Η χειροτερη ταινια που χετε δει

Χχαχχχαχαχαα! Κι εγώ έχω κάνει ανάλογη θείλα αλλά όχι τόσο μεγάλου βεληνικούς. Εγώ είδα το Resident Evil 2 στο σινεμά.¶λλη μουφα από κει… Τουλάχιστον είχε τη Γιοβοβιτς και την άλλη που έκανε την jill valentine και είχαμε κάτι να δούμε… =P~

Σε ξαναπαντρεύομαι.Επίσης αν βλέπεις F1 γεννάω και τα μωρά σου:D

F1? Και το λες χωρις να ντρεπεσαι?MotoGP ρε! Η f1 είναι για οταν δεν έχεις κάτι άλλο να κάνεις. Μερικοί αγώνες είναι πιο βαρετοί και από το να βλέπεις το γρασίδι να ψηλώνει.

Ε όχι…τέτοια προσβολή!!!:stuck_out_tongue:

Ναι. Τετοια προσβολη. Θα κάνω δημοσκόπισης το λοιπόν για να δούμε και τι λένε οι υπόλοιποι.

Θα το πιώ και αυτό το ποτήρι…[-X

:lol: :lol:

Δυστυχώς εδώ θα σε απογοητεύσω… και την F1 δεν την έχω σε μεγάλη υπόληψη… Είμαι πολύ ρούχλας γενικώς. Αμά είναι κανένα τουρνου ταβλιού / μπιλιάρδου, το βλέπω με ευχαρίστηση πάντως! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Snooker ε?Στο Eurosport?

σήμερα το Mega είχε τα δάκρυα του Ήλιου… Την ταινία που προανέφερα ως τη χειρότερη ever. Θέλω να ελπίζω ότι δε την πάτησε κάποιος από εσάς…

Χα. Ηθελα να την δω για χαρη του Μπρους…Αλλα το ξεχασα.:stuck_out_tongue:

πωπω ειδα κατι σκηνες!!καλα ο bruce φαινοταν απιστευτα τραγικος!!!

τα ace ventura και τα scary movie.

halloween____frikuliastiki___alla___paratravhgmeniiiii____8O :-s

ΟΜΓ φεηκ ακαουντ του Σαντοουκαστερ:!:

Έλα τώρα…στο ace ventura, έχει μια cameo εμφάνιση των Cannibal Corpse να παίζουν το Hammer shmashed face.Γι αυτό και μόνο δε θα επρέπε να είναι εδώ αυτή η ταινία!!!:smiley:

Iσχύει η πρόταση?

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

απολυτως!!! :slight_smile: :smiley:

είδα πολύ λίγο (κακώς γιατί έχασα τον μπρους) αλλά δε μου φάνηκε άσχημη…γιατί δε σου αρέσει?

ή μπορεί να είναι ένας από τους λόγους που είναι εδώ:)

πόσο είδες ακριβώς? 10 δευτερόλεπτα? 11?

αν είδες παραπάνω, τότε είδες τους τίτλους τέλους. Αποκλείεται να σου φάνηκε όμορφη. Και ο Μπρους Γουϊλις ήταν ειλικρινά άθλιος. Όχι ψέματα. Ήταν τρισάθλιος. Και πάλι ψεύδομαι. Ήταν η αθλιότερη μορφή ενός άθλιου τρισάθλιου…