Τι μάρκα μπύρας προτιμάτε;

[SIZE=5][B]ΣΚΑΤΑ ΣΤΗΝ ΧΑΪΝΕΚΕΝ[/B][/SIZE]

Λατρεύω [SPOILER][/SPOILER]

Τελευταία στηρίζω [SPOILER][/SPOILER]

Εδώ κάθε φορά θέλεις να δοκιμάζεις και διαφορετική. Οπότε πρέπει να λιώσεις στις μπύρες για να έχεις άποψη!

Σοβαρά τώρα, [SIZE=5][B]ΣΚΑΤΑ ΣΤΗΝ ΧΑΪΝΕΚΕΝ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ.-[/B][/SIZE]

α δεν ειναι αρρωστια του υπολογιστη μου μονο. οντως να πατε να γαμηθειτε με τις διαφημισεις σας, απο δω και περα αμστελ.

…μόνο Κάιζερ:p :slight_smile: :!:

Το τέλειο είναι όταν ανοίγεις 3-4 tabs και σκάει η διαφήμιση σταδιακά, από το ένα μέχρι το τελευταίο και ψάχνεις χάινεκεν να την πετάξεις στην οθόνη. ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΦΑΤΕ, δεν ξέρω αν το είπα καθόλου πριν

[RIGHT]يجب عليك استخدام ادبلوك[/RIGHT]

ισχύει

Ναι οκ ChrisP τρομερή λύση, θα μπορούσαμε και να μην μπαίνουμε και στο rocking…σε άλλα νέα τώρα, [SIZE=5]ΣΚΑΤΑ ΣΤΗΝ ΗΕΙΝΕΚΕΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΣΤΕΛ.[/SIZE]

Henninger ρε μούτρα, έτη φωτός καλύτερη από τα σαπιόνερα της πιο εκνευριστικής διαφήμισης στην ιστορία του rocking

[SIZE=6][B]ΣΚΑΤΑ ΣΤΗ ΗΕΙΝΕΚΕΝ[/B][/SIZE]
και από μένα,

και πολλή απογοήτευση για τους “υπεύθυνους” του σάιτ που δέχτηκαν να βασανίζονται τόσο σαδιστικά οι χρήστες του…

Θα συμφωνήσω εδώ… Και 'γω σχετικά πρόσφατα το ανακάλυψα :!:

Το καλύτερο θα ήταν μετά τη διαφήμιση της χάινεκεν να ανοίγει κατευθείαν και το άρθρο για το ακυρωμένο ρόκγουεηβ του 2002.

…μόνο Κάιζερ:):!:

βεργινα κιαγιος ο θεος

Α ρε πως φαίνεται ο φοιτητής ! Και Pils_Hellas (βγαίνει ακόμη??? :-k )βάλε… Μή σου πώ και ΣΠΑΡΤΑΝ ! :drunk:

Δοκίμασα λίαν προσφάτως αυτήνα εδώ:

Καπνιστή, πρώτη φορά που δοκιμάζω και την βρήκα κοψοχρονιά, οπότε γιατί όχι. Μυρίζει σαν καπνιστή γαλοπούλα η bbq sauce, δεν περίμενα κάτι τόσο έντονο! :stuck_out_tongue: Αλλά σαν γεύση ωραία, ισορροπημένη σχετικά αλλά με τον καπνό προφανώς να επικρατεί, και να μη θες να την κατεβάσεις με τόσο ωραία αίσθηση στο στόμα, τι πράμα είναι τούτο; Γενικά αρκετά βαριά σαν σύνολο, και αρκετά unique για να μην τις κατεβάζεις για χόρταση, αλλά άξιζε η εμπειρία. Ειδικά σε κανέναν χειμώνα με σόμπα ή τζακάκι. 8)

Κι άσχετο, αλλά επειδή κοίταξα στην εν λόγω κάβα ( 8) ) τις έχει τελικά, και πρόσεξα και των AC/DC, δεν ξέρω τι φάση αλλά σε αλουμινένιο την είδα και ψιλοξενέρωσα.

ΣΕ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΡΙΣΗΣ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ,
ΣΤΗΡΙΖΑΜΕ Κ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ:

Πριν απο λίγο είδα διαφήμιση στην TV για την Άλφα Weiss…Έχει δοκιμάσει κανείς?

την δοκιμασα εγω
ειναι καλη
πινεται μια χαρα:)

Thanks :wink: