Αρειανάρα ρε!

Α ρε Δαλούκα παιχταραααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Να το χαιρεστε παλι το πρωταθλημα σας ρε!

Κάπτεν πες όμως και γιατί ο Άρης μετά το 75’ έκανε τη μοναδική του επίθεση στο 94’.

Eπειδή ο παο δεν είχε βγει μπροστά να κυνηγήσει το γκολ ώστε να αφήσει κενούς χώρους. Μια πιθανή εξήγηση.

Hey Manos, είσαι γαμάτος! Γα-μά-τος ρε φίλε!
Ούτε που μου είχε περάσει απ’ το μυαλό. :thumbup:

ναι μόνο που άλλο είναι το 0-0 και άλλο το 0-1

αυτή η αγάπη που έχει ο αρης για την ομάδα του παναθηναϊκού …
άμα έπαιζε με κανέναν ολυμπιακό θα είχε κάνει καμιά 15αρια φάσεις…και παιγνίδι με την μπάλα κάτω…
χθες πεθάναμε στην γιομα…
κάθε φορά με τον παναθηναϊκό κάτι γίνεται…ξεχνάνε την μπάλα?
ή είναι τόσο ομαδαρα ο παο που δεν μπορείς να τον απειλήσεις…?

*το κακό είναι οτι έτσι αέρα περνάει και από το αλκαζαρ ο παο…

Ε οι αγάπες είναι αγάπες, όπως και να το κάνουμε

δηλαδή τόσο ομαδάρες είναι ο άρης και η λάρισα που είναι παράλογο αν τις κερδίσει ο παναθηναϊκός?θες να πεις πως κάθονται να χάσουν?συγγνώμη, αλλά θεωρώ πως αυτά είναι αστεία πράγματα…
με τον ολυμπιακό σκυλιάζουν περισσότερο να κερδίσουν, γιατί ο ολυμπιακός όλα αυτά τα χρόνια της παντοκρατορίας του ήταν προκλητικός και είχε προφανή διαιτητική εύνοια.
αν θέλετε να μας κερδίζετε κάθε χρόνο, φτιάξτε ομάδα πρώτα λέω εγώ…

στο επόμενο μέσα στον πανιώνιο…
με λίγη προσπάθεια οι οπαδοι του αρη θα ειναι περισσότεροι απο τους οπαδούς του πανιωνίου…

Κλαίμε από τα γέλια.

το ξέρω πως πονάει η αλήθεια.
θες να μου πεις πως οι φυλλάδες του γαύρου όλα αυτά τα χρόνια δεν ήταν προκλητικές?κάτι το οποίο μεταφερόταν και στους οπαδούς.όχι μόνο δεν επιχειρούσαν να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα, αλλά έβγιναν και από πάνω με ένα εξαιρετικά αλαζονικό ύφος.
για να μην πάω σε κόκκαλη, σάββα, λούβαρη και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις…

ρε συ χορρορ,αυτο δηλαδη σημαινει οτι δεν πρεπει να παιζουν με ολους τους αντιπαλους τους το ιδιο?τι διαολο εχετε τυφλωθει ολοι απο την οπαδικοτητα σε τετοιο βαθμο?

Α για να σας πω, δε θα μας πείτε εσείς με ποιους θα προσπαθούμε και με ποιους όχι. Γούστο μας καπέλο μας. Πίσω στα θρεντ σας.

έταιρον εκάτερον.εγώ απλά έδωσα την εξήγηση γιατί με τον ολυμπιακό υπάρχει μεγαλύτερο πάθος.βέβαια, δε λέω με αυτό πως ο άρης έκατσε να χάσει από τον παναθηναϊκό ε?γιατί βλέπω πως κάποιοι αφήνουν να εννοηθεί αυτό…

λυπαμαι που θα παρω quote απο νικολακο,αλλα επι κοντη ο αρης εχει 2 ισοπαλιες και 8 ηττες με παο,ενω με τον θρυλο εχει 3 νικες 2 ισοπαλιες και 4 ηττες.τυχαιο?

ξεσκέπασες τη συνομωσία λοιπόν.
ο κόντης τα έχει βρεί με την πανάθα, και είπαμε να στήσουμε και δυο ισοπαλίες, έτσι, για τα μάτια του κόσμου.

Μην πας, φοβόμαστε.

Δρόμο από το θρεντ αυτό, ωρέ Γκοτζιονικολακόπουλοι

ρε συ χορρορ…
εδω σου λέω έχουν σχέσεις μεταξύ τους οι ομάδες και μου λες να φτιάξω ομάδα.?:?
και να φτιάξω έρχεται ο παο και μου βάζει γκολ οφσάιντ και γκολ απο γέμισμα απο τα 50 μέτρα…
άσε που μερικές φόρες με δυο(πρώτα) μαρκαρίσματα αποβάλλεται ο ιγγλεσιας ας πούμε…
μόνο με τον παο αυτά…

συγγνώμη για το οφ τοπικ…

αντε και ενα ον τοπικ…
ο αρης στο μπασκετακι εχει κάνει καμιά κίνηση.??
δεν εχω ακούσει κατι

θα έπρεπε.

τι σχέσεις μωρέ?εννοείς δηλαδή ότι η λάρισα κάθησε και έχασε από τον παο?εδώ παραλίγο να υποβιβαστεί η αελ πέρυσι, που ακριβώς είναι το παράλογο ότι περάσαμε αέρα από το αλκαζάρ?
όσο για αυτό που λες για το γκολ γέμισμα από τα 50 μέτρα, να υπογράψουμε συμβόλαιο να βάζουμε μόνο γκολ με σουτ μέσα από την περιοχή αν είναι.