Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

για μενα τα φωνητικα στο De Mysteriis ειναι απλα απλησιαστα…και προτιμω 1000 φορες Attila απο Maniac
γουστα…

Ναι αλλά live δε μ’άρεσαν με Attila. Τον θεωρώ καλύτερο σε φωνή από το Maniac αλλά ο δεύτερος πιστεύω θα μ’άρεσε περισσότερο σε live, θα ήταν πιο “σκοτεινός”… Το black metal μου το θέλω true! :stuck_out_tongue:

Να, ορίστε, πάλι on topic: Δε μ’άρεσαν οι Mayhem live με τον Atilla! Διότι δε μ’αρέσει ο Atilla live! Και κάποιοι εκθειάζουν και αυτή την πτυχή του και το συγκεκριμένο live… (το τελευταίο που έκαναν εδώ)

LARS ULRICH

Δεν λες τιποτα… Πολυ ηλιθιος. Στην μαλακασα περσυ μας εκανε να κανουμε σαν σκυλακια για να πεταξει καμια μπακετα ενω οι αλλοι 3 πεταγανε τις πενες με τις χουφτες… + την ιστορια με το Napster που μονο αρνητικο αποτελεσμα ειχε για τον Λαρς κ γενικα για τους Μεταλλικα

doors + pink floyd
#-o

Α τον αλήτη!!!Τόση κακία πια!!!#-o

γαβγιζατε κιολας? :slight_smile: ελα μωρε αφου τον ξερετε τον λαρς τι παπαρας ειναι…

Νομίζω πως δεν χρειαζόταν να τον ποστάρεις γιατί κατά την γνώμη μου δεν συγκαταλέγεται ούτε στους 100000 κορυφαίους καλλιτέχνες. Τώρα όποιος τον θεωρεί κορυφαίο ή είναι άμπαλος ή επειδή γουστάρει metallica λατρεύει ότι έχει σχέση με αυτούς και τυφλώνεται μπροστά στην ποζεριά και στην ασχετοσύνη του.

Deep Purple
Dream Theater
At The Gates
Destruction

Dream Theater (οχι εντελως αλλα τα περισσοτερα κομματια τους δε μ’αρεσουν ιδιαιτερα, οπως επισης και ο λαμπρος μου ειναι αδιαφορος)
Tool (δυσκολοι, πολυ δυσκολοι…αγχωτικοι! τους εκτιμω παρα πολυ, βρισκω ωραια στοιχεια στη μουσικη τους αλλα δεν τους παλευω)
Beatles (beat-les, beat-less. τελλλλλος. :P)
Iced Earth μετράνε; σόρρι Jον.

Δεν αντεχω με τιποτα τους Pain of salvation και τους Guns’n’Roses
κυριως λογω Slash[-X και Rose[-X

Κανένας από τους 2 δεν παίζει στους Pain Of Salvation. :expressionless:

Αν παρατηρησες δεν αντεχω κ τους Guns’n’Roses:wink:

και σε αυτο το συγκροτημα παει o Rose k o Slash

Pink Floyd

Nevermore.

Είμαι ανώμαλος, το ξέρω…

Είναι μπαντάρα, το παραδέχομαι…

Απλά εγω δεν μπορώ να τους ακούσω…

Nevermore και Pink Floyd και για μένα.

Rolling Stones
Nirvana (επιρροή για μια ολόκληρη γενιά, πολλοί μεγάλωσαν μ’ αυτούς, κλπ κλπ. Αλλά ποτέ δε τους χώνεψα.)
Iron Maiden…(πέρα από 2-3 πιασάρικα κομματάκια, τίποτ’ άλλο)
Nevermore και για εμένα επίσης.

Pink Floyd

deep purple εποχης gillan εκτος απο μερικα κομματια
motorhead . θειε lemmy sr .
iced earth λογω του barlow κυριως .