Αρειανάρα ρε!

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.
Να δεις που θα μας πουνε και ζηλιαρηδες

Το επνιξε το πεναλτακι ομως

μπραβο στον αρη για την προκριση στον τελικο και για την συμμετοχη στο Uefa cup(εκτος και αν ο μουστακιας τρελαθει…)

αλλα στα Play of θα παει με μια αγωνιστικη τιμωρια εδρας…
πως την πατατε καθε φορα…

Κατσε να κωπασουν οι πανηγυρισμοι απο το πρωταθλημα της παοκαρας πρωτα.

Ο ΑΡΗΣ εισητηρια δεν πηρε.

Η ΠΑΕ χτες εβγαλε ανακοινωση οτι δεν εχει εισητηρια επισημα και οτι θα πρεπει οι φιλαθλοι να ακολουθησουν τους νομους περι μη μετακινησης και λοιπα.

Αν τιμωρηθουμε, ειναι εγκλημα.

εγω δεν λεω να τιμωριθει…
αλλα θα γινει…
και ενω ολοι ξερουν τι θα γινει,πηγαν…
και εγιναν αυτα που εγιναν…
οι σκηνες που τοσα ζωα χτυπαν τους αλλους στο κεφαλι με καθησματα και οσοι δυναμη εχουν οσο να πεις ειναι για τιμωρια…
και απο τις δυο πλευρες(μην πω … τρεις…:wink:)

αλλα αυτο το δεν πηραμε εισητηρια ειναι καλο για τον αθλητικο δικαστη, και οχι για μια συζητηση…:wink:

οι γνωστες κοτες εθεαθησαν ξανα

Έλα πες λεπτομέρειες μη μας αφήνεις έτσι.

Aν ειναι να γινει συζητηση, αυτο που πρεπει να καταλαβουν ολοι ειναι οτι δεν μπορει να ισχυσει η απαγορευση.

Δε γινεται να στερησεις απο τον Αρειανο την ευκαιρια να δει ημιτελικο κυπελλου στην Καβαλα, δε γινεται να στερησεις απο το παοκι την ευκαιρια να δει το ματς στην Ξανθη οντας στο -2.

Και παει λεγοντας…

Οσο ισχυει ο ψευτοπεριορισμος, τοσο ξυλο θα πεφτει, γιατι οχι μονο θα πηγαινουν, αλλα δε θα 'χουν και εισητηρια.

Ούτε ο nescafe τόση απόλαυση…μπροστά σε κλαμμενομπουκωμένα από κιτρινόμαυρες ψωλές. =)

Ασχοληθείτε. Γουστάρω. Εδώ αεροπλανάκι πετάξατε. :σταγονίτσα:

κοτες κ μπατσοι παρεα!!δεν πειραζει,με τις υγειες σας

αυτο τιποτε αλλο…!!
ερχομαστε οακα ρεεεεεεεεε…


για οσους θελουν να μαθουν τι εγινε…

αυτα εγιναν χθες…
ειναι αδικο για τον κοσμο του αρη που ηθελε απλα(?) να δει το ματς…
αλλα μην νομιζεις οτι εσεις δεν εχετε κανει τα ιδια και χειροτερα…

σε αγωνα λαρισα-αρη μετα το τελος του αγωνα μπηκαν στον αγωνιστικο χωρο οι 50 απο τους 500 εκδρομεις του αρη και καναν το εξης απλο…

βρηκαν τον μοναδικο ανθρωπο που υπήρχε μεσα ο οποιος ηταν αυτος που πουλουσε νερα και προσπαθουσε να βγαλει κανενα 30ευρο…

τον χτυπησαν ολοι με την σειρα, του πηραν τα λιγα χρηματα απο το ταμειο και απο τις τσεπες του, και στο τελος του πηραν και ολες τις κουτες με τα νερα και τα μοιρασαν στον διψασμενο λαο του αρη που με χαρα κατεβασε το νερακι…

αυτος ο ανθρωπος λοιπον εμεινε στον νοσοκομειο μερικες μερες…

βεβαια ποτε κανεις δεν ενοχλησε τους οπαδους του αρη…
και ενω θα μπορουσαν να κανουν συλληψη καθως δεν υπηρχε ο φοβος να “γενικευτούν τα επεισοδια” δεν εγινε φυσικα καμια συλληψη …

και ακουσαμε τον τοτε προεδρο του αρη λαμπρο σκορδα να λεει πως “[SIZE=“3”]και τι εγινε? θα πληρωσουμε τα νερα…!!![/SIZE]

ολοι τα ιδια ειναι…
λιγο πανω, λιγο κατω…
τα αλλα ειναι για να νιωθουν ξεχωριστοι αυτοι που δεν εχουν ζωες…

Υ.Γ. : τελικα ουτε τα νερα πληρωσε η παε αρης…:lol:

για αυτο το σκηνικο δε ξερω να σου πω κατακριτεο αν συνεβη…
παντως χθες ηταν τραγικο αυτο που εγινε γιατι δεν γινετε ρε φιλε να βλεπεις κρανοφορους με οπλισμο και με την συμπαρασταση των ματ μεσα σε ασχετο γηπεδο γιατι παοκτσηδες ηταν και κορδελιοτες συγκεκριμενα οι περισσοτεροι και παλι να τρωνε σουτια
και φυσικα κανεις δε λεει για αυτο που εγινε εξω απο το γηπεδο που μας πετουσαν δακρυγονα συνεχομενα
και για αυτους που επιτεθηκαν στην αποστολη του ΑΡΗ και μετα εβαλαν τα ποδια στο κεφαλι και βγαλαν φτερα για ακομη μια φορα και ηρθε η αστυνομια και τους εσωσαν παλι αντι να τους χωσουν ολους μεσα…αυτοι τι δουλεια ειχαν στο γηπεδο.???
πεντακαθαρα τους βλεπουμε διπλα στα ματ να μπενουν ανενοχλητοι να κανουν ντου σε 5 αριανους και μολις μπηκαμε μεσα λαγοι και παλι και τα ματ να τους προστατευουν και να μας βαρανε…
ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΜΑ

για τον αγωνα με την καβαλα εχεις δικιο…

αλλα μην μου λες το αλλο αν εχει γινει…!!!
εχουν γινει πολλα.
αλλα η αελ δεν εχεις ουτε εημεριδες ουτε ειναι σε μια απο τις 2 μεγαλες πολεις…
και σε αλλη εκδρομη σπασαν το γηπεδο (παλι μονοι τους)
επιδη απλα οι αστυνομια δεν τους αφηνε να φυγουν καθως εξω απο το γηπεδο ηταν ακομη 3 χιλιαδες λαρισαιοι…
σπασαν της θυρες, δειραν τους αστυνομικους, και μετα βαλαν φωτια στα δεντρα που ειχε πισω απο την θυρα που ηταν…#-o
βρηκαν και πετρες και βαρουσαν απο μακρια τα αυτοκινητα…
μεχρι και αυτοκινητα των ανθρωπον του αρη σπασαν…#-o

Τι ψάχνεις να βρείς?Λογική?
Και δεν μιλάω φυσικά για τους οπαδούς του Αρη μόνο.Μια απο τα ίδια είναι όλοι.
Τι λογικό υπάρχει στο να πετάς πέτρες σε ανθρώπους?
Χθές πήγα στο γήπεδο μετα απο σχεδόν 1 χρόνο.Ο προηγούμενος αγώνας που είδα ήταν Τσέλσι-Εβερτον.Απλα χθες κατάλαβα οτι δεν υπάρχει λόγος να ξαναπάω σε αγώνα ποδοσφαίρου στην Ελλάδα.
Δεν το παίζω υπεράνω η το οτιδήποτε.Δεν είμαι ουτε Αρης ουτε ΠΑΟΚ ουτε Καβάλα.
Πηγα απλά να δω ποδόσφαιρο και με χτύπησαν 4-5 οπαδοί του ΠΑΟΚ γιατι απλα έβγαλα το κινητο απο την τσέπη μου.Όσο παράξενο και αν ακούγεται έται έγινε.Άρχισαν να λένε οτι ειμαι Αρης κτλ και με χτύπησαν.
Ακριβώς δίπλα μου ήταν η αστυνομία και φυσικα δεν έκανε τίποτα.Απλα με συμβούλεψαν να φύγω γιατι θα φάω ξύλο!Προφάνως γνώριζαν οτι είναι ανίκανοι να προστατέψουν έναν άνθρωπο.

Τελειώνοντας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου όσοι πετάνε πέτρες και χτυπάνε κόσμο στα γήπεδα, τα παιδιά τους, τα αδέρφια τους οι γονείς τους κτλ να τους ανοίξουν το κέφάλι με τέτοιο τρόπο.Για να μην πω κατι πιο χοντρό.

Οχι οτι και η αστυνομία δεν φέρει ευθύνες.Ισως τις μεγαλύτερες απο όλους γιατι πολύ απλα δεν κάνουν την δουλεία τους.
Και ας πάψει ο νόμος για την μετακίνηση οπάδών.Χειρότερα είναι έτσι τα πράγματα.

  • 10000 σε ολα…
    ετσι ειναι…

ολοι ειναι τα ιδια…
αυτος που λεει το αντιθετο μαλλον δεν θελει να δει…

και γαμωτο το εχω ονειρο να δω ματς εξω…
περισυ ειχα βαλει στο ματι το φουλαμ-τοτεναμ αλλα δεν εκατσε…:frowning:

Μακάρι!
Απλα να ξέρεις οτι μετά δύσκολα θα ξαναπάς σε αγώνα εδώ…

ειμαι σιγουρος…
που θα παει…:roll:

2 πραγματάκια.
Κατ αρχάς κορυφαίο το βίντεο που αναγνώρισε τον κουκουλοφόρο και σε άλλα επεισόδια.Κατάλαβες;Αναγνώρισε τον τύπο με τη κουκούλα #-o
Κορυφή!
Κατά δεύτερον Hugin εσύ πήγες στο γήπεδο και χώθηκες μες τους οπαδούς του ΠΑΟΚ (που απ’ότι κατάλαβα ήταν σε συγκεκριμένο χώρο);! Αν κάνω λάθος τότε sorry, αν δεν κάνω είσαι μαζόχα δεν εξηγείται αλλιώς.

Savatage πάλι τους γ@μησες όλους στο ξύλο,ε;Μπράβο άντρακλα.

Δεν ήξερα ποιος ειναι που και τι.Δεν χώθηκα.Ειχα εισητήριο για την θύρα 8 και εκεί πήγα. Μετα απο 1 λεπτο που μπήκα έγινε οτι έγινε.Εκει ήταν και άλλοι οπαδοί του ΠΑΟΚ οι οποίοι δεν έκαναν τίποτα το άσχημο.Δεν είναι όλοι ίδιοι.Ούτε έχω κατι με την συγκεκριμένη ομάδα.Η βλακεία δεν έχει ξέρει απο ομάδες.