Αρειανάρα ρε!

Aυτο.

Το οτι θα σταματησουν να πηγαινουν οπαδοι στα γηπεδα, ολοι ξερουμε πως δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει.

Με τον τροπο αυτο ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΟΙ.

+10000000000000
τελικα ρε παιδια αυτους τους σερβους τι τους φερνουν αφου μονο τρεχουν…???:lol::lol::lol::stuck_out_tongue:

Για να χετε να λετε

παρτε κ αυτο αρεινακια να πεθανετε στο γελιο!!!

ξεκιναω για χαριλαου…αντε αριαναρα με τη νικη…

Λοιπόν επειδή δεν χαμπαριάζουμε από αποτελέσματα, νίκες, δικαιολογίες, κούραση κτλ κτλ και έχουμε ένα ζευγάρι μάτια να βλέπουμε,

να κοιτάξουν να λιώσουν στην προπόνηση και να συμμαζευτούν γιατί θα τους πάρει και θα τους σηκώσει!

Δε νοείται τέτοια εικόνα, στην έδρα σου να παίζεις απέναντι σε ένα συνοθύλευμα -όπως παρουσιάστηκε ο Λεβαδειακός- και το παιχνίδι να είναι φιλικό ή να τραβάμε τα μαλλιά μας από την επιδειξη αμπαλοσύνης και λιβανίσματος της κωλομπάλας!

Λιώσιμο στην προπόνηση και τέρμα η χαλάρωση. Για κάτι Τζόνσον δεν έχω άλλη πρόταση επί του πρακτέου παρά να αλλάξει επάγγελμα. Να πηγαίνει στο γήπεδο το παιδί. Αλλά να πουλάει σουβλάκια απέξω.

[QUOTE=amazing_journey;848051Για κάτι Τζόνσον δεν έχω άλλη πρόταση επί του πρακτέου παρά να αλλάξει επάγγελμα. Να πηγαίνει στο γήπεδο το παιδί. Αλλά να πουλάει σουβλάκια απέξω.[/QUOTE]

ερωτηση απο τον αριανο αδερφο μου…

  • ποσο χαλια ηταν…??? :-k

fixed :p:p:p:p:p:p

Aιώνιε κρατήθηκα πολύ για να μη το γράψω αυτό:p

O Εντι Τζονσον μια χαρά πολύ καλός παίκτης είναι. Απλά σήμερα ήταν τραγικότατος κάτι που μπορεί να συνέβαινε για χίλιους δυο λόγους. Μη βιάζεσαι να βγάζεις συμπεράσματα, σε όλα τα άλλα παχνίδια που έχει παίξει μέχρι τώρα ήταν κάτι παραπάνω από θετικός και δεν είναι κανένας τυχαίος. Είναι και διεθνής με την εθνική του με 40 συμμετοχές και 12 γκολ.

Επίσης είναι επιθετικός σε ένα παιχνίδι που παρόλο που παίζαμε ουσιαστικά με τα δεύτερα, ο αντίπαλος ήταν όλη την ώρα κλεισμένος πίσω, οπότε τα λάθη του φαίνονταν περισσότερο. Ο πραγματικά κακός παίκτης που πρέπει να πάρει πόδι είναι ο Γκαρσία. Όποτε παίζει πια είναι λες και είμαστε μείον ένας στο γήπεδο -και μη ξεγελιέστε νομίζοντας ότι κάνει αφανή δουλειά. Αφανή δουλειά έκανε πριν 3 χρόνια. Αφανή δουλειά κάνει ο παικταράς ο Ναφτί φέτος. Ο Νατσο πρέπει να φύγει. Μέχρι και ο Πρίττας παίζει καλύτερα από αυτόν πια.

Εν πάση περιπτώσει, δεν υπάρχει λόγος να βγάλουμε συμπεράσματα από ένα παιχνίδι με το Λεβαδειακό. Η ομάδα τα πηγαίνει σχετικά καλά αυτήν την εποχή, τη στιγμή που μιλάμε είναι η πιο φορμαρισμένη από τις υπόλοιπες ομάδες των πλεηοφφ και έχει και έναν τελικό όπου τα πάντα είναι ρευστά και θα μετρήσει η ψυχή και η μαεστρία του Έκτορα. Όλα βαίνουν καλώς.

μετρια η ομαδα χθες αρνητικος ο τζονσον πολυ αργει να σκεφτει τι θα κανει με την μπαλα…!!!
πολυ καλος και αθορυβος για ενα ακομη παιχνιδι αμετρητα χιλιομετρα το παλικαρι και ακουραστος ο ναφτι…
και ο καλβο καλος αλλα θα μου πειτε αυτα ειναι για τον εκτορα οχι για μας…
και μην ξεχνατε οτι το χθεσινο ηταν ενα παιχνιδι χαλαρο χωρις ιδιαιτερη πιεση καθως τωρα το μυαλο μας ειναι στο κυπελο πρωτα και στα πλει οφ…

στην αρχη δεν μου αρεσε καθολου…
αλλα εδω και πολυ καιρο μου αρεσει τρελα…

Τα ‘χει μ’ αλλη αδερφε …σορρυ. :frowning:

γαμωτο…
παλι δεν προλαβα…
καλα…
αμα ειναι θα την πεσω στον ρομεου…
που να ανεβαινεις θεσσαλονικη…
δεν ειναι ετοιμα και τα τεμπη…
ειπαμε ερωτας αλλα οχι και ετσι…

8O αυτη ειναι του ναφτι…??
και τους ελεγα μικρος,“αφηστε με να παιξω και αλλο…”
τιποτα αυτοι… :frowning:

Αρειανάρα.

δε παιζει να ναι αυτη η γκομενα του καραφλα…δε παιζει με τιποτα…

τελικα μεγαλο πραμα να σε ποδοσφαιριστης και να χεις χρημα…

Στο 7.30 λεπτο ενα δειγμα απο τον παλιο Κοκε, που δειχνει να εχει επιστρεψει.

ΥΓ.: Και πεναλτι ε …αλλα χου κερζ;;; :smiley:

και σημερα το εμαθα και εγω ακομη καλυτερα…

ειδα την κοπελα του πιουρι(αυτος που εκανε το 2-1)
αντε καλα…!!!
χρημα ρεεεεεεεεεεεε

και λιγα λεπτα πιο πριν αν θυμασαι ο κοκε ειχε κανει ακομη μια πιο εντυπωσιακη ενεργεια…!!!
μετα τον κουπερ ο φετινος κοκε παιζει καλυτερα και απο τον κοκε της πρωτης χρονιας απλα δεν σκοραρει τοσο…8)

Εντάξει ο σούπερ-3 τα καταφέρνει καλύτερα σίγουρα, ολόκληρο άρη έριξε στη Β’. 8)

Bασικα, το ξερεις οτι ειπες μαλακια.

Στανταρ.