Αρειανάρα ρε!

Σεντερ φορ ειναι ρε,και ψιλογομαρι.Και ο Χαβιτο δεν ξερω αν θα παραμεριστει,μονο το Νετο εχουμε στη θεση του,αντε και το γιδι τον Τσεσναουσκις.

Εχει και personal site με τα ΜΟΥΣΚΟΥΛΑ του αχαχαχα
http://www.raulbobadilla.de/

αχχ, θα κάψει καρδιές

βρε ξέρω πολύ καλά τι είναι…είμαι οπαδός της μπορουσια :smiley:

είναι σεντερ φορ αλλά στην ομάδα έβγαινε/τραβιόταν προς τα δεξιά…και επειδή η απειλές για κόψιμο μπάλας του κοντη στον χαβιτο είναι πρόσφατες έλεγα μπας και τον χώσουν εκεί…

@crimson_idol

Αυτοι που λενε οτι ο ΑΡΗΣ εκανε μεταγραφες αμεσως μολις εφυγε ο Κουπερ, αφου τον εδιωξαν ο Κοντης και ο κακος Σ-3, ας λαβουν υποψιν μερικα πραγματακια.

  1. Ο ΑΡΗΣ προσπαθησε να ικανοποιησει ολες τις μεταγραφικες επιθυμιες του Κουπερ. Εφτασε να κανει προτασει 930.000? με το Γκροζιτσκι, συμφωνησε με τους Εντου, Καλινσκι, αλλα στην πορεια οι ομαδες τους αξιωσαν αρκετα χρηματα, ενω ηταν να ερθουν ως ελευθεροι, ενω εκανε προταση ακομα και στο παλτο τον Παπαδοπουλο. Η διοικηση του ΑΡΗ προσπαθησε, λοιπον, να ικανοποιησει τα “θελω” του Κουπερ, παρα την περιεργη εμπλοκη του μανατζερ του.

  2. Ειναι λογικο πως οταν υπαρχει μια τετοια ασχημη εξελιξη, πρεπει να κινηθεις γρηγορα. Eπισης, ο ΑΡΗΣ, οπως και να 'χει, (παροτι εγω ηθελα να κατσει για χρονια), “απαλλαχτηκε” απο ενα συμβολαιο 1.000.000? και θεωρω οτι ειναι πιο ευκολο να κλεισει μια μεταγραφη. Ακομα, οταν υπαρχει προπονητης (και μαλιστα ο Κουπερ), για να κλεισεις μια μεταγραφη, περιμενεις το ΟΚ απο αυτον. Τωρα, που τρεχουμε και δε φτανουμε, τουλαχιστον πρεπει να ενισχυθουμε, με θεωρητικα “καλες” περιπτωσεις.

  3. Πανω κατω τα ιδια ειπε και ο Κουπερ στον ΑΡΗΣ fm. Τωρα αν καταφεραν στον ΑΡΗ να βαλουν τον Κουπερ να γραψει ψευτικη ανακοινωση (αυτο ειναι πιο ευκολο), αλλα πανω απ’ ολα τον επεισαν να μιλησει στον ΑΡΗΣ fm για να πει ψεματα στον κοσμο, εγω τι να πω …

Ο Κουπερ φευγει σαν φιλος, οσο κι αν καποιους τους ενοχλει.

Τωρα, επειδη το Ζαμπετα τον ακουσα κι εγω, αν θες μου λες που ανακαλυψατε τη συγκλονιστικη προσπαθεια να μειωσει τον Κουπερ.

YΓ.: Αν οι Σουπεραδες ειναι τα αχαριστα μουνακια, τοτε :roll:

(Μπορει να ειμαι στο συνδεσμο, αλλα δεν ταυτιζομαι παντα με το πανω απ’ ολα ο Σ-3, που ως ενα βαθμο υπαρχει, αλλα μη φτανουμε στο αλλο ακρο.)

Σαν να “ντατολιζει” λιγο μου φαινεται :-k

[B]@iron_aris[/B] (:D)

*(οχι ρε συ.!! εγώ δεν λέω ότι τον έδιωξε κανείς super 3 ή ο κοντης άλλα πράγματα λέω)

ο ζαμπετας ξεκίνησε ωραία την συζήτηση αλλά όσο περνούσε η ώρα ανέβαζε γκάζια χωρίς λόγο
δεν ειχε ΚΑΝΕΝΑ λόγο να πει πως ο κουπερ έφυγε μισή μέρα μετά απο τις συζητήσεις για τις μεταγραφές…άφησε να υπονοηθεί(και σχεδόν το είπε) οτι το είχε στο μυαλό του και δεν είπε τίποτα… και οτι άφησε την ομάδα ακάλυπτη εν όψη του αγώνα με τον εργοτελη(“ας έμενε ως την κυριακη και μετά ας έκανε οτι ήθελε”)…
οσο προχώραγε ήταν επιθετικός και ειρωνικός(όσο τον έπαιρνε για να μην ρίξει τα φώτα πάνω του)
την συνέντευξη την άκουσα με οπαδούς του αρη και ΟΛΟΙ είχαν την ίδια γνώμη με εμένα…

οι μεταγραφές ήταν μεγάλο πρόβλημα για τον αρη…
ο κουπερ έδωσε 4 ονόματα και ζήτησε να αποκτηθούν εως τις 15 οι 3 τουλάχιστον…
στις 16 και ενώ δεν έχει αποκτηθεί κανείς τους ([I]και ας έκανε φιλότιμες προσπάθειες να τους κλείσει…ο παπαδοπουλος ήταν έτοιμος να έρθει αλλά η θελτα ζήτησε χρήματα ενω αρχικά έλεγε οτι δεν θέλει τίποτα[/I]) στην κουβέντα που έκαναν για το τι έγινε με αυτές τις περιπτώσεις ο αρης είχε ΣΥΜΦΩΝΙΣΕΙ [B]ΗΔΗ[/B] με καστιγιο, Sakata , Pereira και ήταν κοντά στον Μπομπαντίγια(ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ.!!! να το θυμηθείς) …
είσαι ο κουπερ και πας να ακούσεις για τις μεταγραφές και σου λένε προσπαθήσαμε αλλά δεν τα καταφέραμε(λογικό) , και στο καπάκι όμως του λέμε έχουμε ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ συμφωνήσει με 4 δικούς μας (με παρέμβαση στις 2 τουλάχιστον, του άλλου άκρου, φερερ) εσύ τι κάνεις??

αυτό το κουπερ- μανατζερ κουπερ - αρης - φερερ (και άλλες μικρότερες “δυνάμεις”) είχε κάνει την κατάσταση μέσα στον αρη μη αναστρέψιμη…
αυτό το ήξεραν κάμποσοι(έτσι και αλλιώς υπάρχουν αναφορές εδώ και 10 μέρες πως ο κουπερ θα φύγει… ακόμη και ο αδερφός μου από γερμανια πριν 8 μέρες αυτό είπε)

στο απο πάνω προστίθεται η μη τήρηση της εν λευκό παράδοσης του ποδοσφαιρικού τμήματος όπως είχε γίνει δεκτό τόσο καιρό…ο κουπερ ζήτησε 4 φορές τιμωρία για 3 ποδοσφαιριστές του…ο αρης δεν έκανε καμία φορά δεκτές αυτές τις εισηγήσεις…
σε παράπονα (συγκεκριμένων)ποδοσφαιριστών του για καθυστερήσεις μισθών και δόσεων, η διοίκηση του απάντησε οτι θα το κανονίσουμε, και αργότερα οτι είναι θέμα μεταξύ της διοίκησης και των παιχτών.!!

οπότε…

ο κουπερ διάλεξε να [B][U]προστατεύσει[/U][/B] τον αρη(εχει μεγάλη διαφορά με το ψέμματα που λες)…[B]αυτό ειχε ακουστεί [U]πριν[/U] καν την συνέντευξη[/B]…δεν θα έκανε κακό στην ομάδα με τίποτα …και [B]μπράβο [/B]του…
είμαι σιγουρος οτι έφυγε σαν φίλος…απλά ήταν καλύτερα που έφυγε τώρα σαν φίλος και οχι αύριο σαν εχθρός

