Οι ομορφοτερες γυναικες?

λοιπον ψηφιζουμε και λεμε και ιστοριες που ειχαμε με τουριστριες!!!

Το topic κλειδώθηκε προσωρινά για να μην συνεχιστούν τα post.
Αν θέλετε να πείτε ποιες θεωρείτε πιο όμορφες, πείτε. Ιστορίες όπως αυτές που προηγήθηκαν παρακαλώ να μην ξαναγραφτούν. Έλεος.

τσεχες οι καλυτερες!!!

οι χειροτερες ανετα οι αλβνιδες

καντες ασχημες…με ελαχιστες εξαιρεσεις!!!

ποσταρετε και καμια φοτο!!!

Εισαι πιο κακογουστος απο τον αδερφο σου ε. Πολλ χωρις Ιταλιδες και Βραζιλιανες. Κλειδωστε το κι αυτο.

Αφηστε μονο το “ιαπανοζεκια” για αποκωδικοποιηση.

Iταλίδες φυσικά! Και μετά Ισπανίδες. :!:

ιταλδες =μετριοτητα

τσχες=θεες!!!

δεν υπαρχει πιο κακοογουστο ατομο απο τον αδερφο μου!!!

Μαλακα ειναι θεος! Εκτος απο τα ιαπανοζεκια εχει βαλει δυο φορες στο πολλ την επιλογη “γαλλιδες”!!!

Κι ομως υπαρχεις!!!

πολλ χωρίς Ρωσίδες?

μια φορα ποτε δεν ειναι αρκετη!!

και χωρις ουκρανεζες?

προσυπογράφω τολκι

top γκόμενες στην Ευρώπη

  1. σέρβες
  2. τσέχες
  3. δανές

Οι ιταλίδες είπαμε, παίζουν σε άλλο γήπεδο μπάλα

οι ισπανίδες, οπως είπα και σε αλλο τοπικ, είναι μακράν τα μεγαλύτερα μπάζα στην ευρωπη

Οι Πολωνέζες που είναι?Οι Ρουμάνες?:-k

Ρουμάνες/Ρωσίδες/Ουκρανές φορ μι

Οι Τσέχες είναι σαν ΠΚΣιτες με καδρόνια

Μαζι με τον Βαγκνερ και τον Πουτσινι.Τους ψαχνουμε ολους πλεον

οι Ρωσίδες όταν μεγαλώσουν παίρνουν πολύ πλάτος… Είναι η δομή τους τέτοια… Καλά έκανε…

Οι Ιταλίδες είναι φινετσάτες και ψώνια, οι Ισπανίδες μάλλον περισσότερο μύθος απο αλήθεια, οι Αγγλίδες μέτριες στο σύνολο τους αλλά άνετες και ανοιχτόμυαλες, οι Σκανδιναβές κούκλες αλλά όχι του γούστου μου, οι Τσέχες θεές (σκέτο), οι Γιαπωνέζες κοντές με άσχημα δόντια (αλλά και μερικές αξιοσημείωτες εξαιρέσεις, όπως παντού εξάλλου), οι Αμερικάνες μια σαλάτα όπου συναντάς τα πάντα (αν και στην πλειοψηφία τους δεν είναι οι κουκλάρες που δείχνουν οι ταινίες, το αντίθετο), οι Ανατολικοευρωπαίες γενικά απο τις ομορφότερες γυναίκες του πλανήτη, οι Σύριες (έχω πάει) και ορισμένες μεσανατολίτισσες περισσότερο όμορφες απ’ ότι νομίζει ο κόσμος, για τις Γαλλίδες γνωρίζω περισσότερο τους μύθους απο την αλήθεια, οι Γερμανίδες έτσι κι έτσι, οι νοτιοαμερικάνες (βραζιλιάνες κλπ) έχουν τον ρυθμό μέσα τους και αυτό συχνά αναπληρώνει άλλα τυχόν ελαττώματα τους, οι Αφρικάνες είναι πολύ σκούρες για τα γούστα μου, οι Ελληνίδες όμορφες αλλά πολύ μπερδεμένες και μας το χαλάνε.

το ούλτρα πολλ κανονικά νομίζω είναι ένα

πρώην ΕΣΣΔ - Βραζιλία

κ σφαζόμαστε με την άνεσή μας. εκεί παίζεται η μπ’άλα

Οι Βραζιλιάνες ναι μεν έχουν τα καλύτερα οπίσθια αλλά από φάτσες είναι λες και τις έχεσε καμήλα…(εκτός εξαιρέσεων φυσικά…)