Αρειανάρα ρε!

Δεν μπορω να φανταστω τι κερκιδα θα ειχε γινει και με αυτα. 8O

Ή μαλλον ποσο καλυτερη κερκιδα.

Α, και κατι αλλο…

Με τη μετακινηση 25.000 οπαδων χωρις να γινει το παραμικρο, νομιζω οτι εχουμε την απαντηση για το αν μπορουν να μετακινουνται οι οπαδοι.

οταν λες το παραμικρο τι εννοεις??

To oτι υπηρχε 50.000 κοσμος και το μονο που εγινε ειναι οτι εισεβαλλαν ορισμενοι λαγοι με γιλεκα σεκιουριτι και επιτεθηκαν στους δικους μας.

Μια τετοια γελοια σταση, προφανως, δεν αφορα τη μετακινηση και θα μπορουσε να συμβει σε οποιοδηποτε εντος εδρας του βαζελου.

μα το θεμα με τις μετακινησεις δεν ειναι οτι θα κανει ο φιλοξενουμενος επισοδοια…
ειναι οτι θα γινουν…

οποτε δεν ειναι το παραμικρο αυτο…
αμα φευγουν 20 φωτοβολιδες
ουτε το ματι του ματατζη που ακομη το ψαχνει ειναι το παραμικρο.
ο αλλος τον πυροβολισε με πιστολι φωτοβολιδας…! #-o

εγω δεν ειμαι εναντια στις μετακινησεις αλλα αμα δεν υπαρχουν σωστες προυποθεσεις ας μην γινονται… σιγα τα αυγα

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΑΡΗ…
ειδαμε για ακομη μια φορα ποιοι ειναι οπαδοι με αρχ ιδια και αισθημα του οπαδισμου…ζωα βαζελοι καψτε οτι πανι εχετε σχετικο με οπαδισμο ξεφτιλες κατεβηκαμε 25.000 και ο s3 ελεγε συνεχως οτι πρεπει να αποδειξουμε οτι μπορουν να γινονται μετακινησεις…και ευτυχως να λετε που στη ταφρο μεσα δεν πηδηξαν οι δικοι μας παρα μονο οταν προσπαθησαν στη που στια να παρουν πανια οι βαζελοι…γιατι αν εμπενε μεσα ο σουπερ3 να ξερετε οτι τα φλορακια με τα σεκιουριτι γιλεκακια και τις αλλες τις αδερφες με τα κρανοι τις αλυσιδες και τις ασπιδες(μεχρι και πλεχι γκλας ειχανε στα χερια τους για αμυνα οι ΦΛΟΡΟΙ) δε θα τα μαζευανε απλως τα φορεια οπως εγινε (φωτο στο site t super3) αλλα θα θρηνουσαμε θυματα…ζωα που μετα παιζατε σουτια μεταξυ σας επειδη λεει επρεπε να μπουνε ποιο πολλοι μεσα και δεν πιρατε πανια και τρεξατε ματωμενες…αρχι δια ειχαν αυτοι που μολις ειδαν οτι κινδυνευουν πανια πηδηξαν μεσα με τα χερια και ετρεξαν τους λαγους με τις αλυσιδες και μαχαιρια και ας ανοιξαν 2-3 τα κεφαλια τους σημασια εχει οτι πηγατε για πανια κ στο τελος βγαλατε φτερα…που πατε ρε λαγουδακια μου θελατε κ πανια…
ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΚΕΣ…
ΒΑΖΕΛΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΗΤΕ???
ΙΣΟΒΙΑ Κ ΓΩ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΜΑΖΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ…
κ τα ματ στα επεισοδια γιατι κοιτουσαν αμετοχοι??(μηπως θελαν κι αυτοι να γινουν επεισοδια για να βρουν δικαιολογια να απαγορευσουν κ παλι τις μετακινησεις??) λεω εγω τωρα…
ΑΣ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΚΥΠΕΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑ 100 ΕΓΩ ΘΑ ΜΑΙ ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΩ…

crimson idol εξω απο το γηπεδο ηταν κ γαμω τα μετρα της ασφαλειας…δεν εγινε τπτ…
γιατι μεσα επετρεψαν να γινουν επεισοδια δε σε προβληματιζει αυτο.??.ας μην αφηναν ανενοχλητους τους βαζελους να ερθουν να μην εχανε και το ματι του ο ματατζης…εμεις τι να καναμε δλδ να τους διναμε και τα πανια στο χερι???φυσικο ηταν καποιοι να αντιδρασουν…

χχαχαχαχαχαχαχα http://www.gallery.super3.gr/public_html/yabbfiles/Attachments/25342_1440871259818_1174159367_1281916_1343621_n.jpg

ΘΕΛΑΤΕ Κ ΠΑΝΙΑ
http://www.sport24.gr/ast/cov/66/667364_b.jpg

μα εγω δεν λεω κατι εναντια στον αρη για αυτο το ματς…
εξω απο το γηπεδο επεσε ξυλο ματ-οπαδων του παναθηναικου γιατι ηθελαν να μπουν χωρις εισητηριο…
και ενας ηλιθιος πυροβολισε με το οπλο των φωτοβολιδων ενα αστυνομικο στο ματι…#-o(ζωα)

καλα κανεις και χαίρεσαι αν περασες καλα…αυτο θα ελειπε…

παντως εγω ξαναλεω πως μερικοι ποδοσφαιριστες του αρη ειναι για τα μπαζα…
εκλαιγε λεει μετα το ματς ο κοκε…
τι να το κανω…?
αμα στον αγωνα δεν μπορεις να κανεις κατι σωστο τι να το κανω το κλαμα.?
σκαβει την μπαλα και τι θα γινει…
ασε που τα σουτ του ειναι παντα τεχνικα πλασεδακια…(που παν στην κερκιδα:?)
μηπως να του δωσετε καμια βιντεοκασετα του 70-80 να δει πως σουταραν τοτε?
οι τοτε παιχτες της δοξας δραμας-λαρισας-καστοριας ειχαν καλυτερο σουτ απο αυτον…
ο κοκε ουτε εχει σκεφτει ποτε οτι και με μυτο μπαινει η μπαλα μεσα…
οχι αυτος θελει πλασε…!!
για να μην πιασω στο στομα μου τον καλβο…
πραγματικα αστειος…
ενω το εχει …
το βλεπεις οτι ειναι καλος παιχτης αυτος θελει απλα να παιζει λες και ειναι στην προπονηση…
δεν ειναι τυχαιο πως καθε φορα που εκανε μια ενεργεια ο κουπερ γυρνουσε στον παγκο και φωναζε…!
δεν θα ηταν και αθλος να παρει το κυπελλο ο αρης…
ο παναθηναικος απλα μπηκε και οτι γινει…
δεν ειχε και κανενα τρομερο σχεδιο…
και επισης οσο και να μου την δινει ο χαβιτο ηταν λαθος τελικα να παιξει εντεκαδα ο μεριεμ…
με το λαθος ποδι στα δεξια ηταν σαν κουτσος.(ενω δεν ειναι)

για την ομαδα δεν εχω να πω κατι μας προδωσε για ακομη μια φορα…ΑΡΗΣ ΕΙΜΑΣΤΕ την τεταρτη ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ

ΑΥΤΟΣ Ο ΛΑΟΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΙΤΛΟΥΣ ΟΧΙ ΚΥΠΕΛΟ ΑΠΛΑ…

@crimson

Ο Μεριεμ και μια χαρα δεξυς ειναι και αρκετα καλος ηταν μαλιστα στο πρωτο.

Οσο για τον Καλβο, δεν ειναι τα τσαλιμακια πλεον το προβλημα του, γιατι απο τοτε που ηρθε ο Κουπερ εκοψε τα πολλα-πολλα.

Το προβλημα σε πολλους παιχτες του ΑΡΗ, με τον Καλβο μεσα σε αυτους, ειναι η ελλειψη χαρακτηρα.

ειναι πρωτα αριστερος ομως και δεν μπορουσε να κανει αυτο που κανει ο χαβιτο…
να ανεβει ευκολα…
ο μεριεμ απλα κρατουσε μπαλα…
οσο για αυτο που λες με τον κουπερ γενικα εχεις δικιο…
σιγα μην αφηνε παιχτη στην εντεκαδα που κανει καραγκοζιλικια…
αν και μου φακηκε πως στον τελικο παλι εκανε χαζομαρες…
δεν ξερω τι παιζει με τους παιχτες του αρη…
βλεπεις οτι το κατεχουν το αθλημα…
αλλα δεν ξερω τι παθαινουν

Ποσες αγωνιστικες εκτος ο αρανο τελικα;

ως αναφορα τους φιλαθλους ,οπως ειχα προβλεψει σε προηγουμενο ποστ , ο αρης αναμενομενο οτι θα κερδιζε την εξεδρα γιατι
-αυτοι ειχαν την διψα
-αυτοι ‘ξεσπιτωθηκαν’ - οι αλλοι παιζαν ενα ματς στο οακα , οποτε και οργανωθηκαν
αναλογα .
-ηταν αλλη η βαρυτητα του κυπελου για την καθε ομαδα. Για τον Αρη ηταν Η ευκαιρια ,για τον Παναθηναικο ‘ναχουμε να λεμε’ .

δεν υπαρχει διαφορα φανατισμου ,στους οπαδους των ελληνικων ομαδων , την ατμοσφαιρα των οπαδων του αρη την εχει και ο παναθηναικος στα κρισιμα ευρωπιακα ματς και μαλιστα απο ολοκληρο το οακα , οπως και οι υπολοιπες ομαδες αντιστοιχα αεκ ,παοκ,οσφπ κτλ . Αυτο για να μην εχουν αυταπατες , περι φανατοσμου οπαδων καποιοι . Οταν επαιξε ο Παναθηναικος στο πρωτο ευρωπαικο μπασκετ στο Παρισι , ‘πηρε αμπαριζα’ τους οπαδους ολως των υπολοιπων ομαδων μαζι ,γιατι ακριβως ηταν αυτοι που διψουσαν πιο πολυ για το κυπελο .Ο οπαδος της Μπαρτσελονα ,τι να νοιαστει ?

αγωνιστικα , ο Παο , ηταν κακος , σπανια σε ματς κανει τοσες λιγες ευκαιριες ,στην ουσια πλην του γκολ ειχε αλλη μια διπλη ευκαιρια . Πιστευω οτι η κατακτηση του πρωταθληματος επαιξε 'χαλαρωτικο΄ρολο , αφου ειδικα στην αρχη οι παικτες του Παο εχαναν ολες τις κοντρες . Ειναι πολυ δυσκολο την μια εβδομαδα να εισαι στα μπουζουκια για γλεντια και μετα να συγκεντρωθεις για τελικο κυπελου . Πιστευω ο Αρης βρηκε τον Παναθηναικο στην χειροτερη δυνατη για τελικο αποδοση .

Και σιγουρα , μια και οπως ειπα ειμαι ‘πρασινος’ , πρεπει να βελτιωθουμε αρκετα για του χρονου .

Ματσαρα αυριο το Ολυμπιακος-Αρης :lol::lol::lol::lol::lol:
Ο καθενας απο 2398597587579 απουσιες, ο ολυμπιακος δεν εχει τοροσιδη και κατι αλλους και θα αναγκαστει να παιξει με Ντουντου! και Λεντεσμα!! και ο Αρης δεν εχει ναφτι αρανο καλβο καμπορα…
Δηλαδη ρε πουστη μου τωρα βρηκε ο Αρης να εχει τοσες απουσιες; Να παιρνε μια γαμωνικη με τον ΟΣΦΠ και τιποτα αλλο

θα την παρουμε

αμα ξεφυγει απο το χ αυτο το ματς να με χεσεις.

E, πώς, άμα παίξει τη μπαλάρα του τελικού ο Άρης είνια σίγουρος άσος.

Και λιγο απο την κορυφαια οπαδικη στιγμη που εζησε η χωρα…

Όχι απαραίτητα. Πρέπει να βάλουμε και γκολ.

Aν και ετεροχρονισμένα, θέλω να πω ότι λυπήθηκα που χάσαμε το κύπελλο γιατί ο κακομοίρης ο Πρίττας έκανε το παιχνίδι της ζωής του. Αν οι μισοί μας παίκτες ήθελαν την κούπα τόσο όσο αυτός θα το είχαμε πάρει άνετα.

Δε νομίζω να υπήρχε παίκτης που να μη την ήθελε ρε συ. Απλά.