Αρειανάρα ρε!

Εντάξει η αλήθεια είναι πως χάσαμε δίκαια, δεν παρουσιάσαμε κάτι ουσιαστικό στο γήπεδο πέρα από 2-3 μακρινά σουτ.
Και η διαιτησία ήταν όντως κακή, αλλά ας μην κρυβόμαστε πίσω απ’ το δάχτυλό μας, δε μας έφταιγε μόνο αυτό που χάσαμε. Ήμασταν τραγικοί απλά.
Εκεί που θέλω να σταθώ εγώ και θεωρώ πως είναι λάθος, είναι αυτό που είδα σε ένα βίντεο από το ματς.
Όταν ανταλλάζουν λάβαρα οι δύο αρχηγοί, ο Χαλκιάς το δίνει στο φροντιστή μας, και ο Κόκε πετάει το δικό μας κάτω.
Αυτό πώς σας φάνηκε σαν κίνηση?
Δε νομίζω πως σας τιμάει ιδιαίτερα…

Edit:http://www.youtube.com/watch?v=G7PvsxIteuU

Εχεις κανα link απ’αυτο?

Αν το έκανε ο πάμπλο, θα είχαμε άγαλμα του στην τούμπα αυτή τη στιγμή.

Ρε κομπλεξικε απαντα στην ερωτηση που σου εκανε και αφησε τα αν

Ρε Βάκιλλε, δεν το λέω για να πριζώσω ούτε τίποτα, απλά ήταν λάθος και το παρατήρησα, και το ξέρετε και ‘σεις.
Όσο γι’ αυτό που λες, σίγουρα αν το έκανε ο Γκαρσία αυτό κάποιοι (πολλοί) θα τον αποθέωναν και τα ρέστα, αλλά αυτό δε θα σήμαινε πως δεν είναι ηλίθιοι.

Aionie είσαι ή το παίζεις βλάκας. Από τη στιγμή που δίπλα μου καίγανε κασκόλ του παοκ και γελούσα, απάντα εσύ. ΑΝΟΙΧΤΟΜΥΑΛΕ.

Ναι! Απλα θα μας ειχαν πρηξει τα παπαρια η tv και ο τυπος για το μη αθλητικο πνευμα του καφρου Garcia κτλ.
Σα να 'χω μπροστα μου τον πουρουπουπου “μα ειναι δυνατον να κανει κατι τετοιο αθλητης το πραγμα? Ανηθικο και και και…”

Λογικο να παιζοταν αποθεωση απο μερικους. Ολοι εχουμε κωλοζωα αρνητικου ΙQ στις εξεδρες μας. Και φετος να σημειωσουμε πως δεν κανει οτι εκανε περσι ο γκαρσια(αντιδρασεις, κοκκινες) και δεν βλεπω να του εχουμε παρει πισω τον τιτλο της ψυχαρας του ΠΑΟΚ

Axel, είναι επαγγελματίας. Απλά αν τυχόν φύγει από τον Άρη δε νομίζω μετά από τέτοια σκηνικά να περιμένει την παραμικρή πρόταση από παοκ. Δε με ενδιαφέρει καθόλου η κίνηση του. Ούτε την επικροτώ ούτε την κατακρίνω. Ας έβαζε κανά γκολάκι να φώναζα.

Παιδιά, όσο και να τον αγαπάω τον Κόκε, αυτήν την κίνηση όντως την κατακρίνω. Κάποια πράγματα, όπως τα λάβαρα των ομάδων, είναι ιερά και δεν μπορεί ο καθένας να τους φέρεται με τέτοια περιφρόνηση και ασέβεια. Και πέρα από αυτά, πέρα από το πόσο Α ΠΑ ΡΑ ΔΕ ΚΤΟ είναι να βεβηλώνει κάποιος το σήμα μιας ποδοσφαιρικής ομάδας, υπάρχουν και άλλες προεκτάσεις: δηλαδή να δημιουργήσει τεταμένο κλίμα και ηλεκτρισμένη ατμόσφαιρα με αποτέλεσμα αυτός και μόνο αυτός να είναι ο λόγος πχ να μαχαιρωθούν αθώα παιδιά, οπαδοί των 2 ομάδων.

Πραγματικά ντρέπομαι που τον έχω στην ομάδα μου. Ίσως να γίνω παοκ μετά από αυτό.

Είστε αληθινοί επαναστάτες για αυτό. ΜΜΕ και κράτος σας καταστέλλουν με κάθε τρόπο και μέσο :slight_smile:

=P~=P~=P~

:yesmaster:

άλλη μία ειρωνία προς τους Αρειανούς που σας κέρδισαν στα ίσια και θα κλειδώσω το τόπικ του ΠΑΟΚ…

=)

Που ειδες την ειρωνια;

ΤΟ ΕΜΟΤΙΚΟΝ

Απλα τσεκαρε σχολια. Μηπως και σεις κανετε το ιδιο;


EΞΩ ΑΠΟ ΤΗ 4 ΣΑΣ ΤΡΕΞΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ
ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΒΓΑΛΑΝΕ ΦΤΕΡΑ
ΣΤΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΚΛΕΙΣΤΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΚΛΕΙΔΩΘΗΚΑΤΕ

Αχαχαχα, βραβείο γελοιότητας για το 2010 so far!! :lol: