χαρουμενες αλλαγες στα κομματια των Yes.Τρα λα λα μετα απο μουσικα οργια συνηθως.Σαν να κανεις δηλαδη σεξ με τη Jessica Simpson και στο καπακι να κουβεντιαζετε κιολας.

8O 8O 8O

τι καλά που τα λες .

Οταν πολλα συγροτιματα παιρνουν riffs απο τους back sabbath .

Χμ, ναι…το καλυτερο σημειο του κομματιου ειναι!!! :stuck_out_tongue: