Αρειανάρα ρε!

Το απεδειξες αλλη μια φορα. Εβαλα επιτηδες λαθος προβλεψη πριν απο ενα μηνα γιατι ηξερα οτι θα ερθει αυτο το ποστ. Τι αφελης που εισαι

Και τωρα ξαναεβαλες λαθος προβλεψη για να μου αποδειξεις οτι εισαι μενταλιστ σε μελλοντικο μου ποστ;;; :smiley:

Μπα. Μια φορα τ’αποδεικνυουμε τα πραγματα. Ενταξει, η ενοραση μου ειχε και λιγη υποβοηθεια απο τον Πατερα. Τα πριμ κατακτησης του κυπελλου του Παο τα ειδες;

Οντως, καρασφαξιμο …τρεις αναποδες καρτες. :lol:

Οχι, δεν τα 'δα. :slight_smile:

Διαστημικα, 4-5 εκατομμυρια ξερω γω για το νταμπλ

Πω ρε Aioniε…

Τι επαθες;

OAKA ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ!!!

Nαι θα πάρετε και την Πόλη
:lol3::lol3:

Το κομπλεξ που λέγαμε…

εχεις δικιο…εχω αποθημενα επειδη δεν εχουμε πολλους οπαδους

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα

πλάκα έχεις

[SIZE=“3”]Είμαι σίγουρος πως ισχύει το “παοκ και ας μη γαμήσω ποτέ”.[/SIZE] :frowning:

ισχυει εν μερη…γιατι γαμαω επιλεκτικα

χαχαχαχαχαχαχαχ

Ντάξει, σόρρυ. Τώρα θυμήθηκα πως πρόσφατα έγραψες για το άλμπουμ των μέηντεν, οπότε τώρα όλα έχουν μία κοινή λογική βάση.

Ξεπέρασες ναητγουηνγκκφεκ λέμε.

fail απαντηση…:thumbdown:

Επειδή δεν άνοιξες το spoiler ρε ΠΟΛΕ.

καλα σου λεει, fail. Δεξιοχειρας ειναι…:stuck_out_tongue:

αυριο παω να γραφτω στα πουλμαν του κεντρικου με τα αλανια απο τουμπα…!!
αυτη η εκδρομη δεν χανετε…μονο που θα ειμαστε 20 χιλιαρικα στο οακα φτανει για να παμε…!!!
ο ευοσμος σε 1 μερα 15 πουλμαν η καλαμαρια διψηφιο αριθμο επισης η δραμα και η κατερινη απο 6 και ολοι οι υπολοιποι απο τα 52 παραρτηματα τ s3 τλχστον απο 2…καλα για τον κεντρικο δεν φτανουν τα πουλμαντα μιλαμε…
η τρελα δεν περιγραφετε…
να φανταστειτε απο τον super3 της Κω θα ερθουν πρωτα θεσσαλονικη για να πανε οακα με την μεγαλυτερη εκδρομη στην ιστορια του ελληνικου ποδοσφαιρου…μεγαλη τρελα λεμε…