Αρειανάρα ρε!

Μεγάλη μπάλα ο Άρης. Έκατσα και είδα τον αγώνα και δεν το μετάνιωσα. Κόκε ειδικά μεγάλη μπάλα έπαιξε όπως και όλοι τους. Ευτυχώς η κούραση στο τέλος δεν κόστισε. Μόνο μια αλλαγή έκανε ο Κούπερ και αυτή στις καθυστερήσεις.

μπαλαρα ο αρης,πραγματικα το χαρηκα και σχεδον πατησε την ατλετικο στο δευτερο.ομως,με τον κινδυνο να φανω γραφικος,θα κανω μια απλη ερωτηση.ΑΥΤΟΣ ο αρης δεν μπορυσε να κανει μια φαση σε ολοκληρο αγωνα με αντιπαλο τον παο?food for thought κι ετσι

#-o

ειπα κι εγω τη μαλακια μου μωρε,εσυ σε αυτο κολλησες?:stuck_out_tongue:

αφου το ξερες απο την αρχη οτι ηταν μαλακια, τι το’πες??

εντιτ: εξελισεται σε πολυ καλη βραδια για τις ελληνικες ομαδες…:wink:

Aπιστευτη μαπαλαρα ο Αρης,ευχαριστιθηκα παιχνιδι(πως γραφεται ρε πστη:p)

Queen rulez μηπως θες να πεις γιατι ο ΠΑΟ της μπαρτσα δεν επαιξε με τον αρη?:x

μπα…
ον τοπικ τωρα,ο φατι μου φανηκε παρα πολυ καλος για πρωτο του ματς και ο χαβιτο περα απο το γκολ μου φανηκε γενικοτερα πολυ καλος.

που τους βρησκει ο αρης καθε χρονο τετοιους επιθετικους…
εφυγε ο καμπορα κ δεν πιστευα οτι θα φερουν ανταξιο κ τον βρηκαν, τι παιχτουρα ειναι ο ρουιζ ρε… το τελειωμα στο πρωτο ημιχρονο ηταν ιδανικο (αλλο που ειχε κανει χερι στο κοντρολ)…

μπραβο ρε μεταξοσκωληκες. καλα τους κανονισατε! ωραιο ματς κιολας. ο κοκε επρεπε να το βαλει στο τελος. καθε φορα που βλεπω το σηφακη ριχνω γαμωσταυριδια στα ξεφτερια μας.

Γύρισα απο γήπεδο…Δεν μπορώ να περιγράψω το τι έγινε σήμερα…Φωνή κλειστή…Απίστευτη χαρά…Οι της Ατλέτικο τα χασανε σήμερα. Εκπληκτική εμφάνιση απόλους, τρομερό τρέξιμο και χάσαμε και άλλα παστέλια. Μόνο Άρης. Τέλος.

Τρελό γέλιο με Χαβίτο, εκεί που λέγαμε βγάλτον έξω τον σκουντούφλη μας έστειλε στο Θεό το χαζό. Αυτά είναι.

μπραβο στον ρουλη σημερα…εκανε πολυ καλη εμφανιση αποτι ακουσα…πρεπει να παιρνουμε τετοιες νικες οι ελληνικες ομαδες.να δειχνουμε λιγο χαρακτηρα κ εξω…βεβαια τοτι θα μας ζαλισετε με αυτη τη νικη για τους επομενους αιωνες ειναι προφανες :stuck_out_tongue:

Αυτό. :stuck_out_tongue:

Δεν πειράζει όμως, παίξατε καλή μπαλίτσα και δίκαιο το αποτέλεσμα.

Τι έπιασε ο γάτος ο τερματζής της Ατλέτικο στο γυριστό του Κόκε από την μικρή περιοχή ρε; 8O8O

Ναι ρε τον πουστη μέχρι πάνω πετάχτηκα σε εκεινη την φάση [-X

Αυτός ο Χαβίτο πρέπει να είναι η πιο αλλοπρόσαλλη περίπτωση ποδοσφαιριστή έβερ.
Μπράβο στον Άρη πάντως, πολύ συμπαγής.

Κακή και Ατλέτικο βέβαια αλλά αυτό δε σημαίνει τίποτα. Επειδή το έβλεπα αποσπασματικά μου φάνηκε εξαιρετικός ο Μενδρινός, ή κάνω λάθος?

πάντως μπορεί η ατλέτικο να έπαιξε πολύ μέτρια, αλλά ο άρης σου έδινε την εντύπωση πως χθες θα κόντραρε στα ίσια οποιαδήποτε ομάδα.πολύ πάθος και σωστότατη τακτική από κούπερ.
και επίσης αποδεικνύεται για μια ακόμη φορά πόσο σημαντικό είναι οι ξένοι που έχεις να είναι από μεγάλες ποδοσφαιρικά χώρες.

:smiley:

papardela ΑΡΙΑΝΑΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Για πές εσύ και βρωμομάδα σου πόσο ήρθε στο βέλγιο?
Γιατί απο ότι άκουσα με το ζόρι ισοφάρισες!!!

Πάντως ο Άρης παίζει να περάσει και στο όμιλο στην πρώτη θέση

μπραβο στον αρη για την νικη του…
καλοι φατι-μενδρινος και ο νεος επιθετικος…
απαραδεκτη η ατλετικο…εκανε πανω απο 30 σεντρες…οτι κοροιδευουμε στις ελληνικες ομαδες…με τοσους ποδοσφαιριστες και εκτος απο εναν στα δεξια ολοι καναν μονο σεντρες…εχε χαρη που ο αρης δεν πεταξε κανα δυογκολακια παραπανω…

Για να πάω λιγάκι στα του μπάσκετ πολύ καλό τριπλό χτύπημα του Άρη στα μεταγραφικά με Κώστα Χαραλαμπίδη, Δημήτρη Βεργίνη και Φάνη Κουμπούρα. Αν και ο τελευταίος πέρυσι είχε ίσως την χειρότερη σεζόν του.

Περηφανεια ρε. Απλα. Αλλα τώρα πάμε παρακάτω