Αρειανάρα ρε!

Εγω δικαιολογω την υπαρξη μου με τα δεκατρια τροπαια (13!!!) που εχω πανηγυρισει την δεκαετια που μολις περασε. :wink:

Eσυ θελω να μας πεις πως δικαιολογεις την υπαρξη σου στον ελληνικο αθλητισμο τα τελευταια χρονια. :smiley:

Α ναι, κατορθωσες και εκοψες το πρωταθλημα απο τον παοκ και εισαι εν δυναμει κυπελλουχος για κανα διμηνο μεχρι τον τελικο κυπελλου. :lol:

Νταξ, ουτε καν για απαντηση ε. :lol:

Μα δεν εχεις να απαντησεις και κατι.

Οταν μου λες οτι χρειαζεται να ριξω την ομαδα σου για να δικαιολογησω την υπαρξη μου (που οταν υπηρχε ο Ηρακλης βρε καημενε αγεννητο ηταν το σωματειο σου), η απαντηση δεν μπορει να ειναι διαφορετικη.

παντως μου αρεσει το οτι εχουμε πιασει το νοημα…

η λεξη θεαμα εχει εξαφανιστει απο τα Thread των αθλητικων…

Χαχα, πλακα μας κανεις και εσυ τωρα. Αφου το ξερεις οτι αν ο κοσμος ασχολιοταν με τα αθλητικα μονο και μονο απο ενδιαφερον για το θεαμα, τοτε πολυ απλα στην Ελλαδα κανεις δεν θα παρακολουθουσε ποδοσφαιρο. :stuck_out_tongue:

Eγω σου λεω οτι το μοναδικο που εχεις να παρουσιασεις (και σε ενδιαφερει στην τελικη, οπως δειχνουν οι προσφατες συμπεριφορες), ειναι οτι κερδισες προτελευταια αγωνιστικη εναν πεθαμενο ΑΡΗ.

Αυτα.

Σ’ αφηνω στο παραληρημα σου με τους 13 τιτλους.

Ρε αρειανε πραγματικα γραμμενη στις πο*τσες μπλε την εχουμε την ομαδα σου.

Μονο ο ΗΡΑΚΛΗΣ μας νοιαζει και μονο με την παρτη του τρελενομαστε και τραγουδαμε.

Στο ξαναλεω δεν μπορεις να μιλας εσυ για τετοιες συμπεριφορες, που το προσφατο παιχνιδι με τον παοκ το ειχατε αναγαγει πολλοι ως το σημαντικοτερο ματς της ιστοριας σας χωρις να διεκδικει η ομαδα σας τιποτα. :lol:

Οταν δεν σας συμφερει μονο τοτε κοιτατε την ομαδα σας. Σε αντιθετη περιπτωση μια χαρα καζουρα κανουν ολοι προς τους αντιπαλους. Οποτε μην πουλας ψευτοαντικειμενικο φιλαθλο πνευμα.

Και εγω σε αφηνω, να πας να τυπωσεις τα μπλουζακια της απονομης του κυπελλου.

E τι τωρα …μαλακιες λεμε;;; :lol:

Οτι πεις.

+13813093818410942 :lol::lol::lol:

Εχώ ντοκτορά στην προβοκάτσια τελικά. 8)

ε τοτε ποιο ειναι το νοημα να διαφωνείτε…??

-εσεις ειστε αμπαλοι…
-οχι, εσεις ειστε περισοτερο
και η τριτη φωνη στο βαθος.
-ειμαστε και εμεις εδω.:lol:

η ομορφη(αθλητικα) πολη της θεσσαλονικης…

Ε ρε idol, και εσυ που πας και βλεπεις την ΑΕΛ, φανταζομαι την βλεπεις οχι για το υπερθεαμα που παρουσιαζει, αλλα γιατι αυτη την ομαδα αγαπας, υποστηριζεις και θελεις να κερδιζει.
Αρα αυτο το ρημαδι το ‘‘θεαμα’’ για το οποιο γκρινιαζεις οτι απουσιαζει απο τα θρεντς των αθλητικων, απουσιαζει σαν λεξη εδω γιατι πολυ απλα απουσιαζει και απο τα ελληνικα γηπεδα.

Night*Sky δεν ειπα πως λειπει το θεαμα απο τα Thread των αθλητικων…
ειπα πως λειπει η συζητηση για το θεαμα…

θα μου πεις λειπει η συζητηση γιατι λειπει το ιδιο το θεαμα…
ναι ετσι ειναι…
αλλα αφου λειπει αυτο ας πιασουμε τις μαμακιες…

-ειμαστε μαγκες σας δειραμε…/φαγαμε ξυλο, ειστε καφροι…
ετσι πανε οι συζητησεις για τα αθλητικα στην θεσσαλονικη…

οταν ο αρης ειχε το συστημα “τσεκουρι”, δηλαδη οποιος περναει το κεντρο τον σφαζουμε , οι αριανοι ελεγαν δειραμε αυτους, καναμε αυτο, ειμαστε μαγκες…
τωρα που εδω και λιγο καιρο αρχιζουν να βλεπουν μπαλα, οταν γινονται επεισοδια λενε για αλητες, για τραμπουκισμους, για τις παναγιας τα ματια…

ετσι και οι παοκτζηδες…
οταν ηταν τραγικοι σε θεμα θαθμολογιας δεν αφηναν τιποτα ορθιο…
τωρα που το εφερε η τυχη να ειναι καπως πανω, τους security του αρη τους βλεπουν σαν τους ταλιμπαν…
οπως και τους οπαδους της λαρισας…(ασχετα που τους εφαγε η μαλακια…:?)

εχουμε λιγο μπαλα, ειστε τραμπουκοι…
δεν εχουμε μπαλα, σας δειραμε, και τρεχατε σαν τους λαγους…#-o[-X

τρομερο ποσο ανετα μπορεις να παρασυρθεις…
δεν θυμαμε τι ηθελα να πω…:lol::lol:#-o

και ναι… αυτος ο ChrisP τα κανει ολα…
απλα τσιμπαμε ευκολα…

Mα καταλαβα τι ειπες και ακριβως αυτο ειπα και εγω στο αμεσως προηγουμενο ποστ μου. Tην λεξη θεαμα (δηλαδη την συζητηση για το θεαμα) εννοουσα και εγω. :wink:
Οτι αν δεν βλεπεις θεαμα, δεν μπορεις κανεις κουβεντα για το θεαμα. :wink:

Oχι ο ηρακλης μας έριξε. Ικανοποιηθηκες;

Το κύπελλο να φέρουμε στον Πύργο τον Λευκό :slight_smile:

ΑΡΗ ΟΛΕΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ
ΑΡΗ ΟΛΕΟ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΛΕΩ
ΜΑΣΤΟΥΡΩΜΕΝΟΣ ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ
ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΤΟ ΛΕΥΚΟ…!!

Όπως το 2003 και το 2008 να υποθέσω?

to 2005 ξεχασες!

Ε όχι, θα ήμουν προκλητικός αν το ανέφερα.