Γυμναστικη και γυμναστηριο!

very funny!!τι να πω…

Σταμάτα και εσύ κακιά!Δεν μου"χει μείνει άντερο λέμε:lol: :lol:

δεν φταινε τα θρεντς του δατς γουαη επειδη καποιοι εχουν καιρο …να…

…και μας πριζουν τα @@@

δηλαδη ελεος κοιτα την δουλεια σου!!!επειδη κλειδωθηκαν τα προηγουμενα δεν σημαινει κατι…μην ξαναποσταρεις στο τοπικ και τα παραπονα σου στους μοντς που θα κρινουν αμα πρεπει να κλειδωθει το τοπικ…αντε και αποτι ειδες δεν σπαμμαρα καθολου ουτε εγω ουτε κανεις αλλος για αυτο σεβασου το τοπικ και σταματα να με ζαλιζεις!!!

Εσυ με τη σωματαρα φανταζομαι οτι … καθε μερα ε?!

πρωτον εννοειται πως αυτην την μαλακια την ειπα για πλακα…οσο για το αλλο δεν μπορεις να ξερεις (χωρις να λεω οτι ισχυει)

οταν ειμαι στον ογκο ε?

το ποιος εχει ελλειψη απο ****** και πρηζει το φορουμ φαινεται. :lol: συγνωμη που σας διεκοψα με τα ηλιθια κομπλεξ μου, καλη συνεχεια :lol:

on topic

Παιζω παγκο 120 κιλα για ζεσταμα και 450 οταν ειμαι στον ογκο.Τωρα που ειμαι στη γραμμωση εχω πεσει στα 300 :frowning:

δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα ολα αυτα που λεμε τα λεμε επειδη εσυ ξεκινησες να παραπονιεσαι…σπαστικια

εγω παντως προλαβα για παν ενδεχομενων

on topic now … σιχαινομαι τη γυμναστικη οσο και τον εαυτο μου

Μιλα της καλυτερα ρε αλητη! :stuck_out_tongue:

καποτε εκανα πολυ γυμναστικη! επαιζα μαπσκετ κ ολα αυτα!
πελον μονο κιθαρα παιζω:p

Για μιλάτε καλύτερα στην Lady Starlight,παρακαλώ…Αιντε…:wink: 8)

κανεις 120 κιλα μπαρα…!!!εντυπωσιακο…φαινεσαι ομως ντουκι…οταν σε ειδα απο κοντα ειπα αυτος παει γυμναστηριο!!!

Εγώ προτείνω να σταματήσεις για λίγο το γυμναστήριο και να περάσεις καμια βόλτα απ το δημοτικό:)

+100000000 συναδελφε:D

Γυμναστηριο δεν εχω παει ποτε στη ζωη μου.Εχω να γυμναστω γενικως γυρω στα 6-7 χρονια

επισης να προσθεσω οτι γυμναζω πολυ κ τα σαγονια μου!
αλλα κ το δεξι μου χερι οταν σηκωνω την μπυρα(που πηγε ρε το μυαλο σας!:lol: )

καλα ρε και οταν σηκωνεις τη μπουγατσα πιο χερι γυμναζεις??:stuck_out_tongue: :lol: :lol: