Συλλήψεις παιδοφίλων στη Γαλλία!

Η γαλλική αστυνομία προέβη στη σύλληψη 310 υπόπτων σε ολόκληρη τη χώρα για διακίνηση πορνογραφικού υλικού με παιδιά. Στα σπίτια των υπόπτων ανακαλύφθηκαν και κατασχέθηκαν 2.100.000 φωτογραφίες και 28.000 πορνογραφικά βίντεο.

Από τους συλληφθέντες, οι 144 παραδέχθηκαν ότι «κατέβασαν» από το Διαδίκτυο πορνογραφικά βίντεο στα οποία πρωταγωνιστούσαν μικρά κορίτσια, ενώ άλλοι ομολόγησαν ότι έχουν βιάσει ή κακοποιήσει σεξουαλικά μικρά παιδιά.

:eek: :eek: :eek:

http://www.cosmo.gr/News/France/171516.html

Εκτελεση, δεν υπαρχει αλλος τροπος…

ναι,ακριβώς όπως και στην Ελλάδα

Που να τους βιαζει αραπης μεχρι θανατου τους μπ@στ@ρδους…

Ο θανατός τους είναι χάρη σε αυτή την περίπτωση, όχι τιμωρία…Η καλύτερη λύση λέγεται “κουρδιστό πορτοκάλι”…και ο νοών νοείτω…

Οχι εκτέλεση. 'Οχι…

Βασανιστήρια στους Π#^$τιδες , 'εχω πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα να εφαρμόσω σε τέτοια άτομα! ΜΑΚΑΡΙ να μου δίναν έναν και θα τον έκανα εγώ τέτοιο “κούκλο” που οι υπόλοιποι ανώμαλοι δεν θα τόλμουσαν να το περάσουν από το μυαλό τους ούτε σαν σκέψη!

Εεετσι… Και γενικα οχι μονο στους μαστροπους, αλλα και τους βιαστες…

Τι περιμενεις απο ανθρωπους που τρωνε βατραχια…

Να τους πεφτει συχνα το σαπουνι ευχομαι…

Πέστα, witch, πέστα! Ο θάνατος ΔΕΝ είναι τιμωρία, με τίποτα. Αναρωτιέμαι πόσοι από τους 144 έχουν παιδιά; Γιατί με την τεχνολογία υπολογιστών σήμερα και την επεξεργασία εικόνων θα τους έφτιαχνες κάτι καλούδια που θα αυτοκτονούσαν μόνοι τους… Οι τύψεις είναι χειρότερες από το θάνατο…

Α, ν’ αγάσει το στόμα σας! Η μεγαλύτερη τρομοκρατία στην Ιστορία λέγεται σεξουαλική χειραγώγηση των γυναικών και παιδιών από τους άντρες , με ό,τι κι αν αυτό συνεπάγεται… :frowning:

Καποιος που βιαζει αγορακια και κοριτακια και τραβαει βιντεο για να γουσταει, δεν νιωθει τιψεις…

ναι βασικά όλοι πιστεύω νιώθουμε απέχθεια και αποστροφή για τέτοιου είδους πράξεις και ανθρώπους. Εμένα αυτό που μου έκανε εντύπωση δεν είναι ότι υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι - αυτό το ξέραμε απο πριν-, αλλά ο αριθμός, δλδ, 310!!! Τι γίνεται πια?

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω πως κανείς αποκτά αυτήν την εγκληματικη διαστροφή? Δηλαδή πόσα κόμπλεξ πρέπει να κουβαλάς, για να κάνεις κάτι τόσο άρρωστο

@hokam : δεν νομίζω ότι είναι θέμα χώρας

Εγώ πάντως μόνο τύψεις δεν σκέφτομαι να τους προκαλέσω!.. :blow: :twisted:

Όχι; Πώς λες να ένιωθε αν του έδειχνες ένα βίντεο με κάποιον να “περιποιείται” ένα 'αλλο αγοράκι;…Το ΓΙΟ του;…

Το πιθανότερο είναι ευχαριστήση γιατι τέτοιου είδους άτομα δεν αρέσκονται μόνο σε “άγνωστα” παιδάκια αλλα και στα δικά τους! νομίζω οτί θα ήταν καλύτερο αν τον “εκανα” να φάει τα γεννητικά του όργανα όσο ακόμα είχε τις αισθήσεις του και συναισθηση του τι κάνει!

Το ξερω ρε συ,just kidding.
Ειναι θλιβερο οπου και να συνεβαινε.Παλιοτερα παλι με ενα κυκλωμα παιδεραστιας που εξαρθρωθηκε(με τον Ντιτρου) ηταν Γαλλια,Βελγιο ή καπου αλλου?Δε θυμαμαι…

Δε νομίζω…Και τα λιοντάρια τρώνε τα μικρά των άλλων ζώων, αλλά τα δικά τους τα προστατεύουν… Πάντως, με εκπλήσσεις! 8O 8O 8O Είσαι πολύ προχώ βασανίστρια

Ανωμαλούληδεεες!..Μακριά από την witch!:twisted:

Αυτό που μου κάνει εντύπωση (και τουλάχιστο το ακούω για πρώτη φορα) είναι ότι εκτώς απο τους άμεσα υπέυθυνους έπιασαν και αυτούς που “απλά” κατεύασαν το εν λόγω υλικο …(καλά έκαναν δεν λέω αλλά τουλάχιστο δεν έχω ξανακούσει κάτι παρόμιο …)

:oops: με κολακέυεις… αχαχαχααχαχα

:twisted: :twisted: :twisted: :lightsabre:

Anytime, witch dear! Αν είναι να γλυτώσουμε από μερικούς του είδους αυτού…