Αρειανάρα ρε!

Bulldog Festival ρε φίλε! Είχαν παίξει τότε τα Πράσσειν Άλογα! Ξέρει κανείς τι γίνεται με τα Πράσσειν Άλογα; Πρέπει να το έχουν διαλύσει εδώ και χρόνια, δυστυχώς. Ήταν μπαντάρα!

Αμα θελει ο Καρυπιδης φερνει και τους Μεταλικα στο Χαριλαου (η στο Παλε για να εχουν και το indoor show)

2 Likes

Στο +10 απo την 3η παναχαικη μαλλον ανεβαινουμε αν και περασα καλα στις διαφορες εδρες κατω απο το αυλακι που εχω παει αφου μενω αθενς και στην β δεν υπαρχει η καφριλα της σουπερλιγδας αλλα τι να κανεις; :grinning::grinning:

μπασκετακι καναμε βημα παραμονης γαμω τον θεο τους οσους μας εφεραν σ αυτη την θεση

χρονια πολλα στην συλλογαρα μας με ευχες για να -ξανα-δουμε ασπρη μερα

1 Like

Ουτε την οδοντογλυφιδα του Λάρσαρου δεν μπορει να φερει :joy:

1 Like

Χρόνια πολλά και καλή επάνοδο!

3 Likes

Ειναι η αληθεια οτι λειπει ο Αρης και ο Ηρακλης απο την σουπερλιγδα. Θα θελα και ΟΦΗ κ Παναχαικη.

2 Likes

ακουστε

2 Likes

ΞΥΠΝΑ ΚΑΡΥΠΙΔΗΗΗΗ!!!

ωωωωωωωω πουσταραδες :notes:

δεν γινεται να μην γραψω σημερα

0-3 στην Λαμια με πολυ καλη μπαλιτσα και υποσχεσεις για το μελλον αλλα την μπαλα χαμηλα οπως λεμε

BRUNO GAMA TIN DIKEFALI TIN KOTA TIN POUTANA :smiley:

2 Likes

Με το 0-3 είμαστε πρώτοι στην βαθμολογία :stuck_out_tongue::sunglasses:

Εχει πλάκα που πολύς κόσμος έκραζε για τις μεταγραφές. Πολύ κοντοί οι παίκτες… με ένα αμυντικό χαφ θα μας παίρνουν το κέντρο τα λιμά της κατηγορίας που παίζουν 3-6-1 και διάφορά άλλα τέτοια έχουν ακουστεί.

Πολύ θετικά σημεία η ομάδα, με αντίπαλο που σίγουρα δεν προιδέαζε για ανοιχτό ποδόσφαιρο. Ανετα μπορούσε οποιαδήποτε ομάδα να κολήσει στον βούρκο. Εμείς αντιθέτως είχαμε συντριπτική κατοχή μπάλας και παίξαμε ποδόσφαιρο.

4 Likes

γενικα εδειχναν μια σιγουρια οι παιχτες για το τι εχουν να κανουν στο γηπεδο και για 1η φορα μετα απο χρονια αυτο το αισθημα του “τωρα θα το φαν οι μαλακες” και τους αγχους δεν το ειχα

πολεμο αυριο με την τουρκια να τελειωσει το πρωταθλημα να coming home :grinning::yum:

1 Like

τριβω τα ματια μου…τσιμπαω τον εαυτο μου…
μπραβο ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ μου.
VAMOS!

1 Like

Τι πράμα είναι αυτός ο Γκάμα ρε, που τον βρήκατε; :open_mouth:
Εντωμεταξύ με τέτοιο κέντρο απορώ που θα βρει θέση ο Σιώπης και ο Μαρτίνες.

2 Likes

το ενθαρρυντικό είναι ότι παίξαμε καλό ποδόσφαιρο σε ένα χωράφι

καλή χρονιά να έχουμε…

ΜΟΝΟ ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ!

1 Like

Ο Γκαμα ειναι γνωστος παιχτης και σε καλη ηλικια. Οταν ακουσα οτι παει Αρη απορησα. Πολυ καλο ξεκινημα

1 Like

Παιχταρας ο Μπρουνο Γκαμα.Η ποιοτητα δεν κρυβεται ακομα και σε περιεργο αγωνιστικο χωρο.

1 Like

Οι 3 αρρωστες τρίπλες που έκανε και το γκολ του είναι φάσεις που σε κάνουν να πληρώσεις εισιτήριο να τον δεις.

1 Like

2η πολυ καλη νικη σημερα

καποιοι θα πουνε -κ λενε ηδη απο εδω κ απο εκει- οτι ημασταν μετριοι σημερα αλλα ετσι κ αλλιως ο αρειανος αλλα και γενικα ο ελληνας δεν ξερει μπαλα οποτε παμε πασο.

2η κυριακη που δεν εβγαλα τον λεγομενο “καρκινο” και εβλεπα οτι η ομαδα θα παρει την νικη ετσι κ αλλιως. ισως θα ελεγα στην αμυνα δεν ημασταν τοσο καλοι γιατι η αελ εβγαλε 2-3 επικινδυνες φασεις κυριως απο χαζομαρες των αμυντικων μας -ετσι κ αλλιως το 80% των γκολ απο λαθη μπαινουν-

εντος με λεβαδειακο το επομενο μετα απο την διακοπη

1 Like

Ελπίζω η διακοπή να μας κάνει καλο

1 Like

Δεν μου αρεσει μέχρι στιγμής ο Άρης. Αν εξαιρέσεις 2-3 φάσεις που δείχνει την ποιότητα μερικών παικτών η ομάδα έχει θέματα.