Αρειανάρα ρε!

Νταξ, αμα ειναι ευρεως γνωστο και το χει βγαλει και η AioniosSportsData, δεν εχω να πρσθεσω κατι. #-o

Για να μην πω για τα “ντοκουμεντα” (λολ) που αναφερεις και μου κλεινουν το στομα. :frowning:

Να πω οτι μιλουσες για μικρα ποσοστα, που υπαρχουν και σε σας και σ’ ολες τις ομαδες (πλην Ηρακλη ισως), να το καταλαβω …η επιστημη απο δω και περα σηκωνει τα χερια ψηλα

Tεσπα, αφου δεν την παλευεις μια, δεν το συνεχιζω και γω…

AioniosSportsData χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!

τι; για εξηγα λιγο :roll:

τι να εξηγησει αυτα που λεει δεν εχουν συμβει ΠΟΤΕ!
ετσι του μαθανε και αυτου τι φταιει το παιδι μεσα στην προπαγανδα μεγαλωσαν…
εδω τους εμαθαν οτι ειναι οι πιο γαματοι οπαδοι οτι τους γαμανε ολους οτι ειναι οι πιο δυνατοι οτι ειναι ανικητοι και το πιστευουν και το υποστηριζουν…:wink:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1246424&postcount=880

μπραβο στις γριες!

ε ρε τους τσιμεντολιθους…

ανάγνωση δεν σου έμαθαν στο σχολείο;

τελος ο Τσιωλης,οπως ολοι περιμεναμε.

και νταξει οι φημες με κανουν να γελαω,δηλαδη εκπτωτικη καρτα εχει ο κοντης απο τον ολυμπιακο βολου και ψωνιζει μονο απο κει?

για τον προπονητή του βολου λες…? είχε ακουστεί πριν ενα μήνα σχεδόν
εσύ ποιον θες δηλαδη?
τον κουπερ πίσω θα τον ήθελες? (λέγαν οτι δεν πάει καλά)

Ποιος Κούπερ μωρέ. Ας δώσουν λεφτά να πάρουν κανά παίχτη της προκοπής και όχι “βρήκα τελευταία στιγμή στο πανέρι 5 αθλητικά παπούτσια στράηκ, ας τα πάρω, δεν πειράζει που είναι και τα 5 για το δεξί πόδι”

Γελοιότητες. Δώστε και τον Τσέζαρεκ στη Δράμα να πάω εγώ να παίξω στην κορυφή της επίθεσης.

ναι αλλά ποιος ο ενας , ποιος ο άλλος, κάποιον πρέπει να πάρει :stuck_out_tongue:

Ε ας πάρουν κανά φθηνό σπανιόλο, λες και θα έχει διαφορά. Να χρυσοπληρώσουμε τον Κούπερ για να παίξει μπάλα με κουτσό ρόστερ 100 παικτών (μιλάμε για κατόρθωμα ε) τι να το κάνεις.

Και ας ελπίσουμε του χρόνου να δούμε κινήσεις επαγγελματικής ομάδας. Νυσάφι πια.

εδιτ: ειπα νυσάφι και θυνήθηκα τον γιαννη τον χρυσάφη. ωραίες εποχές :’)

και ο προπονητής του βολου ψιλό-φθηνός είναι…

Kαιρος ηταν …καρκινο βγαλαμε.

Τωρα, επειδη λειπω ολη μερα και δεν εχω διαβασει τιποτα, ελπιζω οι “φημες” που λετε να μην ειναι οι ιδιες με τις χτεσινες.

ενα ονομα:

Ογιος.

τον θες πισω ή εννοεις οτι ενεπλακη στις φημες το ονομα του?

τον θελω.

οπως και μεγαλη μεριδα του κοσμου.

αυτη την στιγμη η ομαδα θελει μια τονωση ηθικου…
ο μονος που μπορει να το κανει αυτο -νομιζω οτι- ειναι ο Ογιος.

Πηραμε λενε τον Προμπριενζ…η καπως ετσι.
Στοιχημα εντελως. Η γιαγκελονια θυμαμαι ηταν αρκετα σφιχτη ομαδα…αντε να δουμε

ΑΡΗΣ ΡΕ!!
καλη αρχη στον προπονητη ελπιζω να βγαλει τη χρονια…