Αρειανάρα ρε!

εξαρταται ποιος θα καψει ποιον συνδεσμο. :stuck_out_tongue:

σωστό και αυτό…
επίσης θέμα παίζει και με το ποιος θα ειναι μέσα…
εγω λεω να βάλουμε μερικούς πολίτικους μέσα και να τους πούμε "εσείς είστε που βουλιάξατε τον τόπο και συνεχίζεται να μαλώνετε/συμπεριφέρεστε λες και πρόκειται για ολυμπιακος-παναθηναικος.?? αν ναι, καθίστε μέσα…[B]κάνει κρύο έξω.!![/B] "
και μετά το ανάβεις…
και αμα λάχει ψήνουμε κιόλας.

ελα ρε κριμσον.

δεν θελω να πιστεψω οτι εισαι απο αυτους που πιστευουν οτι για ολα τα ασχημα του ποδοσφαιρου φταινε οι συνδεσμοι και δεν φταινε πχ οι δημοσιογραφοι με τα απαραδεκτα εξωφυλλα στις εφημεριδες ή οι προεδροι με τις δηλωσεις τους. Απο εκει ας ξεκινησουν και αν δεν γινει τιποτα ας παρουν μετρα και για τους συνδεσμους.

ξυλο ρε συ πεφτει και σε πολλα μπαρ (κωλομπαρα και μη:p) κλειστε τα και αυτα.
ξυλο παιζουν και οι παμιτες. κλειστε τους κ αυτους.
ξυλο παιζουν και οι οργανωσεις κομματικων νεολαιων. κλειστε και αυτες.
ξυλο παιζουν και 2 οδηγοι για ενα τρακαρισμα. απαγορεψτε τα αμαξια.

γραφω ηλιθια παραδειγματα για να καταλαβεις ποσο ηλιθιο ειναι και το “για ολα φταινε οι συνδεσμοι”.

καλά τα λες αλλά στο μπαρ παίζουν ξύλο δυο άσχετοι και δεν είναι στρατόπεδο εκπαίδευσης και αποθήκη πυρομαχικών…εκτός αν τις χθεσινές μολότοφ πριν το ματς τις έφτιαξαν στο δρόμο εκείνη την ώρα.
πέρα απο την πλάκα, να μην κλείσουν ,αλλά να λειτουργήσουν με άλλο πλαίσιο…δεν ξέρω ποιο είναι αυτό και ποιος θα το καθορίσει, αλλά πρέπει…

*δεν φταίνε φυσικά για ολα τα κακά, αλλά τι σαβούρα έχει μαζευτεί σε τέτοιους χώρους δεν λέγεται…και μπορεί σε εναν σύνδεσμο που πας εσυ να είναι όλα ωραία, αλλά υπάρχουν καμιά 50ρια που είναι σκέτη κόλαση(λίγους λεω)

ουτε τα πυρομαχικα φταινε ουτε το πλαισιο τους ουτε τα μπουκαλια…κατι δοκτωρ αμοιβαδες που αποτελουν μελη τους φταινε

Τις πορείες δεν τις κάνουν επειδή γουστάρουν να την βγάζει καθαρή η διοίκηση τους, τις κάνουν γιατι είναι το μόνο που μπορούν να κάνουν, ώστε να πηγαίνει καλύτερα η ομάδα τους που όπως είπαμε την βάζουν πάνω από το ζειν τους(στην πλειοψηφία τους όμως για τα πραγματικά τους προβλήματα, δεν κατεβαίνουν να διαμαρτυρηθούν, κι όμως, κατεβαίνουν για τις ομάδες #-o )
Δεν προσπάθησα να βάλω μέτρο σε κανέναν, απλά εξέφρασα την άποψη μου για αυτήν την μερίδα οπαδών που την ομάδα την βάζουν πάνω από τη ζωή τους. Αυτοί το μόνο σίγουρο είναι ότι κατα 99% είναι μαλάκες μικροαστοί της μιζέριας και του προσκυνήματος.
Όσο για τα επιχειρήματα σου, τις φάπες, δεν περίμενα κάτι καλύτερο από σένα. Πρόσεξε όμως μην σου γυρίσει μπούμερανγκ αυτή η νοοτροπία :wink: .
Για τον κόσμο του ρούλη, έτσι κάτα μέσο όρο(πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις), είναι κυριώς φασιστάκια και με το κόμπλεξ να σπάει κοντέρ(όλοι οι οπαδοί οι ουγκανοί έχουν τα χαρακτηριστικά τους, του άρη συγκεκριμένα είναι αυτά).
Και τέλος, παρακαλώ να μην με προσβάλεις αποκαλώντας με οπάδο.
Είμαι απλά φίλαθλος.

[B]Φωτιά σε όλους τους συνδέσμους[/B]
Μπας και ξυπνήσετε

iron_aris, άσε τους clash και τα punk που ακους. Σε πήρανε χαμπάρι παλιοφασίστα κομπλεξικέ :stuck_out_tongue:

παπαρδελα απο το λιγο που διαβαζω το φορουμ εχω καταλαβει οτι εισαι καρτουν εδω μεσα οποτε θενκς και να’σαι καλα.

εσυ ρε αιονιε δεν ειπες μπραβο σ αυτους που σηκωσαν πανια βριζοντας πολιτικους;
την ιδια ωρα που εκραξες τους Αρειανους οτι δεν το εκαναν;
εσυ τωρα γραφεις

(στην πλειοψηφία τους όμως για τα πραγματικά τους προβλήματα, δεν κατεβαίνουν να διαμαρτυρηθούν, κι όμως, κατεβαίνουν για τις ομάδες

τελικα τι γινεται; εγω εγραψα οτι ειναι οξυμωρο οτι οπαδοι που κατεβαινουν για να γλυψουν πολιτικους για ενα θεμα τις ομαδας τους να βγαζουν πανια και να τους κραζουν. ή μηπως δεν ξερεις τα παρε-δωσε του Βγενο με την κυβερνηση; ή τα παρε-δωσε και τις ανοικτες τραπεζες την κυριακη του βενιζελου και του ψωμιαδη για τον παοκ;

να λεμε τα πραγματα οπως ειναι ετσι;

ΟΠΑΔΟΣ φιλε μου ειναι αυτος που δεν γουσταρει να βλεπει αθληματα αλλα μονο την ομαδα του. τι το κακο βρισκεις σ αυτο δεν μπορω να το καταλαβω.

ασε που το

Για τον κόσμο του ρούλη, έτσι κάτα μέσο όρο(πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις), είναι κυριώς φασιστάκια και με το κόμπλεξ να σπάει κοντέρ

οχι μονο δειχνει οτι εισαι οπαδος αλλα και οτι εισαι λοβοτωμημενος και να κοψεις τα σπορ του βορρα γιατι θα καει ο εγκεφαλος σου.

Δεν είπα μπράβο ακριβώς, είπα ότι ακόμα και “για τα μάτια του κόσμου” να το έκαναν, κάτι είναι και αυτό τουλάχιστον.

ωχ μωρε μαλακα,τα περι “κατα μεσο ορο φασιστακια” τι τα πετας ρε παπαρα αφου δεν εχεις ιδεα.

Εγω παντως σας λεω ‘‘κνιτες των γηπεδων’’ (τους σουπεραδες βασικα). :stuck_out_tongue:

Βλακας εισαι, οχι φιλαθλος. :wink:

Ειχα σκοπο να σου δειξω ποσες φορες εκαναν σημαντικα πραγματα εκτος γηπεδων αυτοι που αποκαλει ανεκδιηγητους, ηλιθιους, φασιστακια ή ο,τι αλλη μαλακια εχει κατεβασει το λειψο μυαλο σου απο χτες.

Το παραταω και ζηταω συγγνωμη που οι οπαδοι της ομαδας μου δεν εκαναν μια κινηση “για τα ματια του κοσμου”, αφου αυτο ηθελες και σου αρκει, την οποια δεν εκαναν (απ’ οσα διαβασα, σορρυ αν κανω λαθος) ουτε οι οπαδοι της ομαδας σου την Πεμπτη.

Και αφου πανω απ’ ολα ξερεις οτι εμεις που ειμαστε οπαδοι (και δε μας προσβαλλει ο ορος) δεν ασχολουμαστε με τις ζωες μας, δεν κατεβαινουμε σε πορειες και γενικα κοιμομαστε.

Περαστικα.

άμα οι ίδιοι 300 κάνουν αιμοδοσία την τριτη και την κυριακη στο γήπεδο της λαρισας στείλουν σε νοσοκομείο ηλικιωμένο για να του πάρουν την είσπραξη και τα νερά, ποια πλευρά τους κερδίζει??

*βέβαια οταν έχεις πρόεδρο κάποιον που για αυτό λέει, [B]ε δεν έγινε και κάτι, θα πληρώσουμε τα νερά[/B], τι περιμένεις…γεια σου ρε λαμπρο…
**τον οπαδό δύσκολα να τον πείσεις για κατι και δύσκολα θα παραδεχτεί κάτι
***οπως λένε και πολλοί εδω στη λαρισα, εμείς είμαστε οπαδοί δεν είμαστε φίλαθλοι…περίεργο που το λένε μόνο [B]ΗΛΙΘΙΟΙ[/B]

Μπετόβλακα αηρονάρη, δεν είπα ούτε μπράβο όυτε ότι είμαι χαρούμενος που κάναν μια κίνηση για τα μάτια του κόσμου, αλλά όταν οι προσδοκίες μου είναι ανάλογες της άποψης μου για αυτούς(πάτος), τότε ναι, κάτι είναι και αυτό.

Στο ποστ μου, που να μην έγραφα το “πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις”…

Εσύ πάντως όταν μπλέκεται ο ρούλης στο οτιδήποτε συζητάς, για κάποιο λόγο το iq σου πέφτει κατακόρυφα, γιατί άραγε;

Α, δηλαδη υπαρχουν και 5-6 εξαιρεσεις Αρειανων που δεν ειναι “κατα μεσο ορο ΚΥΡΙΩΣ φασιστες και κομπλεξικοι”.

Και μετα απο αυτη τη φραση μιλας για IQ. \:D/

E, ωραια, γιατι δεν πηγες να τα γραψεις την τελικη στο τοπικ της ομαδας σου που επαιζε κι αυτη εντος την Πεμπτη απ’ οσο θυμαμαι;;;

ΑΡΗΣ ΡΕ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

κατά μέσο όρο+κυρίως είναι ένας συνδυασμός που χρησιμοποιείται, το κυρίως μπήκε αντί για “σχεδόν όλοι”. ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΠΙΑ; απαπαπαπαπαπα…

Την Πέμπτη καλά τα άκουσε ο ΓΑΠ(και η μάνα του), για πανό να σου πω την αλήθεια δεν είδα κάτι(δεν ήμουν και εκεί για να ξέρω, δεν σκάνναρε όλη την κερκίδα η κάμερα να πούμε), δεν έγινε και μανούρα(μπορεί να μην έχουνε οδηγίες στην UEFA να διακόπτουν για πολιτικού περιεχομένου). Οπότε δεν γνωρίζω για να σου πω στα σίγουρα ότι είχαμε πανό.

Μια κούραση και μισή είστε ρε σκουλήκια

Καταλαβαινω οτι “κατα μεσο ορο+κυριως”=“σχεδον ολοι” …δε ζητησα εξηγηση.

Αυτο που δεν καταλαβαινω (και ισως χρειαζεται εξηγηση) ειναι το ποσο γιδι εισαι για να αποκαλεις μια τοσο μεγαλη ομαδα ανθρωπων φασιστες.

Αυτο ηταν το θεμα απο την αρχη κι οχι αν εκανες καποιο γραμματικο λαθος (που δεν εκανες και δε με νοιαζει κιολας).

ποση ασυλεια εχουν αυτα τα παοκια μεσα στην πολη…??παλι σκηνικο χθες παλι πιασανε ΜΟΝΟ αρειανους…και επειδη τα σκηνικα πληθαινουν καλα θα ειναι αυτα τα φιλοι με τους μπατσους αρειανοι καταδοτες και λοιπες μπουρδες που βγαζετε απο το κεφαλι σας να τα κοψετε…τα γεγονοτα μιλανε…
και αν εκαναν κατι παρανομο οι δικοι μας πρεπει να μπουν μεσα!! αλλα γιατι σε ΟΛΑ τα σκηνικα συλλυψεις ΜΟΝΟ απο την μια μερια…?παοκια ξευτιλιζεστε οπαδικα συνεχως…

H προσωπική μου στατιστική αυτό το πόρισμα έβγαλε :wink:
Προφανώς μιλάω για τους οπαδούς ε και όχι για τους απλούς φιλάθλους.
Είναι ευρέως γνωστό έτσι κι αλλιώς και το παραδέχονται ακόμα και κάποιοι δικοί σας.
Επίσης με συνθήματα απελευθέρωσης για χρυσαυγίτες που ήταν μέσα για επιθέσεις κατά αλλοδαπών(άσχετα αν είναι αρειανός) :roll: και άλλα