Αρειανάρα ρε!

Brutal.

ΚΑΛΑ ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΕΣΜΙΤΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ Η ΠΕΡΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΑΡΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΣΑΣ…8)

μετα μας λετε και φιλους με την αστυνομια 30 συλλυψεις σε δικους μας και μονο…
και μετα στο χαριλαου μας πριξαν στα δακρυγονα…

ChrisP ψυχάρα, για πάντα ΠΑΟΚάρα.

και λιγο απο το χθεσινο παρτυ…http://www.youtube.com/watch?v=F2UQx7FxoEM

Φίλε SavatageOfDeath σε συμβουλεύω να κάνεις ένα έντιτ στα (κατε εμέ ξεκαρδιστικά) ποστ σου.
Δεν θέλουμε το φόρουμ μας να έχει έναν σουπερά λιγότερο…

Πάντως ρώτησα τους συνδεσμίτες (δεν θα σου πω ποιανού συνδέσμου για να σκάσεις) και μου είπανε ότι εσύ ειδικά είσαι ένα φλωράκι που ακόμα του φτιάχνει κρέμες η μαμά του και δεν το αφήνει να βγει απ το σπίτι.

εγω δεν εβρισα ουτε εχω κανενα προβλημα μαζι σου αλλα αυτο που εγινε την κυριακη ειναι αξιο αναφορας ειναι σαν να μας σπατε τον κεντρικο σουπερ3…και οι αληθειες καποιες φορες πονανε το τι ειμαι εγω ασε να το ξερω καλυτερα αλλα οτι και να λετε η ιστορια εγραψε 14-3-10

βλεπεις δεν το συνεχισα γιατι ξερω οτι τετοια θεματα δεν λεγονται εδω για αυτο εβαλα και το αρης καβαλα…
αλλα οσα ειπα ειναι αληθεια…καλυτερα να μην το ζυζηταμε αλλο αν θες καπου αλλου να το σε καποιο αλλο φορουμ πες μου γιατι δεν μπορω να πω και πολλα εδω περα…το κανω εντιτ γιατι δε θελω να βγω απο το φορυμ και μονο
τωρα σε αυτα που ειπες δεν μπορω να σου απαντησω γιατι θα με κανετε ban…

OK, θα σε περιμένω να τα πούμε στο φόρουμ της σούπερ κατερίνας.

οχι βια στο forυm

[SIZE=“1”]απο την αλλη ομως…[/SIZE]:-k

Ρε Κρισπ ΠΑΟΚΤΣΗ… ασε τα σαπια! Πας και σπας τους συνδεσμους των Σουπεραδων! Χουλιγκανε!

:stuck_out_tongue:

Ρεστλες, δε πιστεύω να ασχολείσαι με τεταρτοπεμπτοέκτους.

Με ολους αχολουμαι,μεχρι και με Β’ εθνικη,γιατι;

Των σουπεράδων όχι γιατί όπως είδες είναι τρομαχτικοί τύποι.
Των άλλωνε, ναι ΤΟΥΣ ΣΠΑΩ!

Χαραμίζεσαι.

:lol::lol::lol:

και η αποδειξη για το ποσο αληθεια ειναι αυτα που σε λεω για το s3 euosmoy και το οτι καψανε τα κεντρικα της 4 ειναι το οτι σημερα ο συνδεσμος ειχε χωρο σε ενα κεντρο το οποιο χθες τα μεσανυχτα καηκε ολοκληρο ως αντιποινα…τι??
τυχαια εγινε αυτο λετε?
εγω μιλαω για γεγονοτα δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου…
ARIS FAMILIA SUPER3…

Ψέμματα λες.

καλα νταξει εγω νομιζα πως μιλουσαμε σοβαρα…τεσπα τελειωσε το θεμα δεν θα καθομαι να μαλωνω μαζι σου στο φορουμ…
τη κανω κιολας γιατι εχουμε και δουλειες…

Έτσι κοκοκό όταν μας στριμώχνουν, αυτός είναι ο σουπερ-3. :lol:

κοκοκο ειναι αυτο ρε εξυπνε…εγω καθομαι σου μιλαω για γεγονοτα εχει βουηξει ολη πολη και συ λες οτι λεω ψεματα…σου ειπα η θα μιλαμε σοβαρα η θα κανουμε πλακα εσυ κανεις πλακα γιατι να το συνεχισω???ενα λογο πες μου…
αντε γεια…