Αρειανάρα ρε!

αυτο ηταν μια αποδειξη της τεραστιας γελοιοτητας των ελληνων αθλητικοδημοσιογραφων και ενα ακομα μαθημα οτι δεν πρεπει να καταπινεται τιποτα αμασητο…

σε ολα τα πρωτοσελιδα -κατι που το ειδα 1η φορα στα 32 μου χρονια για ελληνικη ομαδα που επαιζε ευρωπη- γραφτηκε οτι το πεναλντυ ηταν “πετσινο”…

κριμσον…το πεναλντυ εγινε στον Κοκε…

τι να πω…ΣΤΟΝ ΚΟΚΕ…ΣΤΟΝ ΚΟΚΕ!!!

αληθεια κανενα αντικειμενικουλης δημοσιογραφος αναφερθηκε στο οτι ο προπονητης της Καγκελονια παραδεχτηκε οτι ηταν πεναλντυ;

το πεναλτι το δινει στον τσεζαρεκ και φυσικα δεν υπαρχει τιποτα…
ακομη και αν υπηρχε στον κοκε πεναλτι δεν το εδωσε εκει…

και δεν χρειαζεται να το κανουμε θεμα…
και σιγα τη ομαδα που θα περναγε αντι του αρη…

η φαση εγινε μπροστα μου και ειχα και καλη εικονα επειδη ημανε και καγκελατος:D

στον Κοκε το εδωσε.

ηταν πεναλντυ.

τι να σου πω…
τοτε κάνει λάθος ο μισός πλανήτης…:?

παντως δεν τρεχει και κατι…
το νοημα τωρα ειναι να εμφανιστεί καλύτερος και να μπει στους ομίλους …

ANTE ΡΕ ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ! ΣΚΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΠΟΛΥΥΥ ΡΕΤΣΙΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΟΥΣΤΑ ΠΑΛΙ!

0 στην άμυνα και με τα όλα είναι πιο εύκολα…έστω και με 0-0…

γαμω την αποσταση μου.

3-0

+2112 για την αποσταση.

Καλα γλυκαθηκαμε με τους Πολωνους.

Για σκορ, δεν κανω προβλεψη ποτε για γουρι, αλλα με τη φετινη ομαδα δεν ειμαι και αισιοδοξος.

Αν και βάζελος , μακάρι να περάσετε στην επόμενη φάση και εσείς και οι υπόλοιπες ομάδες μας.
Αν και θα λιώσουν απο τη ζέστη σήμερα οι Αυστριακοί.

μπράβο στον επόπτη…να τον φέρουμε και στο ελληνικό πρωτάθλημα…

τι εγινε;

έκοψε με ανύπαρκτο οφσάιντ εναν επιθετικό της αουστρια την ωρα που έβγαινε τετ α τετ(τον πέρασε κιόλας στο δευτερόλεπτο) με τον σηφακη…αλλα τι περιμένεις…ματς αρης-αουστρια είναι,τι επόπτες να φέρουν…

Πολυ χαζογκοληδες και στις 2 ομαδες,ειδικα η αουστρια εχει χασει κατι αχαστα αλλα κ ο αρης δεν παει πισω.

Mεγάλη ομάδα ο Άρης κανονικά το μάτς θα έπρεπέ να ήταν 3-0

?

ουτε του παπά…

αυτη της αουστριας μπροστά δεν κατάφεραν να βάλουν ένα γκολ,σε 25 φόρες που κάναν επίθεση…
πάντως για πρόκριση θελει παρά πάνω ο αρης απο το σημερινό…

Αυτό το χτικιό που παριστάνει το αριστερό μπακ, που το τσιμπήσαμε?

Nα φερουμε και τον αλλο εποπτη ομως, που ειδε χερι στον ολομοναχο Τσεσαρεκ δυο λεπτα πιο πριν.

ναι ρε,δεν λεω κάτι…απλά ας πούμε το βράδυ που έπαιζε ντιναμο-αγιαξ ειχε διαιτητή τον μπουζακα…που σημαίνει οτι εκείνο το ματς το πρόσεξαν…

To διναμό - άζαξ ήταν για CL

Συνεχίζω να αναρωτιέμαι γιατί δεν έχει γίνει ακόμα διακοπή συμβολαίου στο χτικιό που παίζει αριστερά στα μπακ

#-o
συγγνώμη. ιμ ον ντραγγς