Ξενερωτικά Σημεία

Τη πέμπτη είμουν Texas . Η μουσίκη ήταν απίστευτη αλλά αυτό που με πείραξε ήταν ο απίστευτα λίγος κόσμος . Το πρόγραμμα που έκανε ο τύπος ηταν απίστευτο . Κλασικό heavy metal με μπάντες όπως Demon , Grave Digger , Iron maiden , Manowar , Iced earth , Motorhead , Wasp και πολλά αλλα ονόματα και είμασταν λίγοι για να το απολαύσουμε . Προσωπικά με τη παρέα μου καθίσαμε μέχρι τις 5 .

Μπορεί να ακούγεται λίγο περίεργο, αλλά νομίζω ότι για μένα το πιο ξενερωτικό σημείο σε μέταλ/ροκ κομμάτι είναι στο Smoke on the water, αμέσως μετά το εισαγωγικό ριφ, όταν κόβεται απότομα ο τρομερός ρυθμός και ακούγεται το πιο άσχετο στρίγγλισμα We aaaaal came out to Montreueueeux… Μετά ξαναφτιάχνουν τα πράγματα:p

lol,sorry εννουσα τη στιγμη που αρχιζει το αααααα.Φυσικα το ριφ στην αρχη ειναι πολυ ωραιο.Μετα εκτος απο thunder που ακουγετε,ακουγετε και μια φωνη ααααα,που μου τη σπαει αφανταστα.Να καπου μετα τα 9 δευτερολεπτα του τραγουδιου.

I agree with you :wink:

Εμένα με ξενερώνει το Death’s Head από Slayer. Δεν ξέρω γιατί, αλλά κάτι δεν μου κολλάει σε αυτό το κομμάτι. Έχει ψιλο - ωραίο και groovy ρυθμό, αλλά μου δημιουργεί ένα περιέργο ανακάτεμα όταν το ακούω.

Εμενα με ξενερωνει η τελευταια νοτα του Rainin’ Blood γιατι δυστυχως τελειωνει ο δισκος…

Και μένα. :frowning:

Ειναι απο τα λίγα συγροτήματα που δεν έχουν μέτριο δίσκο.

απο led zeppelin το song remains the same , εκεί που τελοιώνει η εισαγωγή και αρχίζουν οι πρώτοι στίχοι τρελή ξενέρα μεχρι να ξαναρχήσει το γρήγορο …πάλι …:slight_smile:

To The Art of Shredding των Pantera εχει την πιο γαματη εισαγωγη εβερ αλλα με τα δεν συνεχιζει αναλογα (τουλαχιστον) οχι οπως το περιμενα εγω…

Τα πολλά lalalalalala στο Mesmerize των SOAD ρε παιδιά. Γιατί να μου τη σπάνε τόσο?%^$

Εμάς ρωτάς να σου απαντήσουμε; :lol:

Όχι ρε POL έτσι την έβαλα την ερώτηση ήταν για εμένα. Γράψε λάθος. Αλλα ότι μου τη σπάνε μου τη σπάνε τα lalalalalala.

Ισως επειδή λες συνέχεια lalalaalalala εσυ και δεν θες να το λενε και άλλοι .

Συνέχεια το κανεις

Μου το κόλησε η emo παρέα σου.

Άσχετα αν δεν το παραδέχεσαι

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:spam:

Σωστά είμαστε λίγο off topic .

Μου τη σπάει που οι Slayer Θα σταματησουν να παίζουν .

CrisP τσεκαρε αυτο my friend http://youtube.com/watch?v=BIWk5bGno58

Βαλτον απτην αρχη :stuck_out_tongue:

Οταν ξεκιναει να παιζει το Risk των Megadeth.