Γυμναστικη και γυμναστηριο!

ειμαι σιγουρος οτι ολοι ειτε γυμναζεσται ειτε αθληστε γενικα!!!

εδω μπορειτε να γραφετε την γνωμη σας για τα γυμναστηρια που πατε να μας προτιναιτε καποιο καλο γυμναστηριο!!!επισης να πειτε ποσο καιρο πατε gym και τι βελτιωση εχετε δει με τον καιρο!!!και πολλα αλλα που βαριεμαι να γραφω…::!!!

παρακαλω οχι σπαμ γιατι μου μενει μονο ενας ποντος για να με διωξουν!!!

που μενεις???
εισαι διατεθειμενος να πηγαινεις μακρια για να φτιαξεις το σωμα που ονειρευεσαι?
α και επισης θες κατι οικονομικο?

κοιτα σε 3 μηνες!!εχω χασει 18 κιλα και εχω δυναμωση πολυ!!!βεβαια δεχομαι συμβουλες!!!εισαι γυμναστης???

ειμαι διαθετοιμενος και περιμενω να σε ακουσω!!!

χιχι!!!οχι…απλα γενικα ασχολουμαι με την γυμναστικη και τωρα παω σε ενα σουπερ γυμανστηριο (δεν εχω καμια σχεση οποτε δεν κανω διαφημηση) , κ επειδη ειπες οτι θελεις να σου προτεινουμε γυμανστηρια ρωτησα που μενεις για αν εισαι πολυ μακρια δεν αξιζει τον κοπο…
πως τα χασες τα κιλα…διαιτα κ γυμναστηριο η καποιο αθλημα?

διαιτα στην αρχη και μετα γυμναστηριο!!!τωρα ειμαι 89 απο 107 και στοχος ειναι τα 75 και χ υψος 184!!δεν λεω να κανεις διαφημιση απλα πες μου το γυμ π πας…γιατι εγω δεν ειμαι ικανοποιημενοις απο αυτο που παω!!εσυ τι προγραμμα κανεις περιπου!!! αμα επιτρεπεται μπαρα ποσα βγαζεις!!!

Σιγα μην εισαι και αδιαθετος…

μπορω να σου πω καποια πραγματα αλλα μαλλον δεν ειμαι αυτο που ψαχνεις!!!παω σε ενα γυμναστηριο στην νεα ερυθραια(κοντα στην κηφισια) …αλλα…ειμαι 15…κ δεν σηκωνω μπαρα…εσυ ποσο εισαι?

παιδια υπαρχουν τα πμ και το μσν…

εγω 16!!!μην φΑΝΤΑΣΤΕΙς ΤΡΕΛα πραγματα 1ο+10 κανω στην μπαρα!!!αλλα ενοω τι κανεις???/???δινεις εμφαση σε κοιλιακους?? στηθος???πλατη???ποσο λεφτα δινεις???ποσο καιρο πας???εχεις δει βελτιωση>???λαντυ σταρλαιτ ειμαστε ον τοπικ οποτε/…

Σιγα μη παθεις καμια κυλη απο τα πολλα κιλα

που μενεις??? τι φορας??? φιατικωνεις καμια??? χορευεις με αγγλιδες???

χωρις παρεξηγηση μια ζωη ειχα σωματαρα (:lol: )…δεν παω για να χασω παω για να βελτιωσω κ εχω δει βλετιωση…εκανα κ πολλα αθληματα κ εχω τις βασεις . .δινω εμφαση σε πλατη κ ομους κ μπρατσο…δεν κανω ομως ασκησεις που επηρεαζουν σπονυλικη στηλη…δινω 450 και κατι ετησιο…μπορει κ λιγο παραπανω…

σπαμ σε αλλα τοπικ οχι σε αυτο!!!

παρακαλω δηλαδη…οσοι δεν ενδιαφερεστε απλα μην συμμετεχετε στην κουβεντα!!

προτεινω power plate δεν κανω αλλα λενε τα καλυτερα…ακριβο αλλα μετραει!!!

ρε μιληστε στο μσν γαμωτο , τι ειναι το φορουμ, το chat σας; αντε απο κει…

το θεμα του τοπικ ειναι τα γυμναστηρια…αμα θες να κλειδωθει στειλε στους μοντς και μν κανεις ποστ εδω…το λενε και οι κανονες σε θρεντς…δεν ποσταρουμε!!!

ευχαριστω!!!

πας καλα κοπελα μου? πρωτον αυτη ειναι δουλεια των μοντς
δευτερον αμα δεν γουσταρεις μην ανοιγεις αυτο το τοπικ
τριτον απο τα οφ τοπικ ειναι απ τα καλυτερα
τεταρτον ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΕΣΥ

εγω σηκωνω 250kg σε 4 σετ με 30 επαναληψεις μονο με τα δοντια

βρε παρατηστε με κι ο ενας κι ο αλλος, ολα τα τοπικ που εχει ανοιξει ο that’s why εχουν κλειδωθει. ας κανει ο καθενας το ποστ του, αλλα εσεις εδω εχετε πιασει κουβεντα. συμβιβαστειτε με καποιους κανονες και σεις ετσι, που θα μου το παιξεις και ο Αριστειδης ο δικαιος.