Αρειανάρα ρε!

…κιάμα είσαι ο Μητσοτάκης;:):!:

Η ομαδα κατεβαινει για την προκριση με iron_aris στη συνθεση της. 8)

Παμε μωρη τρελα!!!

Ο Cesarek την ώρα του σουτ ήταν μπροστά από τους αμυντικούς σε θέση offside. Το σουτ του Κοκε κοντραρε σε αμυντικό. Μετράει κανονικά ή έπρεπε να δώσει offside?

Offside είναι, το χουμε ξαναδεί, αλλά ντάξει τώρα δεν αλλάζει κάτι
Πολύ ανοιχτό παιχνίδι πάντως, ωραίο, τα πάντα μπορούν να συμβούν στο δεύτερο

νομιζω ειναι offside! μονο αν ειχε κατοχη ο αντιπαλος δεν θα ηταν. νομιζω παντα.

οκ. απλά για να επιβεβαιώσω τις υποψίες μου το ρώτησα.

Μπράβο πάντως στον Άρη όπως και να έχει!

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΑΡΗΣ,ΔΕ ΧΑΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ !!!

RESPECT ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ :wink:

Τι παστέλι ήταν το δεύτερο ρε!!!

Άντε σκουληκάκια μπράβο!!

Πω ρε γκολάρα ο Φατί :!:

Ζηλεύω Άρη, ΠΑΟΚ…

Πραγματικά γκολάρα!

Άντε να δούμε τι θα κάνει και το lady AEK τώρα!

Ωραίο γκολ ο φατί.
Μπράβο.

Να τα βλέπουν οι 2 “μεγάλοι” που έχουν τσιμπήσει ένα γουρουνοπούτσι each, και τρώγονται μεταξύ τους τώρα.
Να περάσει και η ΑΕΚ.

τεσσερα μετρα μπροστα ο σεζαρεκ στο γκολ
γκολαρα ο φατι
το πεναλτυ του κοκε κατα τη γνωμη μου ΔΕΝ ηταν
το αλλο δεν το ειδα μονο ακουσα να το λεει ο σπικερ
μπραβο στον αρη αξιζε την προκριση

α και τι αποκρουση εκανε ο σηφακης σε ενα σουτ απο πλαγια

Άιντα μωρή αρρώστια! Φοβερή παρουσία η Αρειανάρα σε όλα τα ματς, τρελά γούστα φέτος. Ειδικά αν μείνει έξω η πριγκίπισσα (ναι το θέλω με χίλια) θα έχουμε στείλει δυνατό μήνυμα εκεί έξω τα καρντάσια. Ζω για ποστ άιρον_αρης για τα πέναλτυ που δεν πήραμε :stuck_out_tongue:

Α τώρα που είπατε για τον σπήκερ, μάλλον απο το Άρης FM τον φέρανε, δεν εξηγείται αλλιώς :lol::lol:

Μπα, απλά ήταν άμπαλος

η φαση με τον κοκε ηταν φαση βαζω τα μπρατσακια μου και βουταω…ουτε επαφη με τα ποδια,ελαχιστη επαφη με τα χερια και καθαρη βουτια…

Μπράβο στον Άρη μεγάλη εμφάνιση!!!

στη φαση του κοκε δεν υπαρχει πεναλτυ,υπαρχει μονο “αντε να με ακουμπησει να πεσω”.και πραγματικα ηταν εκνευριστικο,γιατι φευγει μονος του με τον αμυντικο τρια μετρα πισω,και δειχνει οτι δεν τον ενδιαφερει να σουταρει αλλα να παρει το πεναλτυ.

το αλλο ομως ειναι.

νταξει για το γκολ του Τσεζαρεκ δεν μπορω πραγματικα να καταλαβω πως μπορει ο εποπτης να εχασε τη φαση.ο αλλος ειναι 5 μετρα οφσαιντ,δεν παιζει να μην το παρεις χαμπαρι.

ενηγουεη,ζμπουτσα μας,επικ προκριση,γκολαρα φατι,καλη εμφανιση γενικα,γουσταραμε,αυτα και εις ανωτερα.

Πρώτη -αν δεν κάνω λάθος- φορά που ποστάρω στο τόπικ του Άρη.

Μόνο τα συγχαρητήριά μου μάγκες…τίποτα άλλο…
τους κάνουμε ξεφτίλα τους κάτω με τέτοιες εμφανίσεις,καταλαβαίνουν όλοι πώς έχουν καπαρωμένες τις 2 πρώτες θέσεις στο πρωτάθλημα τόσα χρόνια.

Άντε και στους 16…

Καλά μη το χέσουμε και τελείως.Μπράβο για την πρόκριση αλλά μέχρι και ο γαύρος έχει πάει στους 8 ας πούμε στο ch-l.Ποιός, ο γαύρος.