Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται

…στη μάπα. Ενίοτε κρύο. Σαν το γιαούρτι ένα πραμα.

Παιζεις με τις λεξεις. θα σου δωσω ενα πραγματικο παραδειγμα, το οποιο δεν ηθελα να φερω στην επιφανεια.

Οταν αδικησα τον Vedder, το μετανοιωσα. Το παιδι ηταν οκ. Γι αυτο και στη συναυλια των Candlemass, του ζητησα απο κοντα συγνωμη. Αλλος στη θεση μου θα το χε παραλειψει, κυριως επειδη ειναι 15 ετων (συνεπως 10 χρονια μικροτερος μου). Δεν κολλάω ομως να πω αυτα που πρεπει, εκει που πρεπει.

Οταν ο αλλος ειναι ενταξει, ειμαι και γω ενταξει. Διχως προσχηματα, προσωπεια και ‘‘αναξιοπρεπειες’’.

Και ποιος σου είπε πως έριξες την αξιοπρέπεια σου σε αυτή την περίπτωση? Εμένα μου φαίνεται απολύτως αξιοπρεπές αυτό…

Μην παιζεις με τις λεξεις. Με καταλαβαινεις.

η εκδίκηση ΔΕΝ είναι για τους καλούς.
δεν είμαι τέτοιος

Ευχομαι οτι θετε σε οποιον θετε με το αζημιωτο. Ερχονται συναυλιες και χρειαζομαστε ευρα.:-s

Α, δεν εκδικουμαι γιατι αν καποιος μου κανει κατι, σημαινει πως ανηκει στην μεθοδολογια του οποτε μονος του ανοιγει τον λακο του. Μπορει να το αναφερω καμια φορα, αλλα οχι δεν προκειται να εκδικηθω. Και γενικα δεν μ’ αρεσει να εκδικουμαι. Υπαρχει μια περιπτωση οπου θα πρεπε αλλα νταξει μετα τις 9438498432 δευτερες ευκαιριες ηρθε το υπερανω και ησυχασα.

Εχω πιαστει μαλ@κας.

Ωπ…Το κάνεις ?Εχω να στείλω ευχετήριες κάρτες για το Πάσχα σε 5-6 τυχερούς…:lol: :lol: