Αρειανάρα ρε!

Θες λίγα χρόνια ακόμη για να φτάσεις στο “αντρίκια”. Έως τότε χαρούμενο 4-0 από την ομάδα που έχασε με 4-1 από τον Κομπότη! :lol:

Ο Ηλίας Σπάθας θα μείνει εκτός ορισμών για κάποιες τουλάχιστον αγωνιστικές με βάση τις πληροφορίες που υπάρχουν από την ΚΕΔ. Ο διαιτητής του χθεσινού ντέρμπι ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Άρη, θα τιμωρηθεί κατά κύριο λόγο για τα λάθη που έγιναν στον πειθαρχικό έλεγχο. Κάτι ανάλογο ισχύει και για τον βοηθό Λεωνίδα Βασιλειάδη που έκανε αρκετές λάθος υποδείξεις στο παιχνίδι του Λεβαδειακού με την Ξάνθη.

                                                                                                                 [COLOR="White"].......[/COLOR]

ε και; αυτο που ηταν να κανει το εκανε… θα πληρωθει καλα απο αλλους

αν δεν εχει πληρωθει ηδη…:!:

ρε αυτος εβγαλε περισσοτερα λεφτα αποτι θα παιρνε αν σφυριζε ολους τους εναπομειναντα αγωνες…στα @@ του που τον απεκλεισαν για τις αγωνιστικες αυτες…

Γκολάρες πάντως ο Κάμπορα…

Ειρηνη ημην αδερφια

παντως ωραια γκολ και τα 2
του καμπορα

Καμια αποψη για τους τραμπουκισμους που κανανε οι ΚΟΥΚΟΥΛΟΦΟΡΟΙ security(?) στον Χαλκια?

οπως το πες καμια αποψη

Λες να το σβησω για να μη φανω γραφικος?
Η γιατι μικραινω τον ΠΑΟΚ μηπως?

δεν ξερω χαβαλε κανω
δεν ειδα το παιχνιδι
μονο τα γκολ
ειδα
και δεν ξερω τι επεισοδια εγιναν
και δεν με ενδιαφερει κιολας
ποιος πλακωνει ποιον

:yes:

Θα αναπαραγω αυτο τελικα…

Ο ταυρος σε αλλη περιπτωση θα μπορουσε να 'ναι και ο Κομποτης right?

Και πλακα-πλακα γιατι δεν αλλαζεις επιτελους αυτο το signature με τις καλυτερες φασεις του Λεβαδειακος-ΠΑΣ??

ROFL :lol3:

Αντε και του χρονου ντερμπι με Διαγορα Ροδου!! :har:

Μπαόκια vs Παγουράδες στο θρεντ της Αρειανάρας μου???

Εν τω μεταξύ, με τον Κούπερ στον πάγκο, εγώ δεν αποκλείω να κάνει ο Άρης στα πλέη οφ τεράστιες κηδείες και τότε θέλω να δω τι θα λένε οι ΠΑΟΚτσήδες που κλαίγονται τώρα. Έ ρε και να μη βγει ο ΠΑΟΚ (ξανά) στο Champions League! Το κατεστημένο της Αθήνας και η διαιτησία θα τους φταίει πάλι! :lol:

blazonstone 15χρονο είσαι?

Αντε γεια ρε…