Αρειανάρα ρε!

Με τον πόνο των οπαδών παίζει η ΠΑΕ και αναφέρει τις χρονιές που κατέκτησε τίτλους ο Άρης?

:lol::lol::lol:

lol Και ξανά Λολ

επιτελους τελειωσε η κωλοφαρδια των ατιτλων…ο φορλαν και οι ασπιρινες θα φροντισουν να τους επαναφερουν στη θεση τους,δηλαδη στην ανυπαρξια

Σιγα, πολυνικη, κατουρα λιγο…

ΥΓ.: Περασε κι η ομαδα σου στο ουεφα …α, ξεχασα δε σε πολυνοιαζει ε;;; :slight_smile:

η ομαδα μου ειναι ηδη στους 32 του ουεφα…και υπαρχουν καποιες μυχιες σκεψεις για Δουβλινο

Καλή φάση θα είναι.

Άσχετο, αλλά ξέρει κανείς αν υπάρχει όνομα για το φαινόμενο της στιγμιαίας κατακόρυφης πτώσης του μέσου όρου IQ σε μια πόλη?

Ναι …ΜΠΑΟΚ!! :lol:

Ολα κομπλε!!!

Πηραμε το πρωτο μας τριποντο, ΔΕΝ πηραμε το πρωτο μας πεναλτι (:D), με την ομαδα επιτελους να δειχνει προσανατολισμενη, παροτι ξεκινησαν μονο οι 4 απο οσους ξεκινησαν στο ματς της Βιεννης.

σε εχω σιχαθει μα το θεο ε

δεν το ειδα το ματς, δεν με νοιαζει αν o αμυντικος του εκανε sunset flip power bomb και crossface, αλλα ειναι τραγικο πως ακομα και σε νικη απεναντι στην καβαλα θα γραψεις για διαιτησια

αυτο που φοβαμαι ειναι πως ο αρης φετος ,αν δεν εχει τραυματισμους, θα παιξει πολυ καλη μπαλα, γιατι εχει ισως τον καλυτερο προπονητη στην ελλαδα και εσεις θα ασχολειστε παλι με αναποδα πλαγια

διαλεχτε

Οσον αφορα με τον ΑΡΗ, ξερω πολυ καλυτερα με τι να ασχοληθω απο οτι εσυ.

Kαι χεστηκα αμα με εχεις σιχαθει ή οχι, αλλα η αληθεια ειναι οτι το ανεφερα σε στυλ πλακας, επειδη με κοροϊδευετε συχνα …τελικα πειθω. :smiley:

(Ασχετα, που αν γινοταν κανα καζο, θα ακουγε καντηλια μεχρι αυριο ο μπινες. :lol:)

προφανως στα αρχιδια σου τι πιστευω εγω για σενα, φορουμ ειναι, αυτο ελειπε να επαιρνε ο ενας τον αλλο στα σοβαρα
προσπαθησε να καταλαβεις ομως ,πως οταν μιλας σε καθε αγωνιστικη για διαιτησια, δεν ξερεις ποσο αστειος φαινοσουν οταν πχ κοροιδευες τους παοκτσηδες για τη γκρινια στο 2-0 περσι, ενω αν ηταν ανεστραμμενοι οι ρολοι θα ελεγες ακριβως τα ιδια

α και, ασε ρε γνωστη που ξερεις με τι να ασχοληθεις ενω εγω οχι

Οσον αφορα τον ΑΡΗ, σιγουρα ξερω πολυ καλυτερα τι πρεπει και τι οχι.

Σου ξαναλεω οτι με τη διαιτησια του σημερινου, εγω δεν τραβαω κανενα ζορι κι οτι το ανεφερα για πλακα (εχω και εμοτικον αμα δεις) …για να συντηρειται ο “μυθος” του γκρινιαρη. :stuck_out_tongue:

Aλλα δε νομιζω ποτε να γκρινιαξα, χωρις να εχω “γεγονος” να αναφερω, οπως μερικοι. :slight_smile:

οκ, τελοσπαντων, απλα στο λεω

και οσον αφορα τον ΑΡΗ με τοσους κολλητους στη θεσσαλονικη οι οποιοι ειναι ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ, βαρεθηκα να διαβαζω αθλητικα νεα καθε πρωι, αυτο σου λεω μονο :stuck_out_tongue:

Eγω δε διαβαζω Αθλητικα Νεα. :stuck_out_tongue:

Κατα τα αλλα, δεν ξερω ποσοι εχετε δει καποιο ματς του ΑΡΗ, αλλα ετσι και τυχει να δειτε, μην μπερδευτειτε …αυτος με το 20 οντως ειναι ο Χαβιτο. :smiley:

ο χαβιτο είναι λες και του έβαλαν νέφτι στον κώλο…άσε που είδα οτι και έκανε και σωστό σουτ.!!! (μετά απο 3 χρόνια!)…

*και τα 2 του αρη είναι πέναλτι… έτσι, να μην αφήσουμε να πέσει και τίποτα κάτω…

O Χαβιτο παντα ειχε νεφτι στον κωλο.

Το θεμα ειναι οτι φετος παρουσιαζεται ανεξηγητα ουσιαστικος. :smiley:

Πεναλτι υπηρχε μονο ενα στο Χαβιτο στο 2ο ημιχρονο.

ΥΓ.: Πολυ καλη κινηση με Γκροζιτσκι, που μας κανει υπερπληρεις απο τη μεση και μπροστα.

Όχι τον Καπετάνο ρε μαλάκες! Όχι!

στα 2 μυρια η τιμη του παντελη…ΔΕ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ

Eννοειται πως οχι, αφου ετσι δε θα τον παρουμε!! :smiley: