Αρειανάρα ρε!

Επειδη συνηθως ειμαι ο “γραφικος” και μπλα μπλα μπλα.

Το παρακατω εγω δεν το 'δα στη μεταδοση, αλλα το καταλαβα εκ των υστερων.

Το γκολ του Πανιωνιου ειναι καθαρα οφφσαϊντ, λοιπον.

Επισης, στη φαση της αποβολης του Ναφτι, αλλος θα μπορουσε να βγαλει δυο κοκκινες, καθως τα χτυπηματα ηταν εκατερωθεν.

ΑΛΛΑ…

η σημερινη εμφανιση δεν αφηνει περιθωρια για διαμαρτυριες, παροτι αν σφυριζε το οφφσαιντ, θα ειχαμε ενα βαθμο περισσοτερο.

Κανω αυτο το ποστ με αφορμη το κραξιμο που ειχα φαει απο τον haliseco, οταν ειπα για τον Κουκουλακη μετα το ματς με την Καβαλα.

Εκει ο ΑΡΗΣ ειχε κανει ενα παρα πολυ καλο παιχνιδι και δεν του ειχε δοθει ενα πεντακαθαρο πεναλτι.

Αν εκει γινοταν μια στραβοκλωτσια και ο ΑΡΗΣ αφηνε βαθμους, δε θα 'ταν αδικια;;;

Σημερα, αντιστοιχα, παρα την οποια αδικια, ο ΑΡΗΣ για μενα δε θα 'πρεπε να σταθει εκει, παροτι για τριτο σερι παιχνιδι “κατι” γινεται.

Απλα για να διευκρινισω τις αναφορες μου σε διαιτησιες και λοιπα.

Το γκολ δεν το ακύρωσε γιατί απλά δεν ήξερε-δεν μπορούσε να κατλάβει ότι ήταν οφσάιντ, το πιστεύω

Στο 1.55 η αποβολή http://www.sport.gr/default.asp?pid=69&vid=32121. Φαίνεται ξεκάθαρα ότι δεν έπρεπε να τιμωρήσει μόνο το Ναφτί.

Αλλά ντάξει δεν ήμασταν για πολλά σήμερα. Οι ευρώπες δε με πολυσυγκινούν, πλασάρισμα στην κορυφή θέλω και τίτλο εγχώριο, ελπίζω να μην πάνε όλες μας οι δυνάμεις στο γιουρόπα

ωραια. παει ο εργοτελης.

παμε τωρα για ροζενμποργκ στο παιχνιδι που μπορει να κρινει την συνεχεια στην ευρωπη…

1-1 ή 0-1 8)

[SIZE=“5”]Γιατι εισαι ΑΡΗΣ.-[/SIZE]

Τεραστιος Χαβιτο ξανα (δε μιλαω για το γκολ) …πραγματικα αγνωριστος φετος.

Εργο Κουπερ η καταπληκτικη αποδοση του και μακαρι να συνεχισει ετσι.

Πολυ καλυτερος ο ΑΡΗΣ στο δευτερο ημιχρονο, πηρε τη νικη χωρις να δυσκολευτει μετα το γκολ.

μπράβο στον αρη…τελικά δεν ήταν γρουσούζικο το λάθος που έκανα αλλού…:stuck_out_tongue:

όσο για τον χαβιτο, τι να πει κανείς…περίμενε τόσα χρονιά για να παίξει τώρα? πάλι καλά…που υπάρχει κουπερ…

ΗΛΕΚΤΡΟΧΑΒΙΤΟΣ.
Με βουλωνει που τον εβριζα 2 χρονια και ΓΟΥΣΤΑΡΩ.

Ωραια ηταν σημερα.Πλιτς.

Kαλά ο Χαβίτος μας έχει ρίξει τέτοιο βούλωμα που θέλουμε tuboflo.

Kαθαρά υπόθεση Κούπερ η νίκη, η ομάδα σοβαρή, γενικά το χαρήκαμε. Το ματς όπως αναμενόταν κακής ποιότητας. Άντε πάμε γι’άλλα8)

για το παιχνιδι τιποτα. παει περασε. εγινε αυτο που επρεπε να γινει χρονια αλλα…τεσπα.

κανενας,ποσο μαλλον οι αντιπαλοι οπαδοι δεν αναφερθηκαν στις καταπληκτικες δηλωσεις του Σηφακη και ειναι κριμα:

[B]Αφού, λοιπόν, ζήτησε συγγνώμη ξεκαθάρισε ότι η σκέψη όλων πηγαίνει στους φιλάθλους του ΠΑΟΚ που έχασαν τη ζωή τους στο τραγικό δυστύχημα των Τεμπών πριν από 11 χρόνια, λέγοντας «μακάρι να είναι οι τελευταίες μανάδες που χάνουν τα παιδιά τους, εξαιτίας της αγάπης τους για την ομάδα τους», ενώ δεν παρέλειψε να αφιερώσει τη νίκη σε μια μικρή φίλη του Άρη που έφυγε από τη ζωή.

«Θέλουμε όλοι να αφιερώσουμε τη νίκη στη μικρή Ελευθερία που πριν από λίγες ημέρες έχασε τη μάχη για τη ζωή και θα χαιρόταν κι εκείνη μαζί μας σήμερα», είπε χαρακτηριστικά ο τερματοφύλακας του Άρη.[/B]

ΑΡΗΣ ΕΙΣΑΙ.

Μεγάλη νίκη για τον Άρη που πραγματικά την ΠΑΝΥΓΥΡΙΣΑ ΕΞΑΛΛΑ στην Πάτρα, μεγάλη εμφάνιση για το ΚΟΥΠΕΡ και την όμαδα που πραγματικά αποδεικνύει ότι παίζει μέχρι στιγμής το πιο ουσιαστικό ποδόσφαιρο.
Αν δεν της είχε κόψει 3 βαθμούς ο βαζελονταλούκας ίσως να ήταν στις πρώτες θέσεις!!!
Αν και γαύρος βλέπω τον Άρη να παίρνει αποτέλεσμα στο καραισκάκη, κάνα Χ ας πούμε!!!
Συγχαρητήρια στον Άρη και πάλι!!!

Γουστάρω που ανεβαίνει αυτός ο παίκτης, μου είναι πολύ συμπαθής:):!:

έχει το ευρωπαϊκό ματς του αρη στο μπασκετ τώρα στο ερτ1…
αν ασχολείται κανείς…

*θέλω να δω έναν μπουλούκο που πήρε το μάτι μου…λένε οτι είναι καλός…

Τον Τακερ εννοεις μαλλον.Ναι,ειναι αρκετα καλος.
Αλλα θελουμε ψηλο,εχουμε παρει μονο εναν ο οποιος περισυ επαιζε στο νιονιο.Μετριος.

ναι τον τακερ λέω…τον τσέκαρα τώρα στο πρώτο…
ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ ΨΗΛΟ.??? τι σκατά…γούρι είναι.??

Αφραγκια το λεω εγω. :wink:

ε, εντάξει…για πλάκα είναι η ερώτηση…
τραγικοί χθες οι δημοσιογράφοι στο μπασκετακι…
οτι ήθελαν έλεγαν…νόμιζα οτι έβλεπα άλλο ματς…

<3
[COLOR=“White”]__[/COLOR]

αρης ρε αιοιδα

Ντροπη.

Τραγικοτατος ο ΑΡΗΣ, δικαια η νικη της αεκ.

Η αεκ επρεπε να παιζει απο το πρωτο ημιχρονο (και πριν το γκολ) το πολυ με δεκα.

Αυτα.

Θα μπορούσε να παίζει και με 12 δηλαδή?