Αρειανάρα ρε!

αυτοι που αγορασαν τα εισητηρια σας ηταν παναθηναικοι που δεν βρηκαν εισητηριο…

xaxXAXAXXAXAXAXAXAXA ΚΑΛΟ…
ΕΔΩ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΟΥΤΙΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΙΣΗΤΙΡΙΟ ΑΥΤΗ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ…!!!
και οι βαζελοι δεν εχουν κανει ακομα sold out…!!!

σοβαρα τωρα μιλαμε για πολυ κοσμο που εχει μεινει χωρις εισητιριο…!!

ενταξει τελειωσαν κ των βαζελων κ τα δικα μας…
παντως το σημερινο sold out ειναι μια απαντηση σε ολους αυτους που λεγαν οτι θα ειμαστε 10.000 και οτι αποκλειεται και οτι θα τα παρουν βαζελοι κ γαυροι κ λοιπες αηδιες…τρεξτε να κρυφτειτε τωρα…
25.000 κομμαντα ερχομαστε!!!

http://www.youtube.com/watch?v=VwlN1-0QJnk

ο αριθμος των εισιτηριων αυτων ειναι μικρος ,οχι γιατι ειναι ο κοσμος του Αρη τοσο πολυς , αλλα λογω οτι το κινητρο για τον Αρη ειναι μεγαλο . Για την πλειοψηφια των
φιλαθλων του Αρη ,κατακτηση τιτλου θα ειναι κατι το πρωτογνωρο και κανεις δεν τους εγγυαται οτι θα το ξαναδουν και συντομα .Οποτε αντιμετωπιζεται κατι σαν ‘ευκαιρια’ .

Το ψυχολογικο πλεονεκτημα ,επισης το εχει ο Αρης ,
π.χ νικη του Αρη τον κανει ηρωα ,αφου το παιρνει μεσα στην Αθηνα , ενω ηττα δεν τρεχει μια.
αντιθετα νικη του Παο μεσα στο Οακα δεν τρεχει μια ,ενω ηττα ειναι ‘ξεφτιλα’ .
Το αγχος δηλαδη θα το εχει ο Παο , ο οποιος εχει και μια ταση να ‘δωριζει’ κυπελα
(Πανιωνιο,Λαρισα ) . Κατι τετοιο επαθε και ο Αρης στην Θεσ/νικη απο τον Οσφπ .
Το αγχος του φαβορι τον εκανε να μην μπορει να συγκρουστει τοτε στα ισα .

Ειναι δε και διαφορετικη η βαρυτητα ενος κυπελλου για τον Αρη και διαφορετικη για τον Παναθηναικο .Δεν νομιζω οτι κανεις Παναθηναικος θα πανηγυρισει το κυπελο περαν της διαρκειας του ματς ,αντιθετα στον Αρη μπορει θα διοργανωθουν εορταστικες εκδηλωσεις .

Επισης η εξεδρα ειναι δεδομενο οτι θα κερδιθει απο τον Αρη , γιατι αυτο ? Τα εισιτηρια του Παο πηγαν μονο σε διαρκειας , το μεγαλυτερο μερος εκ των οποιων ειναι το ‘standart’- ‘ηρεμο’ κοινο .Αντιθετα η πλειοψηφια των Αρειανων που θα κατεβουν θα ειναι συνδεσμιτες ,η ‘οπαδοι’ που πηραν τα εισιτηρια απο κατοχους διαρκειας που δεν μπορουν να ταξιδευσουν . Συν ασφαλως οτι για τον Αρειανο αυτο το ματς ειναι κατι σαν τελικος κυπελου ευρωπης .Με αλλα λογια ο Αρειανος φιλαθλος θα τρωει σιδερα ,ενω ο Παναθηναικος πασατεμπο …

θα προσεθετα επισης και οτι τα 'γλεντια΄απο την κατακτηση του πρωταθληματος αποπροσανατολιζουν ,αποσυγκεντρωνουν εναν αθλητη .Η συγκεντρωση παιζει πολυ ρολο σε αυτα τα παιχνιδια .

