Αρειανάρα ρε!

μπραβο στον αρη.!!
οι υπερ-δυνάμεις της χώρας μας θα θυμηθούν το ελληνικο κύπελλο αλλά ο αρης(και ο παοκ) θα κάνει σχεδιασμούς για το πρόγραμμα στους επόμενους μήνες(εγω το τραβάω πολύ).!! μπράβο.!!

το γκολ οφσάιντ αλλά εγω πιστεύω οτι δεν εχει καταλάβει την φάση…τα ίδια γκολ μπαίνουν και στην ελλαδα…ποτέ κανείς δεν σφυρίζει αυτο το οφσάιντ εδω…εκεί φαίνεται ο επόπτης που ειναι περιορισμένης δυνατότητας,…

στο πέναλτι του κοκε πέταξα το τηλεχειριστήριο…μόλις νιώθει το χέρι πάνω του πατάει και με τα δυο πόδια και κάνει βουτιά.! #-o ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ?? έχεις το τέρμα μπροστά σου και σκέφτεσαι να πέσεις?? έλεος βρε βλαμμένε.!!

*ωραία η φάση με τα χαρτάκια αλλά τηλεοπτικά χτυπάει στο μάτι γιατί χάνονται οι γραμμές…αλλά κλαιν…:slight_smile:

και πάλι μπράβο.(σαν fulham κλαίω που εσείς κερδίσατε 2 φορές την ατλετικο…)

Δυστυχώς μαντσεστερ σίτυ, δύσκολα πρόκριση, αλλά ο άρης μπορεί να δώσει τον καλύτερό του εαυτό όπως σε όλα τα ματς, κι από και πέρα ότι του κάτσει.

ΑΝΤΕ ΡΕ ΑΡΙΑΝΑΡΑ.ΕΤΣΙ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ
ΑΡΙΑΝΑΡΑΑΑΑΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙΙΙΙΙ ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΧΑΣΙΣΙ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗΗΗΗ…:stuck_out_tongue:

Σίτυ είσαι;

μια ομαδα δεν ηθελα να κληρωθει με μας και την φορτωθηκατε εσεις…αλλα καλυτερα,μιας και εχετε συνηθησει με τα μεγαθηρια…

μετα την ατλετικο ποιος σας πιανει

[SPOILER]or [B]NOT[/B][/SPOILER]

Χαρές δες ο “περασμένος”.

We 're back, λοιπον!

Η προηγουμενη Πεμπτη ηταν μια απο τις μεγαλυτερες βραδιες στην ιστορια του ΑΡΗ.

Τεραστια προκριση σε εναν ομιλο επιπεδου Τσαμπιονς Λιγκ.

Δυστυχως, κακη κληρωση, καθως πεσαμε σε μια απο τις τρεις απευκτεες περιπτωσεις (Σιτυ, Ζενιτ, Πορτο).

Αλλα παρ’ ολα αυτα, κανεις δεν αποκλειστηκε πριν τα παιχνιδια και οπως ειχε πει κι ο Κουπερ μετα την κληρωση των ομιλων :[I]“Κανεις δεν μπορει να μας απαγορεψει να ειμαστε αισιοδοξοι.”[/I]

Οσο για καποιον που περιμενε να γκρινιαξω για τυχον πεναλτι (:D), δυστυχως σας για σας ουτε τα γκολ δεν εχω δει μεχρι τωρα, λογω και της απεργιας που υπηρχε …το μονο που μπορω να πω ειναι οτι οπως το 'δα εγω απο την 3, ειναι γελοιο να ζηταει ο Κοκε πεναλτι σε εκεινη τη φαση.

Δυστυχως, σημερα προσγειωθηκαμε ανωμαλα στην ελληνικη πραγματικοτητα και δεν υπαρχει καταλληλοτερη ομαδα αυτο απο την πουτανα την Ξανθη.

Αν και δεν ημασταν τοσο ασχημοι, βρεθηκαμε πισω και το ματς τελειωσε στο 35’, οταν καποιος αποφασισε να γινει ετσι.

Cheers.

ειπα και γω

ποιος ποιος???

ο βανγκελι???

Ε, ναι ντε! :lol:

ετοιμαζομαστε για αγγλια!!!
ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΚΟΛ!

τελος και ο Ναφτι,λογικα μπουλο και ο Πορτιγια.
ζαγορακη τρεχα,διωχνουμε παιχτες.

Oλα αυτα μετα το δανεισμο του Καλβο στην Παρμα, ενω ο Αντου λογικα επιστρεφει στη Μπενφικα και θα σταματησει να μας τρωει λεφτα τζαμπα.

Δεν το βλέπω παράξενο να τσιμπήσουμε Ναφτί πάντως… Χρειαζόμαστε παίχτη σε αυτή τη θέση

επιτελους ενας ωραιος συνδυασμος και ενα απλο γκολ.

γαμω το ντουγκλαο σου γαμω,παει ο κοκε,χωρις επιθετικους μειναμε παλι

Ευκολη νικη, καθως δεν απειληθηκαμε και τοσο, ενω ειχαμε προηγηθει με ενα ομορφο γκολακι στην αρχη.

Ο Παμποριδης αφησε το σκληρο παιχνιδι και το ματς γαμηθηκε καπου εκει.

ΥΓ.: Ψωλοκρυο. :cold:

φοβερος ο ρουιζ προχθες ας του δωσουν κ αλλες ευκαιριες…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Περιττο να πουμε οτι ο Μενδρινος εχει αιματωμα στον αχιλλειο τενοντα, ενω και ο Κοκε μετα το ματς με την Καβαλα θα μεινει δυο βδομαδες εξω. :smiley:

Έχει διαφορά το αφήνω το σκληρό παιχνίδι με το είμαι ΣΤΟΚΟΣ και σφηρίζω το παραμικρό φάουλ ώστε να μην μπορεί να γίνει παιχνίδι,ενώ ταυτόχρονα δε δίνω ένα σωρό καραμπινάτες κάρτες μέχρι κάπου στο δευτερο ημίχρονο το παίρνω χαμπάρι και δίνω ότιναναι κάρτες για να το εξισορροπήσω.