Αρειανάρα ρε!

δε με νοιάζουν οι μαϊμούδες.ίσα-ίσα που μπορεί να έχουν και πλάκα.αλλά όταν μια εφημερίδα βάζει πρωτοσέλιδο τη μαϊμού αντιμετωπίζεται ως γραφικότητα (που είναι), και όταν τη βάζει η άλλη σημάνει ξαφνικά η συζήτηση για κάθαρση του ελληνικού ποδοσφαίρου, ε αυτό κάτι σημαίνει.
βέβαια, θα μου πεις πως το MEGA και η sportday ανήκουν ουσιαστικά στο βαρδινογιάννη.τώρα το γιατί υποστηρίζουν τον ολυμπιακό αυτό είναι ένα άλλο θέμα…

Τότε καθόλου γραφικότητα δεν ήταν και είχαν ανοίξει μέχρι και παράθυρα στον “αντικειμενικό” Ευαγγελάτο για τον συγκεκριμένο αγώνα και κατ’ επέκταση για την παράγκα του Θωμά. Αλλά ο Κόκκαλης θα τα κανόνισε και αυτά αφού ήλεγχε ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

Άτιμη ημιμάθεια…

και?έγινε τίποτα?
πέραν του ότι τότε ήταν πολύ πιο οφθαλμοφανές, και συνέβαινε κατ’εξακολούθησιν.τώρα έγινε μόνο ΜΙΑ φάση, που δεν τη λες και καραμπινάτη (δες π.χ. γιαννακόπουλο στο ματς με αιγάλεω).
και βασικά παίζονται τέτοια παιχνίδια από πίσω που δε θεωρώ απίθανο η γαυροοικογένεια (ο βαρδινογιάννης λέγεται πως πήρε τον παο έπειτα από ένα παιχνίδι στα χαρτιά με τον νταϊφά) να υπέσκαπτε η ίδια τον παο στα δικά της μμε.δεν ξέρω τι μπορεί να είχε παιχτεί από πίσω.αυτή τη στιγμή με ενδιαφέρει το γεγονός.ότι κάτι χελάκηδες, λεάνηδες, χριστόγλου και καρπετόπουλοι έχουν τη δύναμη να διαμορφώνουν την κοινή γνώμη.

Ναι, ο συγκεκριμένος διαιτητής δεν ξανασφύριξε ΠΟΤΕ!

Κατά τ’ άλλα συνεχίζεις να αραδιάζεις αρλούμπες με δαιμονιώδη ρυθμό.
Χαρακτηριστικό γνώρισμα των ημιμαθών.

ένας υπάλληλος λιγότερος.so what?βασικά έτσι θα πάει και με το δαλούκα η δουλειά.τα αίσχη της διαιτησίας όμως τότε δε σταμάτησαν.και προφανώς δεν έχει σχέση αυτή η ΜΙΑ φάση με εκείνα τα πράγματα που συνέβαιναν τότε.
κατά τα άλλα συνέχισε να ειρωνεύεσαι.βγάλε όλη τη γαυροσύνη που κρύβεις μέσα σου.:razz:

Δε χρειάζεται να σε ειρωνευτώ, γίνεσαι από μόνος σου ρεζίλι.

αυτό άσε να το κρίνουν τα σχεδόν 10.000 μέλη του rocking.gr (μόνο ο epitaph να είναι μαζί μου, σε έχω).

Αντε σοβαρευτειτε…λοιπον για να το ξεκαθαρισουμε το θεμα το ποδοσφαιρο στην ελλαδα ειναι οπως στην πολιτικη κυριαρχουν καλως η κακως 2…το 80 ηταν ο Βαρδινογιαννης το 97 και μετα Κοκκαλης και τωρα μαλλον ΠΕΚ απλως ο Mr κοκκαλης θεωρω οτι ξεπερασε τα ορια…κανεις δεν μπορει να αρνηθει οτι γινονταν ΟΡΓΙΑ ειδικα απο το 98-01 με τον φιλο του τον γκαγκατση http://www.sportdog.gr/v3/article.aspx?article_id=145362&comm_id=736278 αυτα απο μενα…ας ελπισουμε να δουμε μπαλα γιατι εχω αρχισει ηδη να εκνευριζομαι με το θεμα της διαιτησιας

Καλά, δε χρειάζεται να εκνευρίζεσαι κιόλας… :?

:D:D:D:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=Bx03VgnabKw&feature=player_embedded

O Μητερας ειπε οτι ηταν πεναλτυ ΟΠΟΤΕ ΒΟΥΛΩΝΕΤΕ ΟΛΟΙ

εννοειται οτι ηταν:D:D:D:D:D:D

AΡΙΑΝΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΗΤΗΣ ΓΑΜΗΣΕ ΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ!

Κάπου είδα ότι πάμε για τον Βεργίνη του βάζελου. Στον παοκ μια χαρά έπαιζε. Ελπίζω να μην σκούριασε στον πάγκο τόσο καιρό.

με τον παπαμαρκαριο τι έγινε τελικά?

Ελπίζω τίποτα. Αν και καλός παίχτης, πάντα μου την έσπαγε η φάτσα του. :stuck_out_tongue:
Κάπου διάβασα και για Βούγιανιτς. Για να δούμε

ωραίο κριτήριο :stuck_out_tongue:
πάντως είναι σοβαρός παίχτης

Εύκολα…
Άρης είσαι…

μπαλαρα ο αρης , γκολαρα ο χαβιτος…8O

του χρονου θα ξαναβαλει ομως…:roll: