Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

Ουφ καλα για Doors, Alice Cooper, Guns(χαζη αιτιολογηση κατα την γνωμη μου, θα επρεπε να κρινουμε καθαρα μουσικα) και Scorpions θα πω οκ, γιατι νταξει περι ορεξεως. Κι εγω εθαψα Rush αλλωστε. Aλλα οι HIM ποτε εγιναν κορυφαιο συγκροτημα; Θα παθω κανα πλαγιο η γυναικα μ’αυτα που διαβαζω.:-s

Only Women Bleed, Elected, I’m Eighteen, Poison και δεκαδες ακομα λογοι… :wink:

βασικά το love’s a loaded gun από μόνο του:!:

Υπαρχει hard rock τραγουδι με τη λεξη love στον τιτλο του που να μην σου αρεσει? :stuck_out_tongue:

Επισης στην λιστα μου να προσθεσω Bowie kai Queen(μαρεσουν μονο καποια κομματια)

κι’εγω Queen, ολο καποιους ξεχναω ρε γμτ…

Bob Dylan
Cream (Ενώ μου αρέσουν πολύ σε κάποια κομμάτια και πολύ ο Clapton, βαριέμαι τα πιο ελαφριά τους… :-s )

G n R (Μονο μερικα κομματια μου αρεσουν)
Skid Row (το ιδιο)
Sex Pistols
Motley Crue
Paradise Lost (οσο και να προσπαθω δεν τα καταφερνω)
και αλλοι on the way!

Όντως και γω Queen θα πω , ελαχιστα κομματια τους μου αρεσουν και δν μπορω να τους ακουσω για πολυ.
8)

Ναι, ουτε εμενα με ενθουσιασαν ποτε οι Queen.

Η Αληθεια ειναι οτι ειναι αρκετα περιεργο και ιδιαιτερο το υφος τους…κι εγω δεν ειμαι ο μεγαλυτερος fan τους αλλα η πρωτη τους περιοδος ειναι τρομερη ολη…

Είσαι πολύ λάθος. Το τρομερή είναι πολύ μικρή λέξη για να την περιγράψεις

ΝΑΙ!!!συμφωναω:D

πες τα πες τα!!!
πέφτει που πέφτει το μαλλί,θα έρθω γκουσκούνης σε κάνα μύτινγκ με ό,τι διαβάζω δώθε

Τι διαβαζεις ρε φιλαρακι ναουμ ??? Ο καθενας τη γνωμη του λεει σε αυτο το θρεντ ,αλλωστε απο την ερωτηση και μονο καταλαβαινει κανεις οτι ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ υποκειμενικο αυτο που θα απαντησει καποιος .

Αλλα τι περιμενεις … αμα ο ανθρωπος ακουει scorpions…

Ειδες μηπως εμενα να παραπονιεμαι για τα αρκετα ατομα που ανεφεραν τους ζεππελιν?

πριν το πάθεις μάθε λίγα περισσότερα πράγματα για αυτούς και θα δεις γιατί το παγκόσμιο μουσικό μάρκεντιγκ μαζί με όλα τα επακόλουθα του τους θεωρεί κορυφαίους και να θεωρούσε κορυφαίους μόνο του χιμ θα ήταν καλά δυστυχώς θεωρεί κι άλλους

θέμα χαζή αιτιολόγηση Άκου Σοφία για μένα μουσική δεν είναι μόνο το σιντί που παίζει ή τα λάιβ που θα δω ή πόσα σιντί έχω στην συλλογή μου.
Μουσική για μένα είναι η μελωδία είναι ο στίχος είναι ποιος ερμηνεύει και πως το ερμηνεύει τι απήχηση έχει γιατί την έχει την απήχηση αυτή η μελωδία ο στίχος η ερμηνεία τι είδους άνθρωποι είναι αυτοί που κρύβονται πίσω απ΄όλα πόσο καλά συνεργάζονται μεταξύ τους και κυρίως πως αντιλαμβάνονται και πως διαχειρίζονται την όποια μικρή ή μεγάλη επιτυχία ή αποτυχία τους.
Οι γκάνς οι περισσότεροι εκ των οποίων είναι άτομα της δικής μου της γενιάς πχ με τον σλας έχουμε
γεννηθεί την ίδια χρόνια και axl είναι λίγο μεγαλύτερος ,είχαν όλα τα προσόντα να γίνουν η μεγαλύτερη ροκ μπάντα της εποχής μας και να καταλάβουν μια θέση δίπλα στους λεντ ζέππελιν στους ac/dc και τους λοιπούς μεγάλους.Είχαν το ταλέντο αλλά δεν είχαν ούτε έχουν δυστυχώς την απαιτούμενη παιδεία και προσωπικότητα. Άλλαξαν ουκ ολίγες φορές την σύνθεσή τους με ότι αυτό συνεπάγεται, φέρονται προκλητικότατα και με αρκετή δόση αγένειας στο κοινό τους,όλοι θα ξέρετε φαντάζομαι ότι το 1993 στο ΟΑΚΑ βγήκαν με το ζόρι είμασταν λίγοι μόνο 25000 άτομα με δύο ώρες καθυστέρηση και όσο για το παίξιμο σας παραπέμπτω στα δημοσιεύματα της εποχής.
Όσο για το πολυαναμενόμενο σιντί τους που ολημερίς το ηγογραφούν και το βράδυ το σβήνουν άντε να δούμε πότε θα κυκλοφορήσει και καλά το δουλεύουν για να είναι τέλειο ενώ την ίδια στιγμή οι ίδιοι σύμφωνα με τα όσα λέγονται διοχετεύουν κομμάτια στο διαδίκτυο.
Όλα αυτά και πολλά άλλα με έχουν κάνει να πω το εξής απλό ναι είστε κορυφή μουσικά αλλά μόνο αυτό δεν μου φτάνει έχω τα σιντί σας έχω δει λάιβ σας αλλά νιώθω ότι και να σταματήσετε δεν θα μου λείψετε καθόλου…

και εγώ συμφωνάω αλλά μόνο για την πρώτη τους περίοδο μετά που το γύρισαν στο παγκιό και καλά σάμπως να μην μου αρέσουν και τόσο

ωραία πρότυπα έχεις εύγε

καλά τώρα είπες μεγάλη κουβέντα Αλέξη πολύ μεγάλη

τζιμάκο άφες αυτοίς ουγ γαρ οίδασι τι ποιούσι:-k :-k :-k

Υπεροχο ποστ ! =D> =D> :thumbup:

Γιατι ??

Σε παρακαλώ μάμυ γιατί μου αρέσονε και οι 3:( :cry: :cry: :cry: