Μέσα Μαζικού Κειθεδωθισμού

Topic αφιερωμένο στα μέσα που σε πάνε κείθε δώθε.
Λεωφορεία,Μετρά,Τράμια,Ηλεκτρικοί,Τρόλεϊ κλπ…
Κοντέψαμε να φάμε 3 σελίδες στο “μου τη σπάει” για το Μετρό,οπότε κρίνω ότι τούτο το τοπικ εξυπηρετεί σοβαρό σκοπό και δεν είναι ανούσιο α:-s
Εμπειρίες από δαύτα λοιπόν,πως είναι το ταριφοστόρι του βόρειου που δεν έχει μετρό,εμείς έχουμε κι ανοίγουμε και τοπικ για δαυτο αμα λάχει.

Αρχίζουμε με αυτή τη συγκονιστική φωτό,που βρήκε το τοπικ-σπίτι της.

Ειχα παρει προαστιακο, και αντι να παω προς “Αεροδρομιο”, πηγα προς “Κιατο”…#-o

Ευτυχως το καταλαβα πριν φτασω Πελοποννησο…

8O 8O 8O

Και περιμένεις εσύ μετά απο αυτή τη φωτό να σου γράψει ο άλλος τη γνώμη του για τα λεωφορεία και τα τρόλεϋ???

ναι:roll: :roll: :roll:

την αγαπάω και την παντρεύομαι την κοπελιά ε

αν μπεις σε τούτο το φόρουμ και δεις τη φωτό σου,στείλε πμ.έχω και χτήμα με ελιές

Παρακαλουνται οι αρρενες συμφορουμιτες οπως να περιλαμβανουν σε καθε ποστ τους την ανωθι φωτο προς τερψιν οφθαλμων.Εστω η υπαρξη της μια φορα σε καθε σελιδα κρινεται νομιζω απαραιτητη και αν δε συμβει κατι τετοιο παρακαλουνται οι θεαρεστοι mods να επιληφθουν παραχρημα την αποκατασταση της.

'Νταξει, επος, τι να γραψουμε τωρα???

[SIZE=“6”]K Ω Λ Α Ρ Α [/SIZE]

ρε φευγεται απο το τοπικ … ντροπη σας

[SIZE=“7”]ΛΑΡΑΑΑΑΑ[/SIZE]

=P~ =P~

αμα πεταχτεί κανας mod τον έχω σφάξει ε,μα την παναγία

*να τσεκάρετε πάντα μετά την ακύρωση του εισιτηρίου αν πράγματι γράφει τίποτα πάνω,γιατί την έχω πάθει και έπεσα και σε έλεγχο μετά α:-s
θέλω να δείρω μια μέρα τους ελεγκτές που σου ζητάνε πάσο μόλις τους δείξεις το μειωμένο εισιτήριο…

Παλι καλα που το τελευταιο ποστ ειναι σχετικο με τα ΜΜΚ αλλιως ημουν ετοιμη να πεταξω δηλητηριο.:roll:

Όποιος βρει σχετική φώτο καλύτερη από τούτη δω και την ποστάρει έχει χρηματικό έπαθλο. Ε του μπούστη, από 10 ευρώ να βάλουμε ο καθένας νομίζω ότι είναι σοβαρό έπαθλο.

Ισχυει ακομα στην σαλονικα να χτυπας το εισητηριο 4 φορες μεσα στην ιδια ωρα?
Και κατι αλλο τι κανατε οι Αθηναιοι προ-μετρο ?Πως ζουσατε ?

προmetro δεν υπήρχε ζωή. κάτι σαν την pro-icon era πχ

Απλα για να παμε καπου φευγαμε απο το σπιτι μας 4 ωρες πιο πριν…#-o

Περα απο την πλακα εχω ανεβει μια φορα προ-μετρο στην αθηνα που δεν ηταν εκδρομη σχολικη ή γονεις μαζι.
Επρεπε δηλαδη να κινηθω μονος μου και ευτυχως που περναει ο ηλεκτρικος κοντα στο Gagarin γιατι αλλιως
ποιος ξερει ποση ωρα θα το ψαχναμε.

Αυτό ακριβώς αναρωτιόμουν σήμερα στο μετρό! Αλλά και πάλι χάλια τα’χουν κάνει με τους σταθμούς και δε διορθώνεται αυτό. [-X

Το μετρό περνάει μέρες παρακμής…Νωρίς το απόγευμα,σε τερματικό σταθμό να περιμένεις 6 λεπτά??έλεος…

Πιστευω οτι ολοι θα συμφωνειτε με την αυξηση του ωραριου των δρομολογιων μεχρι τις 2 τα ξημερωματα.

εννοείται!κι ακόμα παραπέρα!
κι ας είναι ακριβότερο το εισιτήριο κείνες τις ώρες…κι ας βγάλουν και τα καθίσματα.κι ας παίζει megadeth στα ηγεία.

Ιστορία:είχα μόλις πάρει το Dawn και το Gavitation vol.3.Πήρα το λεωφορείο για να φτάσω πιο αργά σπίτι και να τα απολαύσω με την υσηχία μου.Διάβαζα,διάβαζα,διάβαζα,ε,κάποια στιγμή θυμήθηκα τη στάση που έπρεπε να κατέβω και συυνειδιτοποίησα ότι την είχα περάσει προ πολλού.Τελικά κατέβηκα και πήγα να περιμένω το λεοφορείο που θα με πήγαινε πίσω.Για να περάσει η ώρα διάβαζα και τελικά έχασα και το λεωφορείο της επιστροφής.Αλλά άξιζε το κόπο,τελίωσα και τα 2 έτσι και από τότε τα έχω διάβασει άπειρες φορές.

ενικά αυτό μου συμβαίνει συνέχεια,να διαβάζω κάτι στο λεωφορείο και να ξεχνιέμαι τόσο που τελικά να χάνω τη στάση που θέλω να κατέβω και να πρέπει να γυρίσω.