Αρειανάρα ρε!

εννοεις εδω στο φορο; γιατι δεν θυμαμαι να του εσπασα τα @@…εκτος κ αν λες για την ξεφτυλα με τα εισιτηρια…

κρατα το ποστ μου ναι. μεχρι το καλοκαιρι που ισχυει το συμβολαιο εδω θα ειναι.

ετσι λεει η διαισθηση μου.

9 παιζουμε σημερα,χωρις τηλεοπτικη μεταδοση.

Ποτε;;; :-k

Αν μιλαμε για τα εισητηρια, εξακολουθουν να αποτελουν ξεφτιλες παρα τη νικη τους.

γενικα οι αρειανοι

ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ ΣΤΟ ΛΕΩ ΠΩΣ ΞΕΦΥΓΑ
Μ ΕΝΑ ΠΟΥΛΜΑΝ ΓΥΡΙΖΩ ΤΗ ΤΗ
ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΕΒΑΨΑ
ΟΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ

Μούχτι τ’αρειανά το γκολ οφσάιντ της Κέρκυρας, αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα, βγήκε ο Τζοναθαν και είπε ότι όντως έπρεπε να ακυρωθεί… http://www.sportnooz.gr/articles/view/podosfairo_ellada_superleague_aris_kontis-katharo-ofsaint-to-gkol-tis-kerkyras

Έτσι περήφανε αρειανέ φίλαθλε, παίρνεις τα κουκιά με την Κέρκυρα και μετά που θα σε σφάξει ο γάβρος ή το χανούμι δε θα σε παίρνει να μιλήσεις. Μπράβο κ στα αθλητικά νέα, τη μοναδική εφημερίδα που δεν αναφέρεται στο έγκυρο γκολ

γιατι να μην με παιρνει να μιλησω;:-s

Οντως, ο Αρειανος πρεπει να αναφερει μονος του και να διατυμπανιζει παντου οτι το γκολ της Κερκυρας ΕΠΡΕΠΕ να μετρησει.

Βεβαια, σε αντιστοιχες περιπτωσεις, οπου παλι υπηρχε μεν μια ομαδα στο γηπεδο, αλλα υπηρχε και αδικια σε βαρος του ΑΡΗ (πχ με ΠΑΟ, Πανιωνιο, Ηρακλη και Λαρισα), ο Αρειανος στο μονο που επρεπε να σταθει ηταν η κακη εμφανιση της ομαδας του και να κανει τουμπεκι.

Απλα να πειτε σ’ αυτο το δυσμοιρο Αρειανο τι να κανει, γιατι με τα πολλα πολλα κι αυτος μπερδευεται και δεν ξερει τι σας βολευει να λετε.

:slight_smile:

κανουμε ομως και εμεις ενα λαθος αιρον και ολοι σε παρομοιες φασεις…

το θεμα ειναι αν ηταν οφσαιντ και οχι αν καλως ή κακως δεν μετρησε το γκολ γιατι η φαση ειχε τελειωσει αφου ο εποπτης -εστω και λαθασμενα- σηκωσε εγκαιρα την σημαια…

λεπτομερειες βεβαια αλλα τι ψαχνεις…

Περιμένω πιο πολλά από τους οπαδούς της ομάδας μου, that’s all. Εδώ φαίνεται τι είσαι και όχι στα χαρτάκια “εγώ δεν είμαι σαν τους άλλους”

Εχεις δειξει πολλες φορες τι εισαι και ποσο διαφορετικος εισαι.

Αυτο που λες εσυ δεν ειναι “διαφορετικος”, ειναι “βλακας” για μενα.

Συγγνωμη αν τυχον παρεξηγηθηκες λογω του “βλακας”, αλλα σε ενα πρωταθλημα που η βρωμια αποτελει βασικο χαρακτηριστικο, ο διαφορετικος πρεπει μεν να προσπαθει να ειναι καθαρος, χωρις ωστοσο να ζημιωνει μονος του τον εαυτο του.

Δε νομιζω οτι λεω περιεργο και ουτε νομιζω οτι υπαρχει Αρειανος που να υποστηριξε πως δεν ειναι καθαρο το γκολ.

αντε παμε να κανουμε κανενα συλλαλητηριο να απαιτησουμε να ξαναγινει το παιχνιδι…:roll:

ρε συ αδαρις σου λεει ο αιρον σου λεω και εγω οτι δεν ηταν οφσαιντ…τι αλλο θελεις να κανουμε;

και πως γινεται να λες “απο τους οπαδους της ομαδας [B]ΜΟΥ[/B]” και να χρησιμοποιεις φρασεις οπως:

[B]Μούχτι τ’αρειανά το γκολ οφσάιντ της Κέρκυρας,[/B]
και
[B]Έτσι περήφανε αρειανέ φίλαθλε[/B]

:roll:

γελάνε οι πάντες…
έβαλες ενα γκολ απο φάουλ που αυτο το φάουλ δεν θα το έπαιρνε ποτέ η λαρισα…αλλά κατά τα άλλα σε έκλεψε η λαρισα…

τι είναι αυτό που έκανε η λαρισα??
που έτρωγε κλωτσιές στα πλάγια ο κανομπιο και ο διαιτητής έδειχνε πλεονέκτημα επειδή δεν έπεφτε?? :lol:/#-o
4 φόρες έγινε σε αυτόν και μια στον μετιν(όλες απο αριστερά για κάποιον λόγο) και σε όλες έδειξε πλεονέκτημα…χαχαχχαχα…
ούτε καν να σταματήσει τον αγώνα δεν μπορούσε…
δεν υπάρχει κανένα πλεονέκτημα όταν σε κλωτσάνε απο πίσω και δεν γίνεται καμιά φάση…ο άλλος είναι ακίνητος και τρώει κλωτσιές και μόνο πλεονέκτημα δείχνει…:lol:

επειδή δεν ακύρωσε κανένα κανονικό γκολ όπως σε όλα σχεδόν τα ματς της λαρισας φωνάζεις?

