Αρειανάρα ρε!

Δε μας βλεπω να ανεβαινουμε με τιποτα με αυτη τη διοικηση-φαρσοκωμωδια που εχουμε…

πρωταθλημα ουτε στη Γ?

https://vine.co/v/e2LgU9HlIWv

Με τέτοιο λογότυπο θα γ@@@@με φέτος

Στο μπάσκετ πάμε γερά για τα 3000 χιλ διαρκείας μιας και αυτην την στιγμή είναι στα 2200 περίπου

Ωραία ομάδα έχει φτιάξει ο Πρίφτης, μπράβο του.

Όλο το κρέντιτ για τον φετινό Άρη ανήκει στον Πρίφτη. Ήδη από πριν αρχίσει η σεζόν διαφαινόταν η δουλειά που γινόταν -κυρίως βάσει επιλογών- και αυτό μετουσιώνεται από νωρίς στο παρκέ.

Επική νίκη και φοβερή αμυντική λειτουργία σήμερα.

Άντε μπας και δούμε φέτος άσπρη μέρα σε Ελλάδα και Ευρώπη!

Μεγάλος Πρίφτης ακόμα μια φορά. Περήφανοι για την υγιή και δυνατή ομάδα φέτος.

Το πιστεύω ακράδαντα ότι αν είχε ένα πρωτοκλασάτο βαρύ σέντερ και ένα δυνατό μπακαπ τριάρι ο Πρίφτης θα είχε ομάδα που θα στεκόταν άνετα Ευρωλίγκα.

Να δούμε πού θα φτάσει κι έτσι όμως, το μόνο που με φοβίζει είναι ότι είμαστε εύθραυστοι, υπό την έννοια ότι οποιοσδήποτε πενταδάτος τραυματισμός θα μας πάει πολύ πίσω γιατί δεν έχούμε το βάθος

Δεν έχω ξαναδει τέτοιο πράγμα σαν αυτό που έγινε σήμερα στο κηφισιά άρης.

Πέρα απο το αυτοκαλάθι η πάσα πιάνεται για ασίστ? :stuck_out_tongue:

Εν τω μεταξύ καθόμουν 3 ώρες ξερωγω και το έβλεπα και έτσι όπως ήρθε δεν μπορώ να πω ότι το χάρηκα. Ήταν και χωρίς περιγραφή και αναρωτιόμουν αν έγινε κάτι που δεν έπιασα ξερωγω.

Πάμε γερά Αρειανάρα!

Βρισαν εν χορω τη μανα του Διαμαντιδη, μπορει να κατοχυρωθει υπερ του ΠΑΟ. Μη βιαζεσαι να πανηγυρισεις. :stuck_out_tongue:

Κακώς τη βρίσανε οι κάφροι, αλλά μη μου το χαλάς τώρα :stuck_out_tongue:

Παμε ρε Αριαναρα!!!Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει…όσο δύσκολο και να είναι μεσα στο ΟΑΚΑ δώστα όλα

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία… για να δούμε, αν θα αφήσουν να γίνει κανονικό παιχνίδι στο οακα.

αναρωτιομουν να κανω ή να μην κανω ποστ σ ενα θρεντ που εχει να γραφτει κατι απο το 2016;

τελικα θα κανω αλλα για να δωσω συγχαρητηρια στον κοσμο της παναχαικης εχθες και για την ατμοσφαιρα που εκαναν αλλα και για την φιλοξενια τους σ εμας που πηγαμε να δουμε Αρειαναρα ρε!

παντα τετοια

3 Likes

Επειδή σε λίγο θα βγω για ξύδια…10418849_1590536484600885_8010013145463689710_n
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ !!
Ἐγένετο ἐν Θεσσαλονίκῃ τῇ 25η Μαρτίου 1914
1914-2018…104 ΧΡΟΝΙΑ ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ

5 Likes

Χρονια Πολλα αγαπη μου γλυκια

1 Like

Κανα Bulldog Festival θα κανετε;