Αρειανάρα ρε!

Δεν περιμενω/α να καταλαβεις.

Μη σκας.

:slight_smile:

Ντάξει φίλε! :razz:

μαλλον ειμαστε μικροι για να καταλαβουμε οτι ο αρης παιζει για την συμμετοχη.
ολοι οι αλλοι ειμαστε χαζοι οταν χαιρομαστε με μια νικη…
βεβαια αν την κανει ο αρης μας ζαλίζουν για μερες(μην πω μηνες!!)
κερδιζω-ομαδαρα
χανω-κοσμος

τοσα χρονια αυτα ακουω απο τον αδερφο μου που ειναι αρης…
ποιο μαρουσι μωρε…? εμεις εχουμε κοσμο…
ποιος πανελληνιος? αυτοι δεν γεμιζουν ταξι…!! (ταξι δεν γεμιζουν αλλα πηγαν ανετα στο f-4)

καλα παντως οχι ο οτι ο βαζελος ηταν καλυτερος. χειροτερος μην σ πω ηταν. στο δευτερο ημιχρονο ειδικα δεν μπορω να θυμηθω ουτε μια φαση του εκτος του γκολ. και στο πρωτο μονο τη διπληκ το σουτ του νινη.3 φασεις σε ολο το ματς. απο τον αρη μονο ο κοκε ο αμπαλος εχασε 3 φασεις καλες σε 1 τεταρτο…

Ο Μιχαλίτσιος ακόμα και μετά τον τελικό γι’ αυτό έλεγε. Έλεος.

ναι, δεν ειπα οτι ηταν χειροτερος ο αρης…
δεν εκανε και κατι τρομερο ο παο.
τα βασικα.και αυτα οχι ολα…!!

αλλα ρε παιδι μου αυτος ο αρης δεν θελει το κυπελλο…??
δεν μπορω να καταλαβω…
καθε φορα εχει μια καλη ευκαιρια για εναν τιτλο και δεν θελει να τον κατακτησει…!!

νταξει,αιωνιος φιναλιστ φορεβερ…και το θεμα ειναι πως δεν δειχνει ο αρης να ΘΕΛΕΙ να παρει κυπελλο εκ των πραγματων…πραγματικα ο τελικος μου φανηκε σαν να ειναι 30η αγωνιστικη,ματς μεταξυ ομαδων 6ης-12ης θεσης που ολα εχουν κριθει και παιξαν απλα για να παιξουν

οσο για το ποστ του iron aris,ηταν εμμεσο για τη διαιτησια…δηλαδη μετα απτη σημερινη σφαγη,εγινε πιο αρης απο ποτε…:twisted:

ρε ο αρης ηταν ΛΙΓΟ καλυτερος. αρα το ηθελε εστω κ λιγο παρπανω. βασικα πιστευω οτι το ματς πνιγηκε στην ΗΛΙΘΙΑ τακτικη…

Κουραση να βλεπεις Κοκε. Πολυ κουραση.

κουραση να βλεπεις τον κοκε να κανει πολλα και να μην ειναι τιποτα τελικα…
και σκαβει την μπαλα, και σουταρει με φαλτσα, και κανει προσποιησεις, και ολο τιποτα δεν κανει…:frowning:

και τεραστια κουραση να βλεπεις τον χαβιτο να μην μπορει ποτε να βρει εστια με τα σουτ του…
μια φορα δεν τον εχω δει να σουταρει στο τερμα…εστω πανω στον τερματζη…!

Να την πω και γω την κακια μου…

ΤΟΣΕΣ ΚΑΝΤΙΝΕΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΣΤΟ ΛΕΥΚΟ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙΤΕ…ΣΑ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΥΠΑΣΤΕ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΙΑΡΗΔΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!

και λιγο χαβαλες στις δυσκολες ωρες,με τη καλυτερη διαθεση βεβαια:)

εντωμεταξυ ΤΡΟΠΑΙΟΘΗΚΗ ειναι… ετσι ντρεπομαι να την ποσταρω :?

edit: δεν το διορθωνω γιατι θα χαθει η συνοχη αλλα μολις τωρα το καταλαβα…

ο βασιλιάς των λογοπαιγνίων.

ελατε ρε παοξ τωρα, μηπως εσεις εχετε την αχανη τροπαιοθηκη?

παντως τοσο Α-Θ-Λ-Ι-Ο ματς δεν το περιμενα…και αυτον τον κοκε για ποιο λογο τον εχει σε καθε ματς βασικο? ο τυπος δεν μπορουσε

αα και πολυ αργος ο αρης, ποοοολυ αργοοοοος (οχι πως ο βαζελος κινουνταν σε αλλη ταχυτητα)

[SIZE=“6”]38-39-40[/SIZE]

Aπο τα χειροτερα παιχνιδια που εχω δει.Κριμα για τον αρη και τους οπαδους που εκαναν πραγματικα επελαση στην αθηνα…

παντως γαμω την κωλο ελλαδα μου και τις κωλοηλιθιες αθλητικες εφημεριδες. ημαρτον δηλαδη.

http://www.contra.gr/pops/news_large.aspx?date=today&paper=athlitikanea

δηλαδη ο κακος φταιει που ο κοκε ειναι αμπαλος? εγω μετρησα 3 φασεις εις βαρος του αρη σε 90 λεπτα. η μια σοβαρη που ηταν το οφσαιντ του σισε σε ενα μακρινο σουτ που μετα πηγε κορνερ και εκει ομως φταιει ο εποπτης και οι αλλες δυο… δυο ΠΛΑΓΙΑ. ημαρτον. οχι πια αλλη διαστρεβλωση. ειπαμε ο αρης ειναι κιτρινος, μην ειναι κ ο Τυπος του…

λαμπρος σκορδας οεοεοε

Τα καλυτερα statuses που ειδα στο facebook για τον τελικο:
1)Ατιτλετικο
2)Νεβερκουπεν
3)Κλαρινουχος 2010
4)Ητανε παιδια και εκαναν εγγονια, κυπελλο δεν ειδανε, 41 χρονια
:stuck_out_tongue: