Αρειανάρα ρε!

Δηλαδη τι θελετε να λεμε;;;

Παμε να χασουμε;;; 8O

Εκτος το αν πιστευεις οτι θα κερδισεις σε ενα ματς σημαινει οτι τυπωσες μπλουζακια, που μας ειπε η σμπαθητικη γιαγια. :stuck_out_tongue:

βασικα θα ελεγα να μην κατεβει καν ο αρης στον τελικο…
ειδα σημερα το παιχνιδι του παναθηναικου και τρομαξα…
total football…

πως το ειχε πει ο(κατα τα αλλα μεγαλος) βαζεχα προς το τελος της καριερας του…??
αμα θελετε να δειτε μπαλα να πατε αλλου…!!

αντε αριαναρα…
κυπελοοοο–κυπελοοοοο…

:smiley:

εγω δεν εχω κανα προβλημα ο αρης να σηκωσει την κουπα,αλλα σε περιπτωση που δεν…δε θα κρατηθω να μην…

:lol::lol::lol::lol::lol:

αν γίνει έτσι θα είμαι 4 φορές φιναλίστ κυπέλλου σε μια δεκαετία? έχεις εσύ τέτοιο πράγμα? όχι.

σε νικάω σε νικάω σε νικάω:bleh::bleh:

:lol:

Και γω εχω 100% επιτυχια σε τελικους κυπελλου σε μια δεκαετια. 2/2. Ενω εσυ…0/4, 0%
Και ετσι και αλλιως ηδη εχω 12 φορες φιναλιστ στην ιστορια μου, παραπανω απο σενα.
:):):):):):):slight_smile:

Πόσα emoticon παραπάνω έπρεπε να βάλει για να καταλάβεις ότι αστειεύεται?

Για τα πρακτικα το ειπα

Για τα πρακτικα, τοτε ειναι 0/3. :wink:

μα τι βλακας ειναι αυτος ο τριανταφυλλοπουλος.???
ελεος χωρις να ξερουν μιλανε για τους συνδεσμους εδω μας ειπαν οτι οι ιερολοχιτες ειναι νεοναζι και οι σουπεραδες αντιεξουσιαστες…:D:D:D και μαλωναν τοσα χρονια και το 2004 εδωσαν τα χερια…:D:D:D:Dσε μυστικη συμφωνια:D:D
οταν βγηκε ομως ο προεδρος τον ιερολοχιτων αρχισε να κανει κολοτουμπες ο κυριος μακης…προσπαθουσε να μας πεισει οτι δεν ξερει να μιλαει και οτι ειναι αγραμματος και βοδι αφου δεν μπορουσε να απαντησει…http://www.youtube.com/watch?v=XR4t7iQ-BSQ
ειμαστε πανω απο ολα ΑΡΗΣ.

τι να λεμε τωρα…
εδω ειχε τον μητροπουλο και μιλουσε λες και ειναι ο αγιος και ολοι οι αλλοι μεσα στην αμαρτια…

τι χάλι θεε μου…:?

Tα πανο ‘‘Καλωσηρθατε στο Νταχαου’’ με τις σβαστικες, εξωγηινοι τα κρεμουσαν στην θυρα1 ε ??

Νταξει οι φασιστες ποτε δεν εχουν τα @@ να παραδεχτουν δημοσια τις θεσεις τους.
Επισης γνωστο οτι και οι αρειανοι παντα το παιζουν οι θιγμενοι της υποθεσης και διαμαρτυρονται για το συμπαν ολοκληρο.

Ποσο μαλλον ο συνδυασμος των παραπανω, οι αρειανοι φασιστες.

Τελικα εκεινο το κειμενο που ειχα ποσταρει για το εντομο και τον οπαδο για μια ακομη φορα επαληθευτηκε.:slight_smile:

κακα τα ψεματα παλια υπηρχαν το 80 φασιστακια στην 1. Τωρα εχουν αλλαξει αυτα.

παντως πως γινεται παντα με τον Αρη να υπαρχει προβλημα… Ομολογω οτι δε το είδα χθες το σκηνικο αλλα ο Τριανταφυλο είπε τιποτα για ΝΟΠΟ και Μisfits. Επίσης στο 80 μπορω να βρω για καθε ομαδα ελληνικη τουλαχιστον μια φωτο με καποιο ακροδεξιο πανο. Δε με λεει κατι αυτο για το σημερα. Και ουτως η αλλως δεν υπαρχει και καμια αμιγως πολιτικα ενταγμενη σε καποια θεση ομαδα στη ελλαδα. Εκτος ισως απο τον Αστερα Εξαρχειων…

Ναιτσκαι φτανει ρε παλλικαρι μου… γραψε και πουθενα αλλου

Mα ειναι δυνατον να αμφισβητει ο αλλος τα γεγονοτα για τους Ιερολοχιτες ??

Ο Τριανταφυλλοπουλος μιλησε και για τους φασιστες του Παο (ΝΟΠΟ), και του Οσφπ (Misfits), και της Αεκ (Getto), και του Αρη (Ιερολοχιτες) και του Παοκ (βυζαντινοι μαχητες…κατι τετοιο…) , αλλα ΜΟΝΟ οι Αρειανοι βγηκαν παλι στα τηλεφωνα να το παιζουν θιγμενοι !
Aρα δεν ειναι οτι το προβλημα ηταν μονο με τον Αρη, αλλα μονο οι Αρειανοι γκρινιαζουν και κανουν τις παπιες συνεχως !

Σορρυ που μιλαμε κιολας δηλαδη…

οκ τοτενες πασο γιατι λεω οτι δε το είδα. Απ οτι καταλαβα ομως απ οτι ακουω και στα ραδια μας το συνεχισε και για σημερα για εμας και εκει εχω τις ενστασεις μου.

Στο λεω επειδη ουτε εσυ εισαι πολυ αντικειμενικος προς εμας ουτε εμεις προς εσενα. Και ολο εδω τριγυρνας. Κατα τ αλλα μιλα δεν ειμαι μπατσος να σε απαγορευω κατι

Ειμαι μενταλιστ:wink:

Bασικα δεν ειναι ακριβως ετσι οπως τα λες.

Οντως καπου στο 1980 κρεμαστηκαν (που ειναι σιγουρα πιο ακριβες απο το “κρεμοντουσαν” που λες) σβαστιγγες και λοιπα σιχαμερα.

Το πώς την αλλη φορα που μιλουσαμε για το ιδιο θεμα ηταν οι Αρειανοι μονο (και ολοι οι Αρειανοι βεβαια) τη στιγμη που υπηρχαν κι ολοι υπολοιποι που αναφερεις, ας μου το εξηγησεις καποια αλλη στιγμη.

Στο χτεσινο το θεματακι λοιπον…

Οντως αναφερει και αλλους…

Αλλα μονο στον ΑΡΗ αφηνει να εννοηθει οτι αυτες οι ομαδες υπαρχουν ακομα.

Οταν λεει οτι το 2004 εκαναν συμφωνια ο Σ-3 και οι Ιερολοχιτες να βγουν τα πολιτικα απο τον ΑΡΗ τι ακριβως λεει;;;

Να σου πω εγω τι λεει… Μερικα μεμονωμενα φαινομενα του 1980 που υπηρχαν λιγο πολυ σε ολες τις ομαδες, τα μεταφερει 25 χρονια μετα, χαρακτηριζοντας ενα μεγαλο μερος των Αρειανων φασιστες στη συγχρονη εποχη.

Εχει μια διαφορα, δε νομιζεις;;;

@ iron_aris

Το ξερω οτι δεν προκειται ποτε να καταλαβεις και να αποδεχτεις οτι αυτα δεν ειναι απλα μεμονωμενα περιστατικα του '80.
Τα πανο μπορει να απομακρυνθηκαν, οι ιδεες ομως (ως επι το πλειστον) μενουν.

Εν πασει περιπτωσει, ειδες μωρε κανεναν γαυρο να βγαινει να σκουζει που ειπε για τους (τωρινους) ‘‘Misfits’’ ή κανεναν παοκτση να ωριεται για τους ‘‘μαχητες’’ που τους ειπε φιλοεθνικιστες ??
Mαλιστα στο βιντεο λεει ‘‘κρεμουσαν’’ (παρελθοντικος χρονος) σβαστιγκες.
Αλλα μονο εσεις παλι κανατε χαλασμο που σας προσεβαλαν τον ιερο ΑΡΗ.
Λες και χθες ηταν η πρωτη φορα που αναφερθηκαν οι Ιερολοχιτες ως φασιστοεθνικιστικος συνδεσμος και πεσατε ολοι απο τα συννεφα.
Τελικα οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται.

Το τελειωνω εδω το θεμα, δεν εχει νοημα να συνεχιστει.

Και φυσικα δεν θυμασαι καν τι σου ειχα πει στην παλιοτερη κουβεντα. Καμα σχεση με αυτα που γραφεις οτι ειπα. Ανετρεξε σε εκεινα τα ποστ αν ψαχνεις εξηγησεις, μην επαναλαμβανω τα ιδια.

Εγω παντως η πλειοψηφεια των χιτων που ξερω ειναι φασιστακια, ειτε αληθινα, ειτε για το θεαθηναι

Οντως, τελος συζητησης …απο αυτο και μονο.

Γενικολογεις χαρακτηριζοντας μονο και μονο απο την κομπλεξαρα που εχεις.

Μετα μπορεις να πας να το παιξεις αντι-φα μαζι με τις 40 εκκλησιες και την αυτοματη.

Το τελευταιο που θα πω ειναι το εξης:

Αλλο να λεμε οτι υπαρχουν τετοια ατομα και αλλο το να μιλαμε για φασιστικη ιδεολογια ενος συνδεσμου, και μαλιστα στη συγχρονη εποχη.

Και εντελως αλλο η φασιστικη αυτη σταση του να χαρακτηριζει μεγαλες ομαδες ατομων σε ολο το πανελληνιο.

:slight_smile:

Μακαρι …καλα το πας.

:smiley:

ΥΓ.: Σορρυ για το νταμπλ ποστ …βαλτε το σ’ενα.