Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

Tους θεωρείς κορυφαίους καλλιτέχνες όλους αυτούς?

Άλλο καλλιτέχνες που τους ακούει πολύς κόσμος και άλλο κορυφαίοι.

Οπότε όταν μου λες τους stones υπερτιμημένους, δεν τους θεωρείς κορυφαίους.

Οπότε δεν έχει νόημα το ποστ σου σαν απάντηση σε αυτο το θρεντ

σε αυτο το κακομοιρο το thread εχουν ακουστει τα μυρια οσα οποτε ασε εμενα να κρινω αν εχει νοημα το ποστ μου.περα απο τους good charlotte που το εγραψα ειρωνικα,ολοι οι αλλοι ειναι κορυφαιοι καλλιτεχνες οι οποιοι δεν μου αρεσουν.δεν χρειαζεται ο αλλος να παιζει 12 λεπτα σολο για να θεωρειται κορυφαιος καλλιτεχνης

Δεν είναι οι Nirvana ή οι Doors κορυφαίοι?:roll:

Hanneman (slayer)
Εκφραζει μεσα απο τους στοιχους την χειροτερη ιδεολογια που υπηρξε στον πλανητη μας.
Αngel of Death (κριμα που δεν υπαρχει ινστρουμενταλ εκτελεση…)

Καμια ιδεολογια δεν εκφραζει.
Για του λογου το αληθες δες και τους στιχους του Behind The Crooked Cross.

ακριβως!!

Time melts away in this living inferno,
Trapped by a cause that I once understood.
Blind obedience carries me through it all,
Do only what is expected of me
.

March on through the rivers of red.
Souls drift, they fill the air.
Forced to fight, behind,
The crooked cross
.

ουτως ή αλλως στο Angel Of Death περιγραφει μια κατασταση και οχι μια ιδεολογια:wink:

ο Hanneman λογω οικογενειας ειχε αυτη την μανια παντως

Το τραγουδι ως παραδειγμα το ανεφερα. Το θεωρω αισχρο να εχει η κιθαρα του πανω το συμβολο των SS κ την νεκροκεφαλη των Ναζι. Ο πατερας του πολεμησε στην Νορμανδια οχι ως ναζι… Αυτος ομως γιατι τοσο ηλιθιος???

Για μένα ναι.

Γι’ αυτόν που είπε τον έναν πολύ κλάψα και τον άλλον ανούσιο, είναι??? :-k Προφανώς όχι :wink:

εγω ρε παιδια πιστευω οτι απλα θεωρουνται κορυφαιοι απλα γιαυτον δεν ειναι για τους λογους που εγραψε διπλα απο την καθε μπαντα.αν καταλαβα σωστα

Οκ, τότε εγώ παρεξήγησα το ποστ σου, σόρρυ.

Μήπως καλύτερα θα ήταν να αλλάξει ο τίτλος (αν και είναι λίγο αργά) σε επιδραστικοί καλλιτεχνες ή γνωστοί καλλιτέχνες για να υπάρχει συνενόηση?

συμφωνα με τον κοσμο που τους ακουει,εχει ταυτιστει και εχει πορωθει μαζι τους ειναι κορυφαιοι,ΕΜΕΝΑ δεν μου αρεσουν!!!

τι ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβετε???

Υπάρχει το υπερτιμημένοι υπάρχουν κ άλλα 1002 θρεντς για κάθε γούστο κραξίματος :stuck_out_tongue:

@λινκιν: δε σε ρώτησα σύμφωνα με τον κόσμο. συμφωνα με σένα ειναι κορυφαίοι?

δεν μπορω να πω καποιον κορυφαιο γιατι το γουστο στην μουσικη ειναι υποκειμενικο…δεν μπορω λοιπον εγω να πω πως ενα συγκροτημα ειναι κορυφαιο αν δεν μου αρεσει…αλλα αν μπω στο nirvanafanclub ε θα τους θεωρουν κορυφαιους οπως και οταν μαζευουν οι oasis 40.000 κοσμο,ε οι 30.000 θα τους θεωρουν κορυφαιους…

o malmsteen…δεν την πολυπαλευω μαζι του…

Να βάλω Deep Purple. Πέρα μερικών τραγουδιών δεν μου έκαναν κάποιο κλικ.

ΑΑΑ Ωραία.

Tool
Paradise Lost
Motorhead
Edguy
Ripper Owens
Kerry King
Attila από Mayhem
Nirvana
Radiohead
SOAD
Doors

Αυτά. Δεν μου έρχεται κάτι άλλο. Τώρα δεν ξέρω αν θεωρούνται όλοι κορυφαίοι αλλά anyway εγώ δεν τους πάω.

Προσπερνώ τα υπόλοιπα (όλα είναι θέμα γούστου…) και στέκομαι εδώ. Γιατί; Προτιμάς Maniac;

U2!

Πλήττω…

όχι ιδιαίτερα, αλλά ο maniac μου μένει αδιάφορος. Ο attila μου τη σπάει απίστευτα. Βάζω να ακούσω για πρώτη φορά το freezing moon. Μέχρι τη στιγμή που μπήκαν τα φωνητικά γούσταρα απίστευτα. Μόλις μπήκε ο attila με τους ψίθυρους να πούμε μου κατέστρεψε την καλή εντύπωση που είχα δημιουργήσει μέχρι εκείνη τη στιγμή.

Και εγώ. Αδύνατον να τους ακούσω. Ξέχασα να τους βάλω. Καλά που μου τους θύμισες.