Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

Καλά ντε, απλά το ακούω συνέχεια σε διασκευή Baez και μπερδεύτηκα…

Malmsteen!!!καλος κιθαριστας αλλα ανουσιος μεχρι εκει που δεν παιρνει…

Λοιπόν έχουμε και λέμε…
Helloween
Accept
Malmsteen
Merciful Fate - King Diamond
Paradise Lost
Gamma Ray
Είμαι πολύ ανώμαλος;

The Beatles. Χάλια μάυρα…

Cure…δεν αντέχω να τους ακούω!!!
'Εχω προσπαθήσει ειλικρινά να μου αρέσουν έχω ακούσει τα λεγόμενα καλυτερά τους και από τις δύο εποχές αλλά το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο[-X Απάλευτοι:p

Rolling stones…Μακραν στην κορυφή…

Βασικα ναι:lol:

Για Malmsteen συμφωνουμε παντως,βαριεμαι απο καποια στιγμη και μετα…
Αυτος και οι Kiss μου ρχονται τωρα…

Rolling stones
Deep purple
Pink floyd

Τι να σου πω ρε φίλε…όλοι οι παραπάνω μου φαίνονται πιο βαρετοί κι απο το θάνατο. Φαντασου οτι Accept και Merciful Fate έχω δει και live και δε μου είπαν τιποτα απολύτως. Στους παραπάνω να συμπληρώσω και τους Running Wild, Hammerfall, Rhapsody of whatever που γίνανε τώρα, βασικά οτιδήποτε απο αμερικάνικο power εκτός απο τους Crimson Glory άντε και Warlord, και οτιδήποτε απο ευρωπαϊκό power εκτός απο τους Stratovarius (μόνο κ μόνο επειδή είχα κόλλημα μικρός, όχι οτι κάνω κ τούμπες) και τους Blind Guardian.

Δεν υπάρχει κορυφαίος καλλιτέχνης που δε μ’αρέσει.
Όλοι οι καλλιτέχνες που δε μ’αρέσουν είναι γτπ

:thumbup: Σωστος

μονο???

εμενα οσοι δεν μαρεσουν ειναι αθλιοι,τιποτενιοι,αταλαντοι,κουλοι,βρωμιαρηδες,ασχημοι,σαβουρογαμηδες,εχουν μεγαλη μυτη,η μανα τους τον παιρνει απο τους ρωμαιους και η ανασα τους μυριζει σαν κατουρο σκυλου!!!

Τώρα γίνεσαι απόλυτος όμως…

Rolling Stones…

απο τις μεγαλες ροκ μπαντες η μονη που δεν με εχει τραβηξει ως τωρα ειναι οι Uriah Heep

stones,υπερτιμημενοι
nirvana,τρελη κλαψα
doors kai oasis ανουσιοι
good charlotte,hahahahahhahahahahha

πες μου τωρα και κορυφαιους καλλιτεχνες τους charlotte και θα τραβηξω α βυζια μου! #-o

DOORS!!!Απο μακρυα κι αγαπημενοι…:smiley:

+10000000000

όπως και οι judas priest…

metallica και tool