ούτε ξέρεις τι είναι η διαιτησία…
τράβα σε καμιά καλλιθεα και σε καμιά λαρισα να ρωτήσεις…

γίνεται :stuck_out_tongue:

τον καρκίνο τον Κόντη να μαζέψουμε που μας διχάζει και μου τη δίνει κ γράφω βλακείες

Ρε συ Adaris, αμα δεν εχεις να πεις κατι συγκεκριμενο να πεις και απλα σου τη δινει ομως ασ’ τα “καρκινος” και τους χαρακτηρισμους.

Εκτος αν σε ενοχλει κατι συγκεκριμενο.

Καταρχας, δεν καταλαβες καν οτι δε μιλησα για διαιτησια, αλλα δεν πειραζει.

Τωρα, αν ειχες δει οτι στο γκολ ο Κουζεν πεταει κατω το Ροναλντο, θα 'χες γλιτωσει και το σεντονι.

:slight_smile:

το βλέπω.!! :smiley:

ανάλογα πως την βλέπει κανείς την φάση…
αν δεις προσπαθεί να τον πιάσει αλλά είναι πολύ μπροστά του και πέφτει…και δεν θυμάμαι να διαμαρτυρήθηκε κάνεις…

αν δεν κατάλαβα εγώ καλά το ποστ σου , ζητώ συγγνώμη…:slight_smile:

*το ποστ σεντόνι δεν έγινε λόγο των μικρών σφυριγμάτων στην έδρα του αρη(που έτσι πρέπει να παίζει κάνω κάτω ένας διαιτητής) αλλά εξαιτίας των τραγικών διαιτησιών(ούτε τα βασικά λεμε) και των σερί ακυρωμένων κανονικών γκολ που τυχαίνει κάθε αγωνιστική σε αλκαζαρ(+1 Bonus στο βολο)…
αν πάμε στο καινούριο μπορεί να μας ακυρώνουν 3 :stuck_out_tongue:
χθες βαλαμε 2 παλι ακυρώθηκαν …το ενα κανονικό και το άλλο σωστά…

Εγω ειδα φαουλ απο την πρωτη φορα που ειδα τη φαση.

Γουατεβερ…

Αυτο που ειχα εγω να πω (αλλα βαριεμαι ειλικρινα αυτη τη συζητηση και γι’ αυτο δεν το ανεφερα μονος μου για να ησυχασει κι ο Adaris :p) ειναι οτι ο ΑΡΗΣ και φετος εχασε αρκετες φορες βαθμους απο τη διαιτησια.

Υπηρξαν καθαρες σφαγες (βλ. ΠΑΟ), υπηρξαν και παιχνιδια σαν τα υπολοιπα που ανεφερα, οπου ο ΑΡΗΣ αδικηθηκε παροτι ηταν ενα ματσο χαλια.

Χτες, λοιπον, ο ΑΡΗΣ εκανε ενα μετριο παιχνιδι, το οποιο θα 'πρεπε να καθαρισει νωρις με τις φασεις που ειχε και η Κερκυρα δικαια φωναζει στη 2η φορα που περασε το κεντρο.

Αν θελει να πει ομως καποιος για σφαγη, μπορω και γω ευκολα να κανω το μαλακα καθε βδομαδα και να αδιαφορω για το αν ο ΑΡΗΣ ειναι επιεικως για τον πουτσο, αν υπαρχουν σφυριγματα εναντιον του.

Δεν παραξενεύεται κανείς! :smiley:

χαχαχαχ ελεος ρε συ, ή δεν ασχολεισαι, ειτε παιζεις καλα ειτε οχι ή ασχολεισαι
να σε ενδιαφερει η διαιτησια αναλογα με την αποδοση ειναι πραγματικα αστειο :stuck_out_tongue:

και παλι δεν σε βλεπω να λες, ΝΑΙ ΕΥΝΟΗΘΗΚΑΜΕ, αρχισες τα ‘καθε κυριακη μπορω…’ και τα ’ η 2η φορα που περασαν οι κερκυραια τη σεντρα’ και αλλα τετοια ωραια

Ουτε απο αυτο το ποστ παραξενευεται κανεις! :smiley:

ρε συ halisketo

πχ παιζουμε στον Πανιωνιο

μας κανουν κουδουνια, τη γλιτωνουμε με 0-0 μεχρι το 87’ και βαζουν γκολ οφφσαηντ

ε, εκει σιγουρα η διαιτησια σου κοβει 1 βαθμο, αλλα η ιδια η ομαδα κοβει απο τον εαυτο της 3

Πλεον, δεν ξερω πώς πρεπει να πω οτι το γκολ της Κερκυρας επρεπε να μετρησει. :? #-o