Οι ομορφοτερες γυναικες?

ρωσσιδες=βλακοφατσες

Οι Ελληνιδες ειναι div-ες!
Τελος.:stuck_out_tongue:

Το εσωσες…:stuck_out_tongue:

Οι ανοιχτοψρωμες βραζιλιανες ειναι ολ δε μανει…8)

Εχω παρακολουθησει αγωνα βολλευ γυναικων, χεχ!

Δεν έχω κάποια συγκεκριμένη προτίμηση.

Γαλλίδες ofc !!!:!: :!: :!:

Πέρσυ την άνοιξη είχα πάει ναυπλοιο και είχα ανέβει με έναν φίλο μου στο κάστρο (με τα πόδια απο τα σκαλιά) ε εκεί που κατευέναμε σκάει ένα γκρούπ με γαλλίδες και ακόμα ψάχνω να βρώ τα μάτια μου … 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Περσυ ειχα παει για μια βδομαδα να δουλεψω σε ενα καμπιγκ στη Ραφηνα.Σκαει που λες ενα γκρουπ με Γαλλιδες οι οποιες για 2 μερες γυριζαν την Αθηνα Αυγουστο μηνα με τα ιδια ρουχα.Ακομα ψαχνω να βρω τη μυτη μου :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Οι ομορφοτερες γυναικες ειναι αυτες που μας καθονται.Κατα τ αλλα απο εξωτερικα χαρακτηριστικα και μονο θα ψηφιζα τον συνδυασμο της Τσεχοβραζιλιανας.Ελ-πιζω καποια στιγμη να κατεβει και ως συνδυασμος στις εκλογες.

Όλοι αυτοί που ψηφίζουν Τσέχες έχουν δει καμιά άλλη Τσέχα εκτός από τα γνωστά 2-3 τοπ μόντελ; Έχοντας γυρίσει ουκ ολίγο στας Ευρώπας, έχω να δηλώσω ότι σε καμιά άλλη χώρα δεν είδα 8O τόσες ΓΚΟΜΕΝΑΡΕΣ όσο στην Ουγγαρία. Όλα τα άλλα είναι μύθοι και στερεότυπα.

Είδες και την Petra Nemcova μήπως?:lol:

  1. Ελληνίδες
  2. Ισπανίδες
  3. Βραζιλιάνες
  4. Ιταλίδες

(αν και οι Ελληνίδες είναι ψωνάρες δεν την αξίζουν την 1η θέση ;p)

Δεν είναι καθόλου δύσκολο για μια χώρα ολόκληρη να αναδείξει μια χούφτα εντυπωσιακές γυναίκες. Εγώ απλώς λέω ότι αν πας μια βόλτα στην Πράγα δε θα δεις πουθενά τη Nemcova, και μάλλον θα εντυπωσιαστείς από το πόσες άσχημες γυναίκες κυκλοφορούν, από το πόσο αφρόντιστες είναι και από το πόσο λίγο σεξαπίλ διαθέτουν. Μόνο στην Αγγλία έχω δεί τόσες πολλές αδιάφορες γυναίκες μαζεμένες… Ενώ στην Ουγγαρία, όσες φορές έχω πάει, μου φεύγει το κλαπέτο.

Βενεζουελα.Ο παραδεισος της (φτηνης) πλαστικης χειρουργικης και των αντρων βεβαιως βεβαιως.
Δεν ειναι τυχαιο οτι ειναι πρωτη με διαφορα απο την δευτερη χωρα σε τιτλους μις υφηλιος.

πλάκα κάνεις? έχω πάει Πράγα 2 φορές και ακόμα και η πωλήτρια στο φούρνο ήτανε θεομ…
δεν σου λεω για κλαμπ και τετοια…

απο την αλλη και Βουδαπέστη ήτανε πολυ δυνατη η κατασταση

Επισης οι Ολλανδεζες ειναι πολυ καλα κομματια…

Ζακυνθος 2006 :roll:

ελληνιδες ρε!

Συμφωνώ!

Λειτουργούμε λίγο πρεσβυωπικά και δεν εστιάζουμε σε αυτό που έχουμε μπροστά στα μάτια μας 8)

Τα’πες ολα Μανο…Και εγω αυτες προτιμω αν και δεν εχουν μπει στις επιλογες…ΚΑΚΩΣ…!!8) 8)

ελληνίδες
αυτές ξέρω,αυτές εμπιστεύομαι (λέμε τώρα,άτοπο)

Ωραίες μωρέ οι Ελληνίδες αλλά άμα δε νόμιζαν όλες πως σφάζονται στα πόδια τους άγιοι και διάολοι -ακόμα και οι σαύρες- όλα θα ήτανε καλύτερα.
Η μόνη χώρα στην οποία αν ζητήσεις αναπτήρα θεωρεί ότι της την έχεις πέσει και πάει σπίτι να κοιταχτεί στον καθρέφτη.