για τον σούπερ 3

δεν μπορώ να καταλάβω πως όταν ένας οπαδός του αρη πει μια αλήθεια είναι αυτόματα και εχθρός του αρη όπως λένε στον super 3…
(ή)δεν γίνεται όταν ο οπαδός ζητάει μια αλήθεια να “είναι χειρότερος απο τους εχθρούς μας”.!!
αυτά τα νεύρα που έχουν τόσες μέρες για πιο λόγο υπάρχουν?? θα καταστραφεί ο αρης? δεν μπορείς να λες οτι όσοι μέσα στον αρη λένε για καταστροφή είναι εχθροί, και εσύ να κοντεύεις να διαλύσεις το σύμπαν απο τα νεύρα και την ένταση…
δεν μπορείς να λες οτι εμείς είμαστε περισσότεροι, ούτε εμείς είμαστε αυτοί που θα πάμε στον εργοτελη, και χίλια δυο τέτοια…
(τρομερό το “αν δεν ήμασταν εμείς δεν ξέρετε που θα ήσασταν εσείς”)
για ποιο λόγο να δυναμιτίσει το κλίμα ο σουπερ 3 μέσα στον αρη…?

[B][U]ξέρω[/U][/B] τι έχει προσφέρει ο σουπερ 3 τόσα χρόνια, αλλά αυτό δεν του δίνει κανένα δικαίωμα να δίνει σε ΟΛΑ τα θέματα, άλλες διαστάσεις…
ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΟΠΑΔΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ…ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ…:!:

(και ούτε φυσικά να παίζει ξύλο στο γήπεδο με άλλο σύνδεσμο…:roll:)

ο αρης δεν διαλύεται…αλλά αυτά τα νεύρα δεν εξηγούνται με τίποτα…ούτε με μια απλη φυγή του κουπερ…

*αυτό που είπε ο αδερφός μου για αχάριστους , αναφέρεται για ανθρώπους που δεν είναι στον σύνδεσμο(ή οχι ποια), και συμπεριφέρονται [B]σε [/B]αυτούς με τον χειρότερο τρόπο…
δεν ειναι πάνω από ολα ο σουπερ 3…πάνω από όλα είναι ο [COLOR=“Yellow”][SIZE=“5”][B]ΑΡΗΣ [/B][/SIZE][/COLOR]

**πρέπει κάποιος να μιλήσει ανοιχτά για την συμπεριφορά του κοντη…

***και κάποιος για τον αν θα χωθούν άνθρωποι του μπασκετικου αρη στην παε και για ποιο λόγο…

ότι άλλο θέλεις εδώ είμαστε…:smiley:
συγγνώμη αν εκνευρίστηκες ή κάτι τέτοιο…

(δεν σου έστειλα και την άποψη μου για τους συνδέσμους…next time)

Ετσι οπως τα λεει ο crimson idol ειναι.
Ο super3 λειτουργει πολυ [U]συγκεντρωτικα[/U] (για να το πω καπως light).

αλλο φρουτο και αυτος…περισσοτερο για μοντελο κανει παρα για ποδοσφαιριστης:lol::lol:

Μια χαρά είναι ο Κόντης. Μακάρι να τον είχαμε και εμείς. Επίσης θα ήθελα πολύ να κάνει κουμάντο η Θύρα 4 στον ΠΑΟΚ

Δε νομιζω οτι ειναι ψεμα το οτι ξαφνικα βρισκομαστε χωρις προπονητη.

Την προηγουμενη μερα μιλουσαν για μεταγραφες και την αλλη τους λεει παραιτουμαι.

Δεν ειναι ψεμα, ουτε αυτα που λεει ειναι “χωρις λογο” οταν ο ΑΡΗΣ φτανει 21 Γεναρη να ειναι χωρις προπονητη και χωρις μεταγραφες, αλλα μονο με αποχωρησεις.

Παροτι, λοιπον, ο Κουπερ φευγει σαν φιλος και ολοι μενουμε με την ευχαριστη αναμνηση ενος τετοιου ανθρωπου και μιας τετοιας προσωπικοτητας να δουλευει για τον ΑΡΗ (εφοσον τα δεδομενα ειναι οπως φαινονται, ετσι;;), αυτο ειναι κατι για το οποιο μπορει να κατηγορηθει και το ειπα στο πρωτο μου ποστ μετα την παραιτηση του.

Δεν μπορω να καταλαβω τι λες.

Ο ΑΡΗΣ ειχε ως πρωτες επιλογες τους παιχτες που ζητησε.

Aπο κει και περα, εγω περισσοτερο θα κατηγορουσα τη διοικηση της ομαδας μου αν δεν ειχε ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ.

Διοτι προτιμω να εχει να μιλησει και με αλλες περιπτωσεις, παρα να φτασουμε 15 Γεναρη και να πουμε “Ωχ, αυτοι δεν ηρθαν, πρεπει να ψαξουμε αλλους”.

Επισης, ο ΑΡΗΣ (και οποιος θελει γινεται ρεζιλι διαψευδοντας το), προσπαθησε ολες τις περιπτωσεις που ζητησε ο Κουπερ.

Δυστυχως, ομως, ο ΑΡΗΣ δεν ειναι σε θεση να πληρωνει ομαδες για αποδεσμευση παιχτων (παροτι για τον παιχταρα Γκροζιτσκι εφτασε να δινει 930.000?)των και δεν προχωρησαν περιπτωσεις σαν αυτες των Εντου, Καλινσκι, Παπαδοπουλου.

Οποτε μπορεις να μου απαντησεις εσυ τι θα λεγες ως Κουπερ, αλλα να σε ρωτησω και γω τι θα 'πρεπε να πω ως ΑΡΗΣ, οταν εναν παιχτη αλλου τον βρισκει 500.000? και αλλου 300.000?.

Γι’ αυτο η κατασταση με τον κυκλο του Κουπερ ηταν μη αναστρεψιμη και γι’ αυτο και δεν καταφεραν απο τη διοικηση να μεινει, παρα τις πολλες προσπαθειες που εγιναν.

Μαλλον, παιζατε χαλασμενο τηλεφωνο, οσον αφορα αυτο που λες.

Ειναι γεγονος ΠΩΣ Η ΟΜΑΔΑ ΑΝΑΤΕΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΟΥΠΕΡ [B]ΕΝ ΛΕΥΚΩ[/B].

Οσο πιο εν λευκω γινεται …και αν καποιος “ευθυνεται” για το οτι δεν επεσαν προστιμα μετα απο ντροπιαστικες ηττες ή πειθαρχικα παραπτωματα ειναι ο Κουπερ (χωρις να τον κατηγορω γι’ αυτο και γι’ αυτο βαζω και εισαγωγικα).

Ο Κουπερ (καλως ή κακως) σε ολη τη διαρκεια της θητειας του επελεξε να προστατευει και να δινει ευκαιριες σε παιχτες που τον κρεμασαν επανειλημμενα.

Χαρακτηριστικο ειναι το γεγονος μετα το περσινο 2-0 απο τον παοκ, που αρκετοι υποδεχτηκαν την ομαδα με οχι τοσο κοσμιο τροπο (μονο λεκτικα ε), με τον Κουπερ να βγαινει μπροστα και να λεει οτι αν επαναληφθει κατι τετοιο, θα παραιτηθει.

Οποτε, μαλλον, πρεπει να τσεκαρεις τις πληροφοριες σου.

Επισης, δεν μπορω να βρω τα “ψεματα” που λεω για το αν ο Κουπερ προστατευσε τον ΑΡΗ (που δεν μπορω να βρω πως το εκανε).

Δε νομιζω οτι ο Σ-3 οταν λεει κατι, αναφερεται στο μεσο Αρειανο.

Το θεμα ειναι οτι πολλοι περιμενουν στη γωνια μονιμα.

Ετσι και τωρα (οπως και σε καθε στραβη), καποιοι θυμουνται τον ΑΡΗ και βγαινουν απο τα καβουκια τους για να πουν οτι ο Σ-3 “εφαγε” και τον Κουπερ, γιατι απλα θελει να κανει κουμαντο.

Οταν κατηγορεισαι συνεχως και ανυποστατα, ειναι φυσιολογικοτατο να αντιδρας.

Συμφωνω οτι ο Κοντης δεν ειναι αγιος.

Αλλα υπαρχουν 2 γεγονοτα.

  1. Ο Κοντης εδωσε και δινει πολλα (δε μιλαω για τα ωφελη του, βεβαια) σε δυσκολες στιγμες.

  2. Ο Κοντης ειναι ο ορισμος του συγχρονου ποδοσφαιρικου παραγοντα. Καθε ομαδα θα ηθελε τις διασυνδεσεις του σε αγωνιστικο και οχι μονο επιπεδο.

Δεν εχω ακουσει κατι σχετικο.

Αν ξερεις κατι, πασο.

Αλλα στον ΑΡΗ της Λεσχης, για το τελευταιο πραγμα για το οποιο χρειαζεται να ανησυχησω ειναι για τα χερια στα οποια θα βρεθει η ομαδα.

ΥΓ.: Ελπιζω να σε καλυψα.

Τι να πω εγω ο γραφικος μετα και το σημερινο;;;

Τελοσπαντων, χωρις Κοκε, Πριττα, Μενδρινο, Ρουιζ και τις οποιες μεταγραφες και μετα τετοια διαιτησια, δεν εχεις την πολυτελεια να χανεις τοσες κλασικες ευκαιριες.

μαντέψτε ποιας ομάδας οι οπαδοί θα έχουν πρώτοι την ευκαιρία να σπάσουν 500 καθίσματα, να διαλύσουν τα plexiglass, να λεηλατήσουν τα κυλικεία, να σπάσουν τα ρολά που χωρίσουν στο 1/3 το ένα πέταλο και να κάψουν το δίχτυ στο καινούριο γήπεδο της λαρισας…:stuck_out_tongue:

[B]*ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΑ ΛΕΩ…ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ.!![/B]
**πάντως να γίνει κάτι θα είναι κρίμα…επειδή πάντα κάθομαι στη θύρα των φιλοξενούμενων, ντρέπεσαι να πατήσεις…ακόμη και στις τουαλέτες ντρέπεσαι να τις χρησιμοποιήσεις…
***άμα δεν κάνετε τίποτα μια που έχουμε πέσει θα δώσουμε και το ματς χωρίς αντίσταση(χαχαχα…τι αντίσταση γράφω)

http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=85774

Βαρετο ματς,λιγες ευκαιριες και οχι ιδιαιτερα σημαντικες απο τον Αρη,απολυτο τιποτα και τερμα ταμπουρωμενος ο παοκ,ξεκαθαρα για το 0-0 επαιξε και το καταφερε.

Εκνευριστικος σε μερικες περιπτωσεις με τις ατομιστιες του ο Χαβιτο,αλλα μαλλον ηθελε να πετυχει γκολ στο τελευταιο του ματς.Τελοσπαντων,παει κι αυτος.

Ο Καστιγιο ισως επρεπε να ξεκινησει παντως,παιζαμε χωρις αριστερο εξτρεμ,ο Τοχα οπου τον πηγαινε ο ανεμος βρισκοταν.

ολη τη χρονια χωρις αριστερο εξτρεμ παιζει ο αρης, ο,τι γινει απο δεξια και αγιος ο θεος
αυτος ο φατι με εκνευρισε αφανταστα

Νταξ, η Δοξα Κρανουλας ηρθε για το x και το πηρε.

Λιγο οι 11 παιχτες πισω απο τη σεντρα, λιγο ο μαλακας που σφυριζε καθε 10", λιγο η δικια μας η ανικανοτητα, ηρθε το x, που δυσκολευει αφανταστα τη συνεχεια.

Η αλλαγη του Τσεζαρεκ δυσκολεψε την ομαδα τελικα, καθως οι σεντρες επαψαν να εχουν στοχο και μεις ογκο στην επιθεση.

Γενικα, πολλα αβιαστα λαθη και κακη επιλογη στην τελικη προσπαθεια.

Παμε παρακατω.

Μη λες βλακείες. Οι ατομιστίες του Χαβίτο σήμερα, όπως και σε ΟΛΑ τα παιχνίδια του Άρη μέχρι σήμερα, είναι ο μοναδικός τρόπος να πλησιάσουμε αντίπαλη εστία. Μέχρι να μπει ο Καστίγιο αλλαγή δλδ, ο οποίος έδειξε ότι μπορεί να προκαλέσει κινδύνους -και μακάρι να μπορεί γιατί τώρα που φεύγει ο Χαβίτο δύσκολα τα πράγματα.

Εγώ μια άλλη παρατήρηση έχω να κάνω, για να μαθαίνετε μπαλίτσα. Παρατηρήστε τον κατά τ’ άλλα συμπαθητικότατο Φατί στο παιχνίδι. Όποτε είχαμε μπάλα κρυβόταν πίσω από τα μπαουγκς ή σουλάτσαρε κάπου πχιο πέρα. Μου θύμισε εμένα στο δημοτικό που φοβόμουν να πάρω μπάλα μην κάνω βλακεία, αν ήμουν ο ΜΙΧΑΛΗΤΣΟΣ θα τον βάραγα. Και με Πορτιγια/Τοχα να μην κάνουν και τίποτα παραπάνω, να πως κόβεται η ομάδα και έχεις 0 ανάπτυξη.

Μάθετε μπαλίτσα μωρέ. Και φέρτε κανάν Καρντόζο να δείτε κατευθείαν πως η ομάδα θα παίζει μπάλα και όλοι μας οι παικτες ξαφνικά θα μοιαζουν πιο γαμάτοι.

Και φέρτε και τον Ζουέλα, αμυντικός με πολλά κιλά ούμπαλα, δεν έχουν περάσει πολλοί τέτοιοι στο ελληνικό πρωτάθλημα, γιατί αν ξαναδώ Οριόλ ή ακόμα χειρότερα τον Κουλαμάρα θα πηδηχτώ απ’ το παράθυρο. Αλλά που να τους κόψει.

Το καλό που τους θέλω, να ανακοινώσουν μεταγραφή αύριο αλλιώς είναι γελοίοι. Χαβίτο για το υπόλοιπο της χρονιάς δε σου κανε, ήθελες να γλυτώσεις φραγκοδίφραγκα. Συμβολαιο προπονητη δεν έχεις, ο Μιχαλήτσιος αμοίβεται σε συμπληρωμένα άλμπουμς της Πανίνι και -καλώς- θα μείνει μέχρι το τέλος. Ο Ναφτί, ε ποιος Ναφτί, δε μας χρειάζεται. Όπως δε μας χρειαζόταν παλιότερα ο Γκιάρο για ένα χρόνο. Ε ρε γλέντια.

Το ξαναλέω, μάθετε μπαλίτσα. Όλα αυτά είναι μέχρι να μπει ο Λαμπομπαντίγια και να στάξει αίμα στο χορτάρι.

εδιτ: Τώρα είδα ποστ χαλισέκου. Πεστα το ξεσταβλι μου μέσα.

Συμφωνω.

Απλα και που μπηκε ο Καστιγιο, οταν βγαζεις τον Τσεζαρεκ με τους αλλους να εχουν στησει λεωφορειο, καταδικαζεις την ομαδα.

Ο Φατι ειναι μια χαρα παιχτης.

Κοβει, δυνατος στο ψηλο παιχνιδι, αλλα δε βοηθαει στην αναπτυξη.

Σημερα εκανε οντως απειρα λαθη, αλλα μη λεμε ο,τι να 'ναι.

Ειχαμε τετοιο παιχτη (που να κοβει αψογα και να μην ξερει και τα απειρα κανταρια μπαλα), το Βιτολο.

Και μιλαμε παιζαμε μπαλαρα ε. :?

Ναι με τους Λαζαριδη, Ροναλντο και τον Οριολ των 6 χρονων στην Πριμερα, που εχει κανει ενα (1) λαθος στο πρωταθλημα, η λυση για τα 11 γκολ σε 20 παιχνιδια ειναι ο Ζουελα. #-o

Οι μεταγραφες τελειωσανε.

Αν δεν υπαρχει κερδος για το Χαβιτο, γελαει ο κοσμος αν τον δωσουμε.

Οπως γελαει και για το Ναφτι.

Μακαρι.

αμπαλο πουστονεο,δεν μιλησα για τις ενεργειες,για τα τελειωματα του μιλησα.εκει ηταν η ατομιστια,που με λιγο μυαλο και με ενα σηκωμα του κεφαλιου ισως να εβλεπε καναν παιχτη διπλα του που μπορουσε να τελειωσει τη φαση.

βεβαια πηγε να το κανει μια φορα,που εστρωσε με το κεφαλι στον Κοκε την μπαλα,αλλα σουταρε πανω στον Κοντρερας ο αλλος.

μαθε συ λιγο μπαλιτσα μαλακα και ανεβα για κανα ματς μη σε γαμησω.
α ξεχασα,πας να πλενεις πιατα και να καθαριζεις τουλετες.χαχ.