Αρειανάρα ρε!

[SPOILER]πρώην ποδοσφαιριστής του παο έφαγε γκολ απο τα 45 μέτρα απο γέμισμα…
και κάνετε τις μεγαλύτερες νίκες με εμας…ουτε με τον πανθρακικο ουτε με τον θρασυβουλο…

επίσης ουτε ο οφη δεν υπήρχε…
ουτε οι βαλίτσες, ουτε τα ζεστά μπαλάκια ουτε ο άγιος βασιλης…

δεν εχει νοημα και δεν εχει και πλακα[/SPOILER]

ουτε οι ανθοδεσμες να συμπληρωσω

μα αν αυτό είχε συμβεί με τον πανιώνιο και το έλεγες αυτό σε έναν οπαδό του πανιωνίου, θα το καταλάβαινα.που το περίεργο είναι όμως να κερδίζει ο παο την αελ?έχει η αελ τζιμπρίλ?δεν έχει.8)
και αυτό με τον οφη πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει.θυμίζω τότε που εξαιτίας του δεν είχαμε βγεί ευρώπη, και για να μην πάω μακριά, τη συντριβή με 4-1 στο ηράκλειο.

Διαγωνισμός για ποιος από τους δύο αιωνίους είναι λιγότερο σιχαμένος, στο θρεντ της αρειανάρας μου???

οφτόπικ: crimson στο μπάσκετ πήραμε τρεις αμερικάνους και έναν Σέρβο. Ότι ξέρεις. ξέρω. Ήρθε επιτέλους και Χρηστάρας Ταπούτος στην ομάδα της καρδιάς του. Έμεινε Χατζηβρέτας και ελπίζουμε και σε αρκετό χρόνο συμμετοχής σε Λίνο Χρυσικόπουλο. Κατά τ άλλα Εβραίος προπονητής και φέτος.

γελάω…άρα να μην ξαναπαίξουμε…δεν έχουμε τζιμπριλ

*φεύγω πάω γήπεδο

τρεις αμερικάνους και έναν Σέρβο. Ότι ξέρεις. ξέρω
:?

κατάλαβα… δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα στο μπασκετακι…
δύσκολα τα πράγματα

οκ, την επόμενη φορά που θα σας βάλει στα δίχτυα μην κλάψετε.8)
(εμένα μου φαίνεται απλά πως είστε αντιπαναθηναϊκοί εκεί πάνω.δεν είναι κακό αυτό.όλοι τον πρώτο θέλουν να χτυπήσουν…)

γελαμε εκκωφαντικα:lol:

Και παρακαλάτε τον Ολυμπιακό για δανεικούς! :smiley:

Ήδη έχετε ζητήσει Σλούκα, Ερτσέγκ, Χαλπερίν.

γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος.\:D/

Κατάλαβα… και φέτος στα ρηχά. (Αν και δεν θα με χάλαγε να κάτσει ένας από αυτούς δανεικός)
Τίποτα. Ταπούτο ψυχάρα για πάντα Αρειανάρα, πάρε την ομάδα πάνω σου

με πεθανες στα γέλια!!
τι έχεις πει?

το χοντροβουβαλο ο μαρινακης μια χαρα τα καταφερε…αναφεροντας τον Κοντη ποτισε τους φυτουκλες οπαδους του οσφπ -τους φυτουκλες λεω- πετωντας υπονειες για το παιχνιδι αν ηταν στημενο ή οχι…βεβαια τα φυτα αυτα δεν τους ενοιαξε οτι εβγαλε ανακοινωση και η ΠΑΕ ΑΡΗΣ και η ΛΕΣΧΗ ΦΙΛΩΝ ΑΡΗ…ουτε βεβαια τα φυτα αυτα εχουν δει πως εχει χασει ο ΑΡΗΣ απο τον παο τα τελευταια χρονια…αλλα νταξ φυτα ειναι…

χοντροβουβαλε στο στομα σου δεν θα πιανεις την ομαδα του ΑΡΗ ουτε τους οπαδους του…σιχαμα που εχετε ξεσκισει το ελληνικο ποδοσφαιρο…στα @@ μου αν εσυ τωρα μπηκες στο μπουρδελο αυτο…δεν θα πιανεις στο σκατοστομα σου την ομαδα του ΑΡΗ…

το αλλο το χοντροβουβαλο ο μητερα σημερα ειπε οτι ηταν πεναλντυ (χαχχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ΕΛΛΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ χχαχχαχχααχαχχα) χωρις καμια ντροπη…απο εκει και περα μπορει οποιοσδηποτε να καταλαβει τι ανθρωπους εχουμε σ αυτο το μπουρδελο…

ειπε ο σιχαμερος αυτος τυπος οτι στο 2ο επαιξε ΑΡΗ ο διαιτητης…βαλε ρε αμπαλε μια μια τις φασεις κατω και πες ποιο δεν ηταν σωστο σφυριγμα…αλλα ετσι ειναι καλομαθημενοι οταν ενας διαιτητης σφυριξει τα φαουλ και δωσει τις καρτες που πρεπει δεν σας παιζει καλα…και ρε αμπαλε βουβαλε ειναι το ιδιο τα φαουλ με το πεναλντυ;; ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ;;; την παλευεις;;; δωσε μου ενα πετσινο πεναλντυ εμενα στο 43 και μετα παιξε 10-90 εναντιον μου…

