Αρειανάρα ρε!

Να…

Διάστρεμμα ο Κάλβο…
Στο τελος θα πεσει και το γηπεδο! ελεος

ρε αρειανοι… εγινε τπτ με τον super-3 και τους παλαιμαχους η κατι τετοιο?
κατι ακουσα χθες στον ραπτοπουλο,αλλα δεν καταλαβα…
ξερει κανεις κατι?

Eγω εμαθα οτι ο Σκορδας μαλωσε στο γηπεδο με τον Παναγουλια. Ο 2ος εβγαλε ενα προσωπικο του βιβλιο σαν βιογραφια, αλλα ο Σκορδας δεν το εβαλε στην μπουτικ του Αρη και τα πηρε ο Παναγουλιας.
Εγω ειμαι με τον Σκορδα παντως, αφου δεν ειναι ιστορια του Αρη στα @@ μου.:stuck_out_tongue:

ναι αυτο το ακουσα και γω και μαλιστα ο παναγ. πρεπει να την εκανε και απο το Βικελιδης
τωρα δεν ξερω αν εχει σχεση αυτη η κοντρα με αυτο που ρωτησα (αν ισχυει βεβαια…)

Γκολαρα το χθεσινο του Αρη. Θα πρεπει ο Ντουσκο να τους βαζει κασσετες της Man.Utd. του '98-'02. :stuck_out_tongue:

Γκολαρα ηταν σιγουρα.Αν και ο Ιβιτς πεταχτηκε σαν … και εβαλε το γκολ.

Χαχαχα ναι,ο Κοκε αν δειτε του φωναζει και τεντωνει τα χερια οταν τον βλεπει να κινειται προς την μπαλα,σα να λεει “Ασ’το ρε μαλακισμενο δικο μου ειναι!”

Εγω γιατι νομιζω οτι του φωναζει: “βαλτο ρε μαλακισμενο μην σε μαμησω!”:lol:

Η 4η θεση μαλλον θεωρειται πλεον σιγουρη. Για να δουμε…

Μετακομίζει στη Θέρμη ο ¶ρης

Την κατασκευή δύο γηπέδων που θα στεγάσουν την ποδοσφαιρική και την μπασκετική ομάδα του ¶ρη ανακοίνωσαν οι πρόεδροι της ΠΑΕ, της ΚΑΕ και του Ερασιτέχνη, Λάμπρος Σκόρδας, Θανάσης Τζεβελέκης και Νίκος Παπαδόπουλος, αντίστοιχα. Σύμφωνα με τις εξαγγελίες των «κιτρίνων», θα δοθεί αντιπαροχή το «Κλεάνθης Βικελίδης» και θα χτιστούν στην περιοχή της Θέρμης ένα γήπεδο ποδοσφαίρου, χωρητικότητας 32.000 θεατών και ένα γήπεδο μπάσκετ χωρητικότητας 8.000 θεατών.

:smiley: :smiley:

Ναι το ειδα το νεο κ εγω,μεχρι το 2014 που ειναι τα 100 χρονια μας θα χουμε μετακομισει στα νεα μας γηπεδα ειπαν.

Μεχρι κι εγω που δεν ειμαι Αρης βαρεθηκα να βλεπω στις εφημεριδες ,να ακουω στα ραδια,και να διαβαζω στα site για τον μπαγεβιτς που θα παει στον ΠΑΟ…Δλδ ελεος… Και σαν μην εφταναν ολα αυτα,βγαινει κ ο πουρουπουπου να πει “εχω πληροφοριες οτι ο μπαγεβιτς εκλεισε στον ΠΑΟ”,κατι που φυσικα προκαλεσε την αντιδραση του σκορδα και πολυ καλα τους τα εχωσε ασχετα αν τον εκλεισαν το τηλεφωνο!:stuck_out_tongue:

Μα δεν σεβονται τπτ πια…

να φανταστω οτι τσαντιζεσαι και για τον δωνη…

Εχω την ιδια απορια με τον αποπανω.

Η απαντηση ειναι ναι.

Nαι και για τον Δωνη,εχει κλεισει στην ΑΕΚ,μια ανασα απο την ΑΕΚ ,99,9% ο Δωνης στην ΑΕΚ, εεεεε…:?

Ευχαριστα νεα για τους Αριανους τα νεα γηπεδα για τις ομαδες τους.
Η Θερμη που ειναι ? Αντε σιγα-σιγα να φτιαξουν ολοι γηπεδα,αν και το
Βικελιδης δεν με χαλαγε απο την τηλεοραση τουλαχιστον.

Εκτος πολης ειναι,αρα δυσκολευει τον κοσμο καπως αυτο,αλλα μεχρι τοτε θα χουμε και μετρο και ισως και κρεμαστες γεφυρες να πηγαινουμε.
Το Χαριλαου παντως εμενα μου αρεσει πολυ,ειναι και κοντα στο σπιτι μου,μια χαρα μου καθεται :stuck_out_tongue:

Τρελο γελιο! http://www.youtube.com/watch?v=cO5OOclVMhI&feature=related

Λέσχη Φίλων Ηρακλή Κομοτηνής?
Yπαρχουν? :-s