Αρειανάρα ρε!

εγω δεν βαριεμαι:D

οπως ειναι γνωστο το συμπαθεστατο:D σωματειου του/της ηρα εδωσε εισιτηρια στους φιλους πχ του ολυμπιακου αλλα οχι σε εμας, οι φιλοι πχ του ολυμπιακου οι οποιοι δεν μας εδωσαν εμας εισιτηρια στο καραισκακης αλλα ειχαν σηκωσει πανι που εγραφε για τις ελευθερες μετακινησεις επειδη επαιζαν πχ με τον παο την επομενη αγωνιστικη…#-o

επισης ειναι γνωστον οτι το συγχρονο γηπεδο του καυτατζογλειου δεν μπορει να φιλοξενησει οπαδους αλλων ομαδων -συμφωνα με την παε ηρα- παρολο που εχουν παει σχεδον ολοι οι οπαδοι των ομαδων που εχουν παιξει εντος…

οι οπαδοι του/της ηρα οι γνωστοι αυτονομοι 10 οι οποιο ζητησαν 'τηρια απο τον παο για το οακα γιατι μαλλον νιωθουν οτι τα δικαιουντε αλλα μαλλον νιωθουν οτι εμεις δεν τα δικαιουμαστε…

και η ζωη συνεχιζετε…

Αφου το λενε καθαρα στην ανακοινωση της παε τους.

“Η [B]μορφολογια[/B] του Καυταντζογλειου δεν ευνοει τις μετακινησεις οπαδων.” 8O

Ή αλλιως…

“Καθε φορα σκατε 5.000 και μας κανετε καταληψη …κλαψ.”

νταξ αν μη τι αλλο εχουν τρομερη εμπνευση και οι 2 “αντιπαλες” παε της πολης…

θεα
μορφολογια

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ειναι και καταληψιες τα σκουληκια πως να το κανουμε… :lol::lol::lol:

Οταν και εσεις δεν θα δινετε 1000 εισιτηρια πχ, για εναν [B]προκαθορισμενο[/B] απο αποψη χωρητικοτητας χωρο (κατι που δεν μπορει να γινει στο δικο μας γηπεδο), το συζηταμε. Σε αυτο το θεμα αναφερεται η ‘‘μορφολογια’’.

Αν και εγω θα ηθελα πολυ να σας εχω απεναντι σημερα το απογευμα, ετσι για να εμπνεομαι. 8)

ποσα να σας δινουμε;

Δεν ειναι θεμα το ποσα θα δινονται. Το θεμα ειναι αυτα τα ‘‘ποσα’’ να ειναι τα ιδια εκατερωθεν.

ε τωρα δουλευομαστε μεταξυ μας νομιζω…

τι να πω αν δεν ξερεις τα βασικα; παρε και εσυ την καραμελα με την μορφολογια και πιπιλισε την καλα μεχρι να την καταπιεις…

συνεχιστε να κανετε κ εσεις αυτα που κανουν και οι αγαπητοι συμπολιτες…

και στο τελος ρε φιλε δεν ειναι οτι μονο εγω δεν μπορω να παω να δω την ομαδα μου στο καυτατζογλειο αλλα μ αυτα που κανετε δεν θα δεις και εσυ την ομαδα σου στο Βικελιδης…

και η (οπαδικη) ζωη συνεχιζεται…

Στο Χαριλαου, ακομα και να μην υπηρχαν καγκελα στην 4 (το οποιο εγω τουλαχιστον για τη χωρα αυτη το λεω θυρα διαμορφωμενη για φιλοξενουμενους), ο χωρος σας θα ηταν προκαθορισμενος, αφου το γηπεδο γεμιζει.

Τωρα στα δικα σας…

Εσυ θες να το πεις μορφολογια, εγω το λεω ηθελημενη ανικανοτητα (ειτε οπαδικη ειτε του συλλογου) να εξασφαλιστει η εισοδος μονο 1.350 Αρειανων, συμφωνα με το 5%, στο Καυταντζογλειο.

Αλλα, νταξ, για προλογο και μουρη περι οπαδισμου καλοι ειστε …στην ουσια κολλατε και σεις, αλλα κλαην.

Καλη χωνεψη το αφρικανικο παπαρι του Σολτανι και πισω στη φωλια σας. :bye:

Σοβαρά τώρα.

μεγάλο λάθος να διώξει ο άρης τον κούπερ.

Ξυπνατε και μη μας γυρνατε τα μυαλα.

Κανεις δε θελει να διωξει τον Κουπερ και κανεις δε θα τον διωξει αν δεν το θελησει ο ιδιος.

Ειμαι σιγουρος πως τεραστιο ποσοστο Αρειανων (ή και μελων του Σ-3 αφου εκει αναφερθηκατε) επιθυμει την ανανεωση Κουπερ, ανεξαρτητως αποτελεσματων.

Η αληθεια ειναι ομως οτι ο ΑΡΗΣ στα 9 απο τα 10 ματς πρωταθληματος ηταν κακιστος.

Τι να πουμε;;; Ολα καλα, προχωραμε;;;

Ολοι κρινονται και ολοι εχουν ευθυνες.

Ποσο μαλλον ενας προπονητης που παιρνει 1.000.000 ευρω το χρονο.

Αλλα οπως κρινεται, ετσι υπαρχει και υπομονη και δεν ακουγεται κιχ μετα απο 4αρα απο την αεκ, μετα απο αποκλεισμο απο τα Τρικαλα, μετα απο x με τη Λαρισα, μετα απο αισχρη εμφανιση στο Καραϊσκακη.

Ομως, καποια στιγμη πρεπει να πουμε οτι αυτος δεν ειναι ο ΑΡΗΣ που θελουμε να βλεπουμε απο τον Κουπερ, παροτι τον στηριζουμε αμεριστα.

Αλλο αυτο και αλλο το να βγαινει ο καθε στημενος (ειτε οπαδος αλλης ομαδας ειτε δημοσιογραφισκος σαν αυτον του σπορτ24) και να κανει τις εικασιες του στην πλατη του ΑΡΗ.

Αμα μας ξανακερδισετε μετα απο αλλα 5 χρονια, ελατε οσοι εχετε μεινει να μας τα πειτε. :slight_smile:

ΥΓ.: Αισχρος ΑΡΗΣ, τραγικος Σηφακης, αστειος κορακας.

Tα 6-0 και 4-0 της διετιας '04-'05 παντως, σας τα ειπαμε και στη νικη μας μετα απο 5 χρονια.

[I]Ηρακλαρα βαλε εξι γκοοοοολ, εξι γκοοοοολ, εξι γκοοοΟΟΟοοοολ [/I]

Συγχαρητηρια. :slight_smile:

Γιατί, έχουν διαφορετικά την ανακοίνωση στο συγκεκριμένο σάιτ ξέρωγω;

Γραφει ενα κειμενο τιγκα στην εικασια …α!, και στο τελος παραθετει και την ανακοινωση.

όταν το πόσταρα εγώ, ούτε το μισό από αυτό δεν ήταν, λολ. τέσπα, έτυχε και ήταν το σπορτ24 που το είδα.

ελα ναιτσκαι μπες στο γηπεδο να παρεις τις φανελες των παιχτων σου που εκανες μια τοσο μεγαλη νικη:lol::lol::lol::lol::lol:

ο ΕΡΚ δεν παει πουθενα…οτι κ αν λενε οι διαφοροι.

μα δεν τη θεωρει μεγαλη νικη, απλα του σπασατε τ’αρχιδια…
ειστε τοσο ηλιθιοι εντωμεταξυ που μονοι σας θα τον διωξετε…
εδω θα μαστε, και θα κανω quote και το ποστ σου

Τι ώρα παίζουμε απόψε στο μπάσκετ; Θα το δείξει κανένα κανάλι ζωντανά;