επισης ειπε:οτι-κοπυ- δεν καταλαβαίνει γιατί γίνεται όλη αυτή φασαρία γύρω από τη διαιτησία από τη στιγμή που είδε ένα κατάμεστο Βικελίδης χωρίς να παραπονιέται κανείς για το φαλτσοσφήριγμα του δαλούκα. Νταξ χειροκροτημα…την επομενη φορα θα μπουμε μεσα να τα σπασουμε για να δειξουμε οτι εχουμε προβλημα με την διαιτησια…

αυτα τα λενε μορφωμενοι και ανθρωποι με επιχειρησεις και κυριως με καποιο ονομα στην κενωνια…για αυτο και δεν θα απαντησω σε πολλες μα παρα πολλες παπαριες που εγραψαν καποιοι στο φορουμ…

τσομπανηδες και προβατα

ή καλυτερα

φυτα και κηπουροι…

αυτό ειναι το σωστό.!
αφού λένε αυτοί μαλακίες και εμείς θα λέμε οτι θέλουμε…! :stuck_out_tongue:

φιλε κριμσον λεγε οτι θελεις…και εσυ και εγω και ολοι μας ενα νικνειμ ειμαστε πισω απο εναν υπολογιστη…

απο ανθρωπους που μπορουν να διαμορφωσουν σκεψεις πρεπει να περιμενουμε πολλα περισσοτερα…

εδιτ:
(ΛΕΤΟ ΚΑΙ ΒΥΝΤΡΑ ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΝ ΣΑΣ ΔΩ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΚΑΙ ΧΛΕΠΑ)

ελα ρε συ πλάκα κάνουμε…
ας πούμε χθες στο λαρισα-καβαλα ακύρωσε κανονικό γκολ της αελαρας…
ακυρωσε γκολ σε ματς του μισού-μηδέν
αλλά τι να πω? αμα είναι να παιζεις τέτοια μέτρια(τουλάχιστον) μπάλα και να κάνεις μόνο 5-6 ευκαιρίες τι να πω για διαιτησία…?"
αφού τα ξέρουμε οτι έτσι είναι

τόσα χρόνια εγώ ξέρω ότι ο ολυμπιακός έκανε πολύ χειρότερα πράγματα κατ’εξεκολούθησιν.τώρα που έγινε μια φάση με τον παο πέσατε όλοι πάνω του.
για άλλη μια φορά αποδεικνύεται πόσο σημαντικό είναι να ελέγχεις τα ΜΜΕ.ο ολυμπιακός του κόκκαλη κατάφερε όλα αυτά τα χρόνια να ελέγξει μεγάλο μέρος των “αντικειμενικών” αθλητικών ΜΜΕ.και οι φωνές των φυλλάδων του παο φαινόντουσαν γραφικές.τώρα όλα αυτά τα κατευθυνόμενα ΜΜΕ έπεσαν πάνω στον παο.για τη συγκεκριμένη φάση δεν έχουν άδικο.ο τρόπος που το κάνουν όμως, και σε σύγκριση με το πως αντιδρούσαν στα αίσχη του ολυμπιακού, προκαλεί αν μη τι άλλο εμετό.ο βαρδινογιάννης δεν έκανε καμία προσπάθεια να υποστηρίξουν ακόμα και τα δικά του ΜΜΕ τον παο.αν το MEGA έδειχνε έστω το 10% του ζήλου που δείχνει για τις αγαθοεργίες της μαριάννας λάτση, για τον παο, καλά θα ήταν…γιατί ο κόκκαλης πέραν από όλα τα άλλα, είναι και άρρωστος ολυμπιακός (και ο βαρδινογιάννης το ίδιο μάλλον, αλλά δεν είναι το θέμα μας…:p).αντιλήφθηκε πόσο σημαντικά είναι τα ΜΜΕ.κάτι παρόμοιο συμβαίνει στον πολιτικό χώρο, με το πασοκ να είχε πάρει όλα τα χρόνια της κυριαρχίας του τους “αντικειμενικούς” δημοσιογράφους μαζί του.
(για να μην παρεξηγηθώ, απλά γεγονότα καταγράφω.μιας και σπουδάζω δημοσιογραφία, θεωρώ εμετικά όλα τα παραπάνω)

και ναι ρε…
[SIZE=“6”]ΕΛΛΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ![/SIZE]

σόρυ για το οφτόπικ, αλλά ήθελα να τα πω κάπου…

Τι λαθος ρε, σωστα το γραψανε! :lol::lol::lol:

Την επόμενη φορά όμως πήγαινε εξομολογήσου σε κανέναν παπά, μόνο αυτός θα μπορεί να αντέξει με στωικότητα τις μαλακίες που γράφεις.

εγώ μια χαρά τα λέω.αλλά είσαι τόσο άρρωστος γαύρος που δεν περίμενα να καταλάβεις.
τεσπα, δε σε παρεξηγώ.και εγώ άρρωστος είμαι και στη θέση σου θα εκνευριζόμουν.

Τι να καταλάβω μωρέ κακομοίρη, ότι ο Κόκκαλης είχε πάρει με το μέρος του τις αντικειμενικές? Ψάξε καλύτερα να μάθεις πότε μπήκε σε πρωτοσέλιδο εφημερίδας η μαϊμού και ποια εφημερίδα ήταν και μετά έλα να μας “καταγράψεις γεγονότα”.