Αρειανάρα ρε!

και αντε να δουμε ποσο καιρο θα περιμενουμε τον Καστιγιο να παιξει…μπαλα.

Κυριως αυτον εννοω ως “ντιβες που απλα παιρνουν λεφτα και ξυνονται”.

ναι το καταλαβα.

παντως για τους “μικρους” που λες αν και ειμαι 100% συμφωνος, δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι και αλλοι συνΑρειανοι συμφωνοι με την ιδεα οτι ισως χρειαστουν καποια χρονια -2,3- μεχρι να “ψηθουν” και -ισως- αυτα τα χρονια η ομαδα να μην παει τοσο καλα.

στα λογια πολλοι λενε/με “ναι να βαλει μικρους να παιξουν” αλλα ξερεις οτι αυτο εχει και “κινδυνους” που μερικοι δεν θα τους αντεξουν.

δεν ξερω που ανηκεις εσυ, αλλα θα ηθελα να μαθω:D

[B]Δοκτωρα[/B], σε αυτη την κουβεντα, υπαρχει ενας ακομη παραγοντας, ο οικονομικος, που εχει αμεση σχεση με τη βιωσιμοτητα της ομαδας.

Αν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι οτι θα βγαινουμε καθε χρονο Ευρωπη, εγω μετα χαρας να δω μια ομαδα νεανικη, που ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ, γιατι αυτος ειναι και ο τροπος να κερδισεις στο συγχρονο ποδοσφαιρο.

Μεχρι να ειμαστε σιγουροι οτι θα γινει κατι τετοιο, ή αλλιως, μεχρι να ειμαστε σιγουροι οτι δε θα μας κοβουν καθε χρονο 10-15 βαθμουλακια για να χανουμε την Ευρωπη , το μονο που μπορουμε να κανουμε (και δεν καναμε μεχρι τωρα σε γενικες γραμμες) ειναι να παιζουν μερικα μονο παιδια σε ενα συνολο με πιο εμπειρους παιχτες.

[B]Θεριε[/B], ο Αγγελουδης επαιξε στα Γιαννενα σαν αλλαγη.

α οκ,δεν το χα δει εκεινο το ματς.

Το λεω παντως με βαση το οτι ο Γιαννιωτας σημερα ηταν καυλωμενος και επαιζε σαν λυσσασμενος,και μαζι με τον Βελλιδη ο κορυφαιος μας.Και ενας λογος που το ειπα ειναι οτι οταν μετα απο 8 ματς παιχτες που πηρες με την προοπτικη να πρωταγωνιστουν ειναι σχεδον ανυπαρκτοι μεσα στο γηπεδο και εχουν κατσει πανω στα λεφτα τους,ε ισως ειναι καλυτερα να δωσεις ευκαιρια σε καποιους πιο μικρους να δειξουν τι αξιζουν.Ειδικα στην περιπτωση του Αγγελουδη ας πουμε,δεν εχουμε και κανεναν σοβαρο στραηκερ,ανετα μπορει να τον βαλει σεντερ φορ σε καποιο ματς.Ο Σολτανι στην κορυφη ειναι αστειος.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΙΚΗ!!
ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΡΕ ΛΥΣΣΑΣΜΕΝΟΥΣ ΓΑΜΩ!!!
μπραβο σε Γιαννιωτα Καζναφερη Βελλιδη

πάντως ο διαιτητής δεν πέτυχε φάση

αθλιος ητανε…!
ΑΡΗ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

κριιμμμαααα…μάλλον δεν μετράει το καλάθι, αλλά εφόσον το πήγε εκεί το ματς έπρεπε να το κερδίσει ο αρης…

νομίζω ότι ένας από τους δύο παίκτες του οσφπ που πήδηξαν για την τάπα τράβηξε το διχτάκι, αλλά μπορεί και να κάνω λάθος (it has happened before).

εντωμεταξύ, ο διαιτητής που το έβλεπε και το ξανάβλεπε, υπήρχε περίπτωση να έλεγε “α, σόρυ, δεν είδα καλά, τελικά μετράει”;

ναι,μπορουν να δουν ρηπλεη και να αποφασισουν μετα.
Αλλα για πειτε,τι παιχτηκε,ειδα οτι χασαμε εναν ποντο απο γαυρο.ΜΑΣ ΣΦΑΞΑΝΕ?ΠΑΡΑΓΚΑ?

βασικά άνοιξε ο κώλος του σπανουλη…αυτό έγινε…ειδικά στο καλάθι και φαουλ, απορεί κανείς πως μπήκε…

Δε μας σφάξανε. Όντως δεν έπρεπε να μετρήσει. Κρίμα για τη προσπάθεια ρε γαμώτο. Άρης-Σπανούλης 2, τι να κάνουμε.

Βρείτε μου σε βιντεάκι την καρφωματάρα Κερούς να ταβλώσουμε.

ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΡΕ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΡΟΜΠΙΕΡΤΖ :expressionless:
Εχω να δω τετοιο ξεκινημα απο τον Αρη χρονια

Δες εδω πραγματα.6 φασεις και 2 γκολ σε ενα ημιχρονο.
Τι γινεται ρε πουστη.

[SIZE=“6”][COLOR=“Red”][B]ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ ΚΑΣΤΙΓΙΟ. . . [/B][/COLOR][/SIZE]

ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΤΑΓΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ

τραγικός ρε φίλε…

:lol::lol::lol:

Βρήκαμε το Σαλπιγγίδη μας, επικό κράξιμο απ’όλο το γήπεδο. Ρε τι ματσάρα κάνει ο Φατί!!

τεραστιο ματς φατι αλλα και τοχα,επιτελους εκανε αυτα που πρεπει να κανει ενα χαφ.

καστιγιο γαμιολη μην ξαναδεις ουτε 18αδα ποτε,μαλακισμενο.