αυτα σαν παρατηρησεις απο τα πολλα χρονια που παρακολουθω ποδοσφαιρο , πρασινων αισθηματων δεν το κρυβω , ομως τον Αρη το θεωρω απο τις συμπαθεις ομαδες του ελληνικου ποδοσφαιρου , εχει την δικη του προσωπικοτητα παρα την ελλειψη τιτλων ,ενω ουδεποτε ηταν και το ‘παραρτημα’ κανενος .

σιγουρα στους 25.000 ειναι πολλοι συνδεσμιτες αλλα να ξερετε θα ερθουν και παρα πολλοι 50αριδες…εγω ξερω ατομα μεγαλης ηλικιας που δεν πατουσαν χαριλαου κ τωρα κατεβαινουν οακα…και απο μας προτεραιοτητα ειχαν διαρκειας(11.000) και τα μελη της λεσχης…
παντως το οακα απο οτι εχω μαθει θα παρει φωτια απο πυρσους κ καπνογονα…ετοιμαζετε πολλη καλη κερκιδα…

σηκωσε το αρειαναρα μου!!!

Ντάξει παίχτηκε μαλακία με τα εισιτήρια και ξερω γω μερικοί που είχαμε διαρκείας μείναμε στην απέξω. Αλλά δεν πειράζει, παρά το ξενέρωμα που έφαγα θα είμαι εδώ για να πάω λευκό πύργο (αααααν το πάρουμε). Κάτι είναι κ αυτό:p

δεν περνανε οι ωρες ρε να την κανουμε για οακα…!!:wink:

Κατάλαβα.Πολύ ξύλο στους βάζελους,ε; :band:

Την Τετάρτη με γαύρο λοιπόν, καλή επιστροφή στα αρειανά.

Σημερα πιο ΑΡΗΣ απο ποτε.-

:slight_smile:

Με τέτοια μπάλα και πώς να μη γίνεις!

τωρα αμα πω πως ο αρης παει για την συμμετοχη μονο στους τελικους θα ειμαι κακος…??
τι να πω…?
σε 8 χρονια 4 τελικους και κανενα γκολ…!! (αν δεν κανω λαθος.) :?

Χαχαχαχαχαχ

Τα 25 χιλιάρικα αρειανά δε κατέβηκαν ούτε από τη μπάλα, ούτε για τη μπάλα.

Αλλά αν δεν αγαπάς μία ομάδα, δε μπορείς να το καταλάβεις.

ποστ για τα x-files :!::!:

δηλαδη αν σου ελεγα οτι η λαρισα παει 4 φορες στον τελικο και χανω 4 στα 4 και δεν βαζω γκολ θα δεχοσουν αυτο που λες τωρα…???

αφου εγω δεν ειπα για τους οπαδους του αρη…:!::!::!:
εκτος αν εχουν χαλασει τα γυαλια σου…
τοτε παω πασο…εχεις μια δικαιολογια…
αλλιως παρασυρεσαι απο την εφημεριδα του αγαπητου λαμπρου…

:slight_smile:

Δε πήγαινε σε εσένα. ΜΑΓΚΑ.

#-o:?

τοτε το δικο μου ποστ ειναι για τα χ-files…:!::!:


αλλα αν ειναι απαντηση για τον chrisp(τωρα το πετυχα ?) παλι δεν τα λες καλα…
Αλλά αν δεν αγαπάς μία ομάδα, δε μπορείς να το καταλάβεις.

πρεπει να αγαπας μια ομαδα για να καταλαβεις αυτο που εννοεις??

Τα 25 χιλιάδες αρειανά (που μας τα χετε κάνει τσουρέκια με την εκδρομή) καλά έκαναν και κατέβηκαν γιατί αγαπάνε την ομάδα τους. Αλλά γιατί να γίνει κανείς πιο άρης η πιο παο μετά από τη σημερινή σούπα?

Τεσπά, εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έγινα ολυμπιακός επειδή παίρναμε πολλά πρωταθλήματα, ειδικά την περίοδο 87-97. :smiley: