Αρειανάρα ρε!

βαλτο στην υπογραφη σου:p

θα μας τρελενουν τα σκουλήκια…
2-3 το γύρισε!!!

Aπίστευτος ο Άρης στο 2ο ημίχρονο!!! 8O

Σώπα ρε;
Μπράβο στο σκουλήκι.
Ελπίδες έχετε ή μπα;

συγχαρητηρια για τη νικη…εχετε καταντησει την ατλετικο πελατες σας:lol::lol:

η πιο αρχιδάτη ευρωπαϊκή εκτός έδρας νίκη που μπορώ να θυμηθώ αυτή τη στιγμή.
Μπράβο στον Άρη.

Πόσα θες να μας τρελάνεις; :smiley: Πάει το χάσαμε το μυαλό

Έλεγα τις προάλλες στον πατέρα μου πως ο λόγος που πάει μέτρια στο πρωτάθλημα ο Άρης είναι επειδή έχει βάλει στόχο να κάνει μεγάλα πράγματα στην Ευρώπη και να το τραβήξει όσο πάει. Με κορόιδευε.

Να που επαληθεύομαι όμως. Συγχαρητήρια, και όντως από τις πιο αρχιδάτες ευρωπαϊκές νίκες.

ΑΙΝΤ’ΑΡΕΙΑΝΑΡΑΑΑΑ :smiley:

Να δω τι ώρα θα χρειαστεί να ξυπνήσω για να πάρω εισιτήριο με Ρόζενμποργκ. Ε ρε κωλόφαρδοι όσοι πήγαν Μαδρίτη

ps: Όξω Κόντη από την Αρειανάρα

[SIZE=“4”]Eχω την τιμή να υποστηρίζω την πιο παλαβή ομάδα του πλανήτη!!

Παλαβι-ΑΡΗΣ!!![/SIZE]

γκλμπ αμασπασπδαδαλ΄αχψακςδαδλαδακδ
ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΙΠΕΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ Σ ΑΓΑΠΑΩ ΡΕ

παω να χυσω.ξανα.

8O8O8O

δεν ειδα φυσικα το ματς, και τωρα απλα ειδα το αποτελεσμα. συγχαρητηρια αν και ειναι λιγο για μια τετοια νικη.

πολλά μπράβο στον Άρη

πριμέρα θα την κάνουμε την σουπερλιγκ

Αηρονάκο είδες, τα ξόρκια μου περί αποκλεισμένου Άρη πιάσανε!

Γαμώ, μπράβο και στον Άρη και στην ΑΕΚ, άντε και ο ΠΑΟΚ αύριο και να συνεχίσουν όλοι Ευρώπη εκτός από τους 2 νεόπλουτους.

Ο Άρης τώρα θέλει νίκη εντός με την αδιάφορη Ρόζενμποργκ για να περάσει ε;

Να παραδεχτώ πως τον Αύγουστο κορόιδευα τόσο άπειρα το ρόστερ του Άρη με σημείο αναφοράς τον Λαζαρίδη κυρίως και ντάξει πάει για πρώτος σκόρερ στην ομάδα του χαχαχαχαχχαχα νταξ τι να πω, μεγάλη έκπληξη

Έγω που το είδα το ματς έχω να πω ότι το 2ο ημίχρονο είναι υπόδειγμα για κατάθεση ψυχής, ανεξαρτήτος ομάδος, φτέρα είχαν στα πόδια τους οι παίκτες, τρέχανε μανιωδώς πάνω στη μπάλα, διεκδικούσαν ακόμα και χαμένες φάσεις…τρελή ψυχολογία!!! Έλεγα πως θα φάει και άλλα ο Άρης στο 2ο, αλλά την κατάπιε την ατλέτικο κανονικά! Στήστε κάνενα άγαλμα για τον Λαζαρίδη! :smiley:

Ο Άρης θέλει αποτέλεσμα ίδιο ή καλύτερο από το Λεβερκούζεν-ατλέτικο.
Οι γερμανοί είναι αδιάφοροι οπότε μάλλον θα νικήσει η ατλέτικο, οπότε ναι θέλει νίκη. Πάντως υπό προϋποθέσεις ακόμα και με ήττα περνάει.

ενταξει δεν το πιστευα ε…8O8O8O
πολλα συγχαρητηρια…μπραβο…

εγω που μιλησα με κατι παιδια μου παν βεβαια πως αμα ηταν λιγο πιο τυχερη η ατλετικο θα μπορουσε να ριξει 1-2 μπαλακια ακομα

έτσι είναι η μπάλα, τι να κάνουμε.

άμα περάσουμε και οι 3, μια χαρά.

ζηλεύω όσους το παίξανε το διπλό στο στοίχημα…