Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται

Εκδικηστε?
Αν ναι,με το που σας την εχουν κανει?
Αν οχι,ειστε υπερανω?

Αν και γενικότερα δεν εκδικούμαι γιατί κυρίως βαριέμαι σε όσες περιπτώσεις ήθελα πολύ να εκδικηθώ τελικά ήρθε από μόνο του χωρίς να κάνω τίποτα:D Πάντα ετεροχρονισμένα πάραυτα.Κρύο κρύο!!

Εγω παλι τις περισσοτερες των περιπτωσεων δεν ασχολουμαι.Στις περιπτωσεις που θα ασχοληθω θα ειναι ετεροχρονισμενο κι εκει που δε θα το περιμενει ο αλλος.Και θα ειναι 100000*ν^3 χειροτερο απ’οτι μου ειχε κανει

Οχι βασικα, αλλα πιστευω οτι καποια στιγμη εχει ο καιρος γυρισματα και καποιος που μπορει να εχει κανει μαλακια καθεται στο πασαλο μετα γιατι οι μαλακιες πληρωνονται.

Η εκδίκηση απαιτεί χρόνο…κ κανένας δεν αξίζει τόσο πολύ…

Αν όμως είναι κάτι πραγματικά άσχημο…δεν ασχολούμαι εκείνη την στιγμή, το προσπερνάω αλλά δεν το ξεχνώ…με τον καιρό θα το βρει μπροστά του/της από μένα ή απο κάποιον άλλο/η…κ σίγουρα θα είναι πολύ χειρότερο απο αυτό που έκανε … Οπότε ψηφίζω “κρύο”…

Δεν εχω εκδικηθει για κατι μεχρι στιγμης(οσο θυμαμαι δηλαδη), γενικα αν καποιος μου κανει κατι κακο δεν θα ξοδεψω φαια ουσια με το να καθομαι να σκεφτομαι πως να του την φερω, το θεωρω χαζομαρα, απλα τον διαγραφω. Αν κατσει ευκαιρια απο μονη της ισως την αρπαξω βεβαια.:stuck_out_tongue:

Εκδίκηση λεκτική : 5€
Εκδίκηση απλή με δημόσιο ρεζίλεμα : 50€
Ιδέα για εκδίκηση που θα τον κάνει σκουπίδι (δεν αναλαμβάνουμε την εκτέλεση του έργου) : 100€

Σε φίλους, κάνουμε φιλικές τιμές…

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε. (για να μη χάνετε το χρόνο σας, ντε!:p)

Φτηνο σε βρισκω. Χαλας την πιατσα…

ήδη έχω πρόβλημα με την Ε.Ε. . Με κατηγορεί για μονοπωλιακή πολιτική. Πήρα το δικηγόρο της microsoft όμως…:smiley:

Τις φίλες της έχουμε γραμμένες άντε να μην πω πού!!!

( Το έπιασα το υπονοούμενο κ συμφωνώ!!!:wink: )

Δεν θες και πολλη φαια ουσια εσυ, μια φραση λες για το αντστοιχο ατομο και παει την εκατσε ο κακομοιρος.

Περα απο την πλακα, δεν χρειαζεται εκδικηση απλα οποιος ειναι μ@λ@κ@ς και κανει πουστιες σε αλλους μετα το πληρωμα ειναι να μεινει ολομοναχος το εχω δει το εργο. Οποτε μην σκατε ολα πληρωνονται.

σε φίλες, τζάμπα! Είμαι τζέντλεμαν 8)

Δε ξέρω αν εκδικούμαι, αν και είναι λίγο σχετικά αυτά… Και είναι γεγονός πως το φχαριστιέμαι όταν κάποιος που μου φέρθηκε σκάρτα την πατάει με κάποιον τρόπο…

Εκτος αν βρεθει καποιος να την κηνυγαει με κατσαβιδι για να την βιασει :lol: :lol: :lol: :lol:

Το επιασα μονο εγω και μου αρκει :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγώ είμαι της θεωρίας ότι ολα εδώ πληρώνονται οπότε δεν με απασχολεί η συγκεκριμένη λέξη…

Μακαρι να ισχυε αυτο…Αλλα δεν το βλεπω…

Το καλυτερο μου ειναι να μου παιξει καποιος πουστια και μετα να χρειαστει
την βοηθεια μου.Εχει συμβει και ηταν ωραια η αισθηση.

Όταν μου κάνουν κάτι κακό έχω φυσικά άπειρα νεύρα κτλ. Ωστόσο ποτέ δεν έχω σκεφτεί εκδίκηση, πάντα με πιάνει μια παγερή αδιαφορία προς το συγκεκριμένο πρόσωπο, που στη συνέχεια ολοκληρώνεται με ολική διαγραφή του από τη μνήμη μου.

:stuck_out_tongue:

Η πλάκα είναι ότι όχι μόνο δε σκέφτομαι εκδίκηση, αλλά αν μάθω ότι το συγκεκριμένο άτομο έπαθε κάτι λυπάμαι κιόλας. Αν δε είναι τίποτα σοβαρότερο (πχ ασθένεια) πηγαίνω να τον δω κιόλας, να μάθω τι κάνει κτλ. Καλός μαλάκας είμαι.

Kαι ζεστό και κρύο είναι νόστιμο. Ναι ρε πούστη.

Σε μένα έχει συμβεί πολλές φορές πάντως…Και χαρηκα…

:lol: :stuck_out_tongue: