Αρειανάρα ρε!

Μπροστα ημουνα στο σκηνικο (οχι ακριβως σκηνικο, απλα βγηκαν απο το μαγαζι οπου υποτιθεται οι γυφτοι αναγνωρισαν οπαδους του Αρη που συμμετειχαν στο περσινο ξυλο στα εγκαινιου του νεου Super-3 Κατερινης, εχωσε ο αλλος το μπουκαλι στο ματι του παιδιου και οι γυφτοπροξενοι μετα την κοπανησαν).

Οι φατσες παντως δεν ηταν γνωστες Κατερινιωτικες. Φιλοι που θα παν να καταθεσουν λενε παντως οτι αναγνωριζουν ευκολα αυτον με το μπουκαλι.

[B]Σκόρδας: «Αποσύρω την υποψηφιότητά μου»![/B]

Την απόφασή του να αποσύρει την υποψηφιότητα του ψηφοδελτίου του για την προεδρία της ΠΑΕ Άρης γνωστοποίησε ο Λάμπρος Σκόρδας, σε συνέντευξη Τύπου που παραχώρησε σε γνωστό ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης.

«Οι εκλογές δεν θα είναι καθαρές, γι’ αυτό αποσύρομαι», είπε, ενώ τόνισε: «Θα ξεκινήσω δικαστικό αγώνα σε βάρος της διοίκησης της Λέσχης και της διοίκησης της ΠΑΕ»!

Τέλος, ο πρώην πρόεδρος των «κίτρινων» συμπλήρωσε: «Καλώ τους Αρειανούς να γραφτούν μαζικά στη Λέσχη και να ψηφίσουν κόντρα στη διοίκηση Αθανασιάδη».

από την αρχή φαινόταν αυτό…ο θεός και η ψυχή του…

ε το εκανε για να υποστηριξει το βασικο αντιπαλο της τωρινης διοικησης,αν και παλι δε νομιζω οτι θα κερδισει η “Ενοτητα”.

το περίεργο είναι που δεν μπήκε υποψήφιος , άνθρωπος του μπάσκετ που έχει στα χέρια του παραχωρημένες(οχι για ιδιοκτησία…για διαχείριση…για να εχει λογο) μετοχές του αρη…
και λείπει και ο αδερφός μου γερμανια και δεν έχω μάθει τίποτα…

Aν ειναι αυτος που νομιζω καλα που δεν μπηκε μη του γαμησω ο,τι εχει και δεν εχει.

Κατα τα αλλα, καραστημενη η φαση με το Σκορδα.

Η πλακα ειναι οτι πολλοι (Αρειανοι και μη) μιλανε για “κιτρινη” φυλλαδα αναφερομενοι στα “Αθλητικα Νεα”.

:lol: βλέπω και εσύ τα ίδια με τον αδερφό μου λες…μια φορά είχε γίνει και ένα επεισόδιο στο αλεξανδρειο με αυτόν και τον αδερφό μου…και του την έπεσε ο κόσμος!!!(οχι του αδερφού μου)…και απο τότε πάντα μιλάει με τα χειρότερα λόγια για αυτόν…βέβαια και για αυτούς του του παραχώρησαν μετοχές τα ίδια λέει αλλά για άλλους λόγους…

*πρέπει να ήταν ματς που χάσατε για να μπείτε στους 4 στα πλαυ οφ…ίσως με μαρουσι, δεν θυμάμαι…
**θέλετε κουζεν ε? μάλλον αρχικά ήθελε τον μαρτιν αλλά με τον μπεο είναι δύσκολο…αλλιώς θα έπαιρνε και τον σανκαρε

Δε λεω το Δαμιανιδη, παντως.

α ναι ε?? :-k
τότε δεν λέμε για τον ίδιο…

[SPOILER]
γιατι εγώ για αυτόν λέω.:!:

να παιξουμε κρεμάλα? αρχίζει από [B]κ[/B] το επίθετο του?" :lol:[/SPOILER]

Οχι. :stuck_out_tongue:

Απλα το διευκρινιζω, γιατι με το που ειδα τον αδερφο σου στην κουβεντα, ημουν σιγουρος οτι μιλαμε για το Δαμιανιδη. :lol:

:smiley:

μιλαμε εκείνο το συμβάν στο αλεξανδρειο του είχε μείνει αξέχαστο.!! παίζει να μην υπάρχει μέρα που να μην το θυμηθεί και να βρίσει…:lol:

*σήμερα ο σακης ήταν στο γήπεδο της αελαρας

[B]Πλησιάζει σε Άρη ο Κουζέν![/B]
Πολύ κοντά στον Άρη βρίσκεται ο Ντανιέλ Κουζέν, αφού σύμφωνα με αφρικανικά δημοσιεύματα ο πρώην παίκτης της Λάρισας τα έχει ήδη βρει με τους «κίτρινους».

Από την στιγμή που η Λάρισα υποβιβάστηκε, ο Ντανιέλ Κουζέν αναζητά τον επόμενο σταθμό της καριέρας του. Ομάδες από το MLS και τη Γαλλία ενδιαφέρονται για τον 34χρονο φορ, ωστόσο ο ίδιος θέλει Ελλάδα και αφρικανικά δημοσιεύματα κάνουν λόγο πως ο επιθετικός από τη Γκαμπόν τα έχει βρει με τον Άρη και σύντομα θα ανακοινωθεί η απόκτησή του από τους «κίτρινους».

και πριν αρχίσουν οι γκρίνιες, είναι πολύ καλός και ο σακης ξέρει πως να τον αξιοποιήσει…

Με ικανοποίηση υποδέχθηκε την επανεκλογή του Θανάση Αθανασιάδη στη διοίκηση της ΠΑΕ Άρης, ο πρόεδρος και διευθύνων σύμβουλος της KΑΕ, Γιάννης [B]Διαμανίδης.[/B] Αφού τον συγχαίρει για την επικράτησή του στις εκλογές της Λέσχης, τονίζει πως θα του παρέχει απόλυτη στήριξη.

Αναλυτικά:

«Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της Κ.Α.Ε. ΑΡΗΣ συγχαίρει το Διοικητικό σχήμα ?ΑΡΗΣ Προοπτική? για την επανεκλογή του στην Διοίκηση της Π.Α.Ε. ΑΡΗΣ και του εύχεται ολόψυχα να συνεχίσει με την ίδια θέρμη το δύσκολο έργο του. Στην προσπάθειά του αυτή η Διοίκηση της Κ.Α.Ε. Άρης [B]θα είναι συμπαραστάτης σε οτιδήποτε της ζητηθεί και αφορά την [U]ενότητα[/U] και το μεγαλείο του Συλλόγου μας[/B]».

ρε Χατζηβρετα.τι κανεις ρε Χατζηβρετα.φαουλ στα 5 δευτερολεπτα με το ματς στην ισοπαλια και την μπαλα στο κεντρο?πας καλα?

Ωραιο ματσακι παντως,δεν το περιμενα.Και απολυτη ισορροπια μεταξυ των ομαδων στο σημερινο ματς,αν υπηρχε Χ στο μπασκετ Χ θα εληγε.

Εγώ πάλι πιστεύω ότι ήταν τζάμπα ήττα. Ήμασταν ένα μικρό αλλά αρκετό κλικ καλύτεροι. Λίγη σοβαρότητα ήθελε. Επίσης με εκνεύρισε ο Σλούκας γενικά.

γαμώ τα συνδρομητικά κανάλια…:?

Ε τζαμπα ηττα παντα ειναι οταν χανεις απο μαλακιες στο τελος.Αλλα νταξει 14 λαθη εκανες,καλα να παθεις.Ο Σλουκας στην τελευταια επιθεση κανει τεραστια μαλακια,εχουν ανοιχτει 2 παιχτες στο 3ποντο ελευθεροι και αυτος εχει 2 κολλημενους πανω του και παει να το τελειωσει μονος.

Και μεγαλη βλακεια του Κασιροφ εκει που κανει 2 φαουλ σε μια φαση,και το δευτερο για αψιμαχια,μετα ειχαμε αρκετα σοβαρο προβλημα στο μαρκαρισμα των ψηλων.

Aν και οσο ειναι αυτος ο πουτανας γιος στον ΑΡΗ, η αληθεια ειναι πως δεν ασχολουμαι τοσο.

Ρε πουστη Χατζηβρεττα, μας εχεις γαμησει την υπαρξη.

Περσι χασαμε το F4, επειδη σε 'κανε γιογιο το 18χρονο, σημερα κανεις στα 5" φαουλ στο κεντρο.

Να κουνηθεις δεν μπορεις, να σουταρεις δεν μπορεις, βαλε λιγο το γαμημενο το μυαλο σου να δουλεψει…

Τι παίζει με την αποχή του Super 3 ρε; Έχει σχέση με το basket;

Mα στο μπασκετ γινεται.

Εδω και καποιους μηνες …απο τοτε που ανελαβε ο σουμποτιτς.

[B]Φεύγει από το Χιούστον ο Κόκε![/B]

Σύμφωνα με δημοσίευση του ισπανού στο Facebook του είναι απογοητευμένος από αυτά που συνάντησε στο Χιούστον και θα επιστρέψει στην Ισπανία για να ακούσει νέες προσφορές.

Απογοητευμένος από την Αμερική είναι ο Σέρχιο Κόκε αν πιστέψουμε αυτά που δημοσίευσε στο προφίλ του στο Facebook.
«Έχω ένα νέο? Φεύγω από την Χιούστον Ντάιναμο, πάω στην Ισπανία να ηρεμήσω και να εξετάσω προτάσεις», έγγραψε ο ισπανός προκαλώντας την απορία των φίλων του που τον ρώτησαν γιατί πήρε αυτή την απόφαση.
«Δεν μου άρεσαν αρκετά πράγματα εδώ και κυρίως μου λείπουν πολλά πράγματα. Ελπίζω μέσα στην εβδομάδα να έχει τελειώσει το θέμα για να πάω να ηρεμήσω με την οικογένειά μου και να αποφασίσουμε από κοινού που θα παίξω στη συνέχεια», απάντησε ο πρώην παίκτης του Άρη σε μια απόφαση που δημιουργεί μεγάλα ερωτηματικά. Αναμένεται η αντίδραση της αμερικανικής ομάδας.

ε τον “παναγιωτη”…δεν την πάλεψε…