Οι ομορφοτερες γυναικες?

χαχ!:yes:

Δεν θα μπορουσα να το εκφρασω καλυτερα.

Hθικο διδαγμα:

Παντα κουβαλαμε πανω μας αρκετους αναπτηρες για να μην εχουμε ποτε το προβλημα να ζητησουμε απο γυναικα :lol: :lol:

Σοβαρά τώρα, δε θα έκανα ποτέ κομπλιμέντο σε καμία περαστική όπως κάνουν πολλοί… Έστω του στυλ "Τι ‘σαι εσύ μάνα μ’ "

Ξέρω ότι γουστάρουν και δε θέλω να συμβάλλω στο ψώνιο της κάθε χαζής.-

Υπάρχουν που υπάρχουν τόσες ψωνισμένες εκεί έξω, που έχουν καβαλήσει ένα καλάμι μεγαλύτερο απο το μπόι τους (ή μήπως το “γκερλ” τους?? :? ), κάτι τέτοια γελοία “κοπλιμέντα” κάνουν ακόμα χειρότερη την κατάσταση και αποδεικνύουν γιατί σε μια χώρα η συμπεριφορά του ενός φύλου σχετίζεται άμεσα και συμπληρώνει τη συμπεριφορά του άλλου…

Ακριβως. Μα αν δεν υπηρχαν τα ληγουρια που τους τρεχουν τα σαλια με την καθε φετα που βαζει ενα μινι και κυλανε τα πατσα οξω, δεν θα ψωνιζονταν ολες…Εσεις φταιτε και παλι δηλαδη.:lol:

σε αυτο που περιγραφεις δεν λες "τι σαι συ μανα μου’ … αλλα “τι μπαζο εισαι εσυ φλομπα μου”:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

οι γυναικες ειναι πολυ μα παρα πολυ περιεργες…αυτο εχω να πω μονο.

συμφωνώ,για κάθε συμπεριφορά των γυναικών φταίει ένας άντρας…
όταν η άλλη είναι ναι μεν σέξι κλπ κλπ,αλλά είναι ένα ζωάδι όρθιο και την κάνει να νιώθει σπουδαία ο κάθε ληγουροβλάκας,ε,τότε δε φταίει αυτή…

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ειλικρινά, έλεος με την απαρχαιωμένη αντίληψη “εσείς φταίτε, εμείς είμαστε τέλειοι”. Η μία συμπεριφορά συμπληρώνει την άλλη. Όταν η άλλη βγαίνει βαμμένη για να πάει να ψωνίσει στο σουπερμάρκετ, δε της φταίει κανένας άντρας.

Απο την άλλη, η συμπεριφορά πολλών αντρών εκεί έξω είναι όντως για γέλια, όπως ακόμα περισσότερο για γέλια (για να μη πω, για περιφρόνηση) είναι το ότι κάποιες γυναίκες γουστάρουν αυτή τη συμπεριφορά.

Oι ομορφοτερες γυναικες ειναι οι μουγκες

Περιγραφη που αγγιζει την τελειοτητα.

Και αν μερικες μερικες δεν ηταν ελαφρομυαλες δεν θα την ψωνιζαν.Υπαρχουν 2 ωραιες λεξεις.Καθρεφτης και
αυτογνωσια.

:lol: :lol: :lol: Εγραψε

Δεν ειναι κανα νεο αυτο.Ανεκαθεν ηταν περιεργες.8)

Ε αυτο, ζωα θα υπαρχουν παντα και στα 2 φυλα, τι σκατε; Αποφυγετε τα. Ματι βγαζουν.

Μπραβο ρε παιδες…!!!:slight_smile:

Σουηδέζες!

Σουηδεζες,γιατι ετσι

Καλυτερες ειναι οι Μογγολες…

Μανο sorry αλλα αν ξερεις οτι γουσταρουν με “κομπλιμεντα” τυπου: “*αυλα μου”, “Τι μνι εισαι εσυ”, “Τι εισαι εσυ μανα μ, μαναρα μ” και τα σχετικα, τοτε πεφτεις σε γυναικες ζωα.

Ειναι ο,τι πιο ξενερωτο μπορεις να πεις σε μια περαστικη, αν θες να την κανεις να σε παρατηρησει.

Swstooooooooooos. Pantws paidia an meinetai gia ligo kairo ekswteriko tha arxisete na ektimate poly perissotero tis Ellinides. Kai se fysikh omorfia alla kai se sex appeal.