Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται

Οταν μου προκαλεσει καποιος κατι ασχημο σε αρκετα μεγαλο βαθμο…οκ, ναι θυμωνω οπως ειναι φυσικο εξαλλου αλλα μετα απο κανα δυωρο το ξεχναω…ποτε δεν εχω κρατησει κακια σε κανεναν…ουτε θυμο για…μεγαλο χρονικο διαστημα…Οπως καταλαβαινετε εκδικηση ποτε δεν σκεφτομαι…Το μονο που ευχομαι ειναι αυτην την αδικια που εκανε σε μενα να την βρει καποια στιγμη μπροστα του…αυτος η αυτη…

αυτος ομως ολγακι δεν ειναι ενας τροπος εμμεσης εκδικησης???:-k

Μπορεις να το πεις κι ετσι…αλλα δεν θα την προκαλεσω εγω…απλα το ευχομαι…:twisted: :twisted: :twisted:

χεχε εισαι πονηρουλα τελικα :stuck_out_tongue:

Κρυο… Να μην το περιμενει ο μπασταρδος…

I have no idea. Προς το παρον δεν μου χουν κανει κατι που να σηκωνει εκδικηση…

Ειδαμε και τους Κρητικους που θελουν εκδικηση…

Να κυλιεται στο αιμα ολο το νησι…

P.S. Μη μου τη πεσει κανας Κρητικος ε?:-s

αυτός ο…το @ ,να πάθει ό,τι έπαθα,να στεναχωρηθεί όσο στεναχωρήθηκα.
ασταδιάλα.
εκδίκηση ρε.

πάντα δίνω ευκαιρίες για να συγχώρεση όταν μου έχουν κάνει κάτι. Αλλά όσος καιρός και αν περάσει και δεν έχουν ζητήσει σοβαρό συγγνώμη για ό,τι έκαναν, εγώ δε το ξεχνάω. Ακόμα και αν φαίνεται ότι δεν ασχολούμαι με αυτό.

Για πείτε οι υπόλοιποι

ή βαριέσαι αφάνταστα και ξεθάβεις συνέχεια θρεντ

ή θες να αυξήσεις την κινητικότητα στο φόρουμ για να γραφτούν νέοι χρήστες και να πάρεις ποσοστά (εκτός αν έχεις πιο αγνές προθέσεις που σημαίνει περισσότερες ευκαιριες να αποκτήσεις τη χαρά του μπαναρίσματος)

ή θες τη γνώμη του δατς γουάι για όλα αυτά τα θρεντς όπου δεν έχει λάβει θέση

ή μετά την τεσσάρα αποφάσισες να ασχολείσαι μόνο με off topic και όχι με αθλητικά μέχρι να επιστρέψει ο μεγάλος Αλέφαντος

:-k :-k

Ζωή στο off topic δίνω απλά :wink:

με προκαλει αλλα βαριεμαι ν α γραφω και ασε που γραφω και κρυφα επειδη δεν εχουμε αντιβαιρους και μου το απογορευσανε οι γονεις μου

μανο εισαι λαθος σπαμμαρει και ξεθαβει επειδη εχει ξενερωσει την ζωη του με τα καινουρια κυριλε τοπικς που δεν την παλευουν με την καμια

Η εκδικηση ειναι για τους μωρους. Αν κρατας κακια, τον εαυτο σου δηλητηριαζεις. Αυτο βεβαια δε σημαινει οτι πρεπει να σαι καλος σε σημειο αηδιας.

Ηθικη & Αξιοπρεπεια.

Φιλαράκι όσοι ακούμε επικ μέταλ θα εκδικηθούμε δεν πα να το πληρώσουμε με το αίμα μας.

Εδώ ο Κόναν το θάνατο των γονιών του τον εκδικήθηκε μετά από 30 χρόνια μα τον Κρομ!

Αλλά τι να μας πεις εσύ που ακούς porcupine tree…

Πωπωπω, πολύ στο επικ το έριξα σήμερα. Πωρώθηκα πάλι

+1 για την αξιοπρέπεια!

Οχι για την ηθικη; Κριμας.

Τι αξιοπρέπεια. Death or glory!

Γιατί δείγμα αξιοπρέπειας δεν είναι να είσαι πιστός στην ηθική σου?

Για χαρη της ηθικης ριχνω την αξιοπρεπεια.

Λεγεται ταπεινοφροσυνη.

Λάθος. Τότε είσαι αναξιοπρεπής, όχι ταπεινόφρων. Και αν για να διατηρήσεις την ηθική σου γίνεσαι αναξιοπρεπής τότε έχεις μάλλον εσφαλμένη ηθική. Λεπτοί όροι, αλλά νομίζω κατάλαβες τι εννοώ